NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti

Stokker

Didžiausia Baltijos šalių profesionalių darbo įrankių ir mašinų pardavimo ir priežiūros įmonė.
Apie įmonę
07.09 2017 16:23

Aistra technikai

Bendrovės  STOKKER pradžia – aistra darbo įrankiams, mašinoms ir motosportui. Mūsų šaknys yra susijusios su motociklų sportu – čia aukščiausios klasės inžinieriai išbando naujausius techninius sprendimus pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Norėdami pasiekti pergalių motociklų sporte, už nugaros turite turėti patikimą komandą. STOKKER vertina komandinį darbą, pagarbą, kūrybingumą, valią ir profesionalumą.

Daugiau kaip 30 metai patirties

Bendrovė STOKKER turi daugiau kaip ketvirčio amžiaus patirtį kaip darbo įrankiais ir mašinomis prekiaujanti ir juos prižiūrinti bendrovė. Įmonėje dirba statybos, žemės ūkio, medienos ir metalo apdirbimo pramonės, valymo, tepalų, garažų įrangos bei sodo ir miško technikos sričių specialistai. Bendrovėje STOKKER dirba daugiau kaip 600 įvairių sričių specialistų. Konsoliduota įmonės apyvarta viršija 100 milijonų eurų – bendrovė STOKKER ilgą laiką yra viena iš sėkmingiausių Estijos įmonių.

Didžiausias Baltijos šalyse priežiūros darbų kolektyvas

Jūsų paslaugoms bendrovėje STOKKER dirba didžiausia Baltijos šalyse techninio palaikymo komanda. 120 priežiūros darbų techninių darbuotojų užtikrina, kad bendrovėje STOKKER įsigytos mašinos būtų tinkamai suderintos, prižiūrėtos ir suremontuotos. Kiekvieno STOKKER padalinio neatskiriama dalis yra priežiūros centras, be to, 80 STOKKER mobilių priežiūros dirbtuvių siūlo techninę pagalbą kliento būstinėje.

Visada šalia Jūsų

Baltijos šalyse STOKKER turi 33 prekybos centrus, todėl darbuotojai, prekės ir paslaugos yra visada šalia klientų. El. parduotuvėje klientai gali visą parą įsigyti kokybiškų darbo įrankių. Centriniame 7 500  ploto STOKKER sandėlyje taikoma naujausia technologija užtikrina, kad prekės be kliūčių bus tiekiamos visose Baltijos šalyse.

Kokybė

Vertiname savo paslaugų ir produktų profesionalumą ir kokybę. Bendradarbiavimo partneriais renkamės geriausius savo srities gamintojus, kurių su prekių asortimentu susijusios vertybės atitinka mūsų įsitikinimus. Bendrovės AS STOKKER pardavimo ir vėlesnės priežiūros procesas atitinka ISO9001:2008 kokybės standartą.

Atsidavimas

Mūsų kasdienis darbas nukreiptas į tai, kad aprūpintume savo klientus tikrų meistrų vertomis darbo priemonėmis ir tinkamai prižiūrėtume parduotas mašinas.

 

 

 

 

KOMANDINIS DARBAS
Mes esame Team Stokker. Sėkmė nepriklauso nuo žvaigždžių, bet nuo komandos. Mes vertiname bendradarbiavimą siekiant bendrų tikslų.

 

SĄŽININGUMAS
Mes esame sąžiningi prieš klientus, tiekėjus ir, visų svarbiausia, prieš save. Mes laikomės savo pažadų.

KŪRYBINGUMAS
Mes esame inovatyvūs, atviri naujoms mintims ir idėjoms. Mes kitokie ir nebijome daryti kitaip. Mes esame krypties steigėjai.

VEIKLUMAS
Mes kasdien dirbame su aistra ir atsidavimu.

PROFESIONALUMAS
Mes žinome savo rinką, mes esame specialistai. Mes mokomės iš Meistrų ir dalinamės savo žiniomis su Meistrais.

 

 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku