Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Stokker

Didžiausia Baltijos šalių profesionalių darbo įrankių ir mašinų pardavimo ir priežiūros įmonė.
Apie įmonę
07.09 2017 16:21

Aistra technikai

Bendrovės  STOKKER pradžia – aistra darbo įrankiams, mašinoms ir motosportui. Mūsų šaknys yra susijusios su motociklų sportu – čia aukščiausios klasės inžinieriai išbando naujausius techninius sprendimus pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Norėdami pasiekti pergalių motociklų sporte, už nugaros turite turėti patikimą komandą. STOKKER vertina komandinį darbą, pagarbą, kūrybingumą, valią ir profesionalumą.

Daugiau kaip 25 metai patirties

Bendrovė STOKKER turi daugiau kaip ketvirčio amžiaus patirtį kaip darbo įrankiais ir mašinomis prekiaujanti ir juos prižiūrinti bendrovė. Įmonėje dirba statybos, žemės ūkio, medienos ir metalo apdirbimo pramonės, valymo, tepalų, garažų įrangos bei sodo ir miško technikos sričių specialistai. Bendrovėje STOKKER dirba daugiau kaip 500 įvairių sričių specialistų. Konsoliduota įmonės apyvarta viršija 100 milijonų eurų – bendrovė STOKKER ilgą laiką yra viena iš sėkmingiausių Estijos įmonių.

Didžiausias Baltijos šalyse priežiūros darbų kolektyvas

Jūsų paslaugoms bendrovėje STOKKER dirba didžiausia Baltijos šalyse techninio palaikymo komanda. 120 priežiūros darbų techninių darbuotojų užtikrina, kad bendrovėje STOKKER įsigytos mašinos būtų tinkamai suderintos, prižiūrėtos ir suremontuotos. Kiekvieno STOKKER padalinio neatskiriama dalis yra priežiūros centras, be to, 80 STOKKER mobilių priežiūros dirbtuvių siūlo techninę pagalbą kliento būstinėje.

Visada šalia Jūsų

Baltijos šalyse STOKKER turi 32 prekybos centrus, todėl darbuotojai, prekės ir paslaugos yra visada šalia klientų. El. parduotuvėje klientai gali visą parą įsigyti kokybiškų darbo įrankių. Centriniame 7 500 m2 ploto STOKKER sandėlyje taikoma naujausia technologija užtikrina, kad prekės be kliūčių bus tiekiamos visose Baltijos šalyse.

Kokybė

Vertiname savo paslaugų ir produktų profesionalumą ir kokybę. Bendradarbiavimo partneriais renkamės geriausius savo srities gamintojus, kurių su prekių asortimentu susijusios vertybės atitinka mūsų įsitikinimus. Bendrovės AS STOKKER pardavimo ir vėlesnės priežiūros procesas atitinka ISO9001:2008 kokybės standartą.

Atsidavimas

Mūsų kasdienis darbas nukreiptas į tai, kad aprūpintume savo klientus tikrų meistrų vertomis darbo priemonėmis ir tinkamai prižiūrėtume parduotas mašinas.

 

 

 

 

MEESKONNATÖÖ
Oleme Team Stokker. Edu võti ei ole üksikutes staarides vaid meeskonnas. Väärtustame koostööd ühise eesmärgi nimel.

 

AUSUS
Oleme ausad klientide, tarnijate ja eelkõige iseenda vastu. Peame kinni oma lubadustest.

LOOVUS
Oleme uuendusmeelsed, avatud uutele mõtetele ja ideedele.  Eristume ja julgeme teha teistmoodi. Oleme suunanäitajad.

TEAOTAHE
Teeme oma igapäevast tööd kire ja pühendumusega.

PROFESSIONAALSUS
Oleme oma ala asjatundjad. Õpime meistritelt ja jagame oma teadmisi meistritega.

 
 
 

 

 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google
Darbo+r%C5%ABbams+ir+avalynei+40+POPUP