NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti

Stokker

Didžiausia Baltijos šalių profesionalių darbo įrankių ir mašinų pardavimo ir priežiūros įmonė.
Karjera
07.09 2017 16:24

UAB Stokker darbo pasiūlymai

 

 

Stokker komanda turi geriausius savo srities specialistus, kurie padėjo išauginti Stokker į pirmaujančią Baltijos šalyse profesionalių įrankių ir mašinų pardavimo ir paslaugų kompaniją. Mūsų darbuotojų pasiaukojimas ir profesionalumas padeda mūsų klientams sėkmingai dirbti. Stokker siūlo įkvepiančią aplinką, kurioje jūs turite puikią galimybę dirbti ir tobulėti.

Team Stokker vertybės:

  • Komandinis darbas - mes esame Team Stokker. Sėkmė nepriklauso nuo žvaigždžių, bet nuo komandos. Mes vertiname bendradarbiavimą siekiant bendrų tikslų.
  • Sąžiningumas - mes esame sąžiningi prieš klientus, tiekėjus ir, visų svarbiausia, prieš save. Mes laikomės savo pažadų.
  • Kūrybingumas - mes esame inovatyvūs, atviri naujoms mintims ir idėjoms. Mes kitokie ir nebijome daryti kitaip. Mes esame krypties steigėjai.
  • Veiklumas - mes kasdien dirbame su aistra ir atsidavimu.
  • Profesionalumas - mes žinome savo rinką, mes esame specialistai. Mes mokomės iš Meistrų ir dalinamės savo žiniomis su Meistrais.

Prisijunk prie STOKKER komandos!

 


 

 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku