Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Atnaujinti LTX serijos akumuliatoriniai suktuvai/gręžtuvai

Vokiečių elektrinių įrankių gamintojas Metabo be paliovos tobulina ir kuria naujus akumuliatorinius ir elektrinius įrankius.

Šį kartą pasikeitimai palietė LTX serijos akumuliatorinius suktuvus/gręžtuvus. Primename, kad LTX serijos suktuvai/gręžtuvai pasižymi tuo, kad tai yra patys galingiausi iš Metabo suktuvų/gręžtuvų gamos (minkštas sukimo momentas - 65 Nm, kietas sukimo momentas - 130 Nm). Skirtingai nei L ar LT serijoje, juose įdiegtas elektroninis sukimo momento reguliavimas, impulsinio sukimo gręžimo režimas, aukštas sukimo momentas suteikia galimybę sukti Ø 12 200 – 300 mm ilgo medvaržčius ar Ø 40 sraigtinius grąžtus.

LTX serijos suktuvas, žymimas raidėmis GB (GB 18 LTX BL Q I), yra unikalus tuo, kad tai yra vienintelis suktuvas/gręžtuvas, rinkoje turintis atskirą sriegimo rėžimą ir specialiai tam skirtus du griebtuvus su sriegiklio fiksavimo galimybe (M4-M6, M8-M12), bei variklio apsaugą nuo perkaitinimo .

Esminis pokytis – įdiegta apsauginė elektroninė sankaba (Anti Kick-Back). Jos užduotis – apsaugoti operatoriaus riešus darbo metu staiga užstrigus grąžtui (dažniausiai atsitinka su sraigtiniais gręžtuvais) ar staigiai sustojus medvaržčiui (taip atsitinka tada, kai didelio skersmens medvaržtis įsisuka iki „galvos”, ir ranka jau nepajėgi išlaikyti suktuvą vertikalioje padėtyje).

Videoblogas

video
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.