NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
1_FST_4220_SH_05

Traktorius FASTRAC 4220, JCB

4220&JCB , C
 • Dar produktyvesni, patogesni ir saugesni, nei tradiciniai traktoriai
 • Naujoji „CommandPlus“ kabina užtikrina neprilygstamą patogumą ir ergonomiškumą
 • 6,6 litrų talpos šešių cilindrų variklis užtikrina maksimalų 235 AG (175 kW) greitį ir 950 Nm sąsūką
 • Naujoji CVT transmisija užtikrina tolygų greičio didinimą ir galios tiekimą
 • Unikali ir universali amortizacinė sistema
 • Galinė platforma padidina keliamąją galią ir sumažina pildymų skaičių
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 235 kW
  • Mašinos svoris: 7575 kg
  • Važiavimo greitis: 60 km/h
  • Vairavimas: 4 ratų vairavimas
  • Trasmisija: Kintamo tipo
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • JCB „Fastrac 4220“ – tai visiškai nauja traktorių karta, pasižyminti dar neregėtu našumu ir produktyvumu bei tolygiu valdymu, didesniu eksploatavimo greičiu, daugybe padargų montavimui skirtų taškų ir unikalia universalia savaime išsilyginančia amortizacine sistema. Traktorių konstrukcija sukurta remiantis 25 metų patirtimi, sukaupta kuriant tokias unikalias JCB „Fastrac“ savybes ir funkcijas, kaip vienodo dydžio ratai, 50:50 svorio paskirstymas ir diskinė 4 ratų stabdymo sistema ABS. Neprilygstamas JCB „Fastrac 4220“ produktyvumas, universalumas, patogumas, saugumas ir praktiškumas yra būtent tai, ko jums tikrai reikia iš traktoriaus.
 • 1410-jcb_525b
   • EKONOMIŠKAS PRODUKTYVUMAS
   • GALINGA VALDYMO SISTEMA
   • ĮVAIRIEMS DARBAMS PRITAIKYTAS
   • UNIKALI AMORTIZACINĖ IR STABDŽ
   • VALDYMO SISTEMA IR MANEVRINGUM
   • VISIŠKAI NAUJA „COMMANDPLUS“ K
   • JCB „Fastrac 4220“ traktorius gali būti naudojamas pievose arimo, vilkimo ir su galvijais susijusių darbų atlikimui. Įsigykite šį traktorių ir įsitikinkite, kad tai – geriausia investicija. Palyginkite „Fastrac“ su tradiciniais traktoriais ir pastebėsite, kad JCB traktoriai pasižymi didesniu laukuose leidžiamu naudoti greičiu, didesne keliamąja galia, greitesniais apsisukimais galulaukėse ir greitesniu perkėlimo greičiu, ir tuo pačiu potencialiai per metus sutaupo po keletą darbo dienų. Dėl keturių vairuojamųjų ratų ir minimalaus 10 metrų nesiekiančio apsisukimo skersmens galulaukėse apsisuksite kur kas greičiau, nei įprastai. Vežiodamiesi ant galinės platformos papildomą 2,25m³ sėklų baką galėsite sumažinti sėjamosios pildymų skaičių iki vos vieno per dieną. Pritvirtinkite sėjamosios piltuvą priekyje ir mėgaukitės dar didesne galia, 50:50 svorio paskirstymu ir galimybėmis naudoti dar galingesnes akėčias ir sėjamąsias. Naudodami 4 tonų talpos galinę platformą, galėsite vežiotis 2,5 tonas trąšų, pagerinsite svorio paskirstymą ir pasipildę medžiagų, nuvažiuosite 10 ha daugiau, nei anksčiau. Be to, greičiau pasiekę bazę medžiagų papildymui, kasdien galėsite sutaupyti po papildomą valandą, kurią galėsite produktyviai išnaudoti darbams. O vietoj 1.500 litrų prijungiamo purkštuvo su šiais traktoriais naudodami išardomą 2.500 litrų purkštuvą, galėsite mėgautis dviem trečdaliais didesne bako talpa. Arba prijunkite prie priekinės jungties dar didesnį, iki 4.000 litrų talpos siekiantį baką.
   • Naujasis „Sisu“ 6,6 litrų šešių cilindrų „Tier 4 Final“ variklis neginčijamai efektyviai naudoja JCB „Fastrac 4220“ degalus ir suteikia 235 AG (175 kW) galią bei 950 Nm siekiančią sąsūką. Visa transmisija suteikia pakankamai mechaninės galios naudodama nedidelį sūkių skaičių ir tokiu būdu padidina našumą ir efektyvumą. Naujoji CVT transmisija optimaliai naudoja galią ir sąsūką, ir pasižymi tolygiu greičio didinimu, galios tiekimu, kiekvienai situacijai puikiai pritaikytu greičiu ir itin tiksliu greičio valdymu užtikrinant nuo naudojamų padargų nepriklausančią aukščiausią darbų kokybę. Savo transmisiją ir variklio valdymo strategijas galite pritaikyti naudodami „Fastrac“ traktoriuje įrengtą jutiklinio ekrano valdiklį: skirkite didžiausią dėmesį galiai ir produktyvumui, degalų ekonomiškumui, fiksuotam variklio arba GTV greičiui ar ekonomiškam važiavimui keliu. Aktyvi sukibimo sistema „Active Traction“ veikia jūsų traktoriaus sąsūką, kad padangos tinkamai sukibtų ir užtikrintų maksimalią trauką ir minimaliai dėvėtųsi. Šiuose traktoriuose įrengta „Adblue“ ir emisiją mažinanti SCR sistema – tai ekonomiškai degalus naudojanti technologija, išbandyta ir patikrinta kituose JCB „Fastrac“ linijos modeliuose. JCB „Fastracs“ gali greitai važiuoti tiek keliu, tiek lauku naudodamas nedidelį sūkių skaičių: važiuokite 60 km/val. greičiu naudodami 1.600 sūk./min. arba naudokite degalus ekonomiškai važiuodami 50 km/val., kai variklis sukasi 1.400 sūk./min. greičiu (priklauso nuo padangų).
   • JCB „Fastrac 4220“ nedidelė, bet galinga traktorių pakuotė yra tokia universali, kaip šveicarų armijos peiliai. Galite naudoti penkias padargo padėtis, įskaitant ir frontalinio krautuvo važiuoklę, ir tokiu būdu vienu metu atlikti daugiau darbų. Didžiausias leidžiamas įrenginio svoris siekia 13–14 tonų (priklausomai nuo teritorijos ir konfigūracijų), be to, ant galinės platformos dar galima pritvirtinti iki 4 tonų siekiantį svorį. Taigi, šie traktoriai gali gabenti kur kas sunkesnius krovinius ir didesnius padargus bei užtikrinti mažesnį pildymų poreikį. Naujoji užsakomoji hidraulinė uždaro centro sistema užtikrina, kad visada turėsite pakankamą kiekį alyvos. Papildomai naudojamas ašinis stūmoklinis siurblys pasižymi 148 l/min. greičiu, tuo tarpu atskiras krumpliaratinis siurblys yra susietas su vairavimo sistema. „Fastrac 4220“ traktoriuose įrengta naujoji tritaškė sukabinimo sistema, kuri pasižymi iki 8.000 kg siekiančia keliamąja galia ir naująja geometrija, ir užtikrina, kad galios užteks net ir keliant didelius padargus. Priekinės jungties galią padidinome iki 3.500 kg. Įsigykite papildomą LED šviesos diodų darbinių žibintų pakuotę ir dar labiau pailginkite savo produktyvią darbo dieną. Šią pakuotę sudaro iki 18 lempų, kurios užtikrina, kad net ir dirbdami naktį galėsite mėgautis beveik tokiu pačiu apšvietimu, kaip ir dieną. Be to, LED šviesos diodų lempos mažina galios sąnaudas ir užtikrina maksimalų apšvietimą. Esant poreikiui, galite naudoti automatinio lempų išjungimo funkciją. Norėdami dar labiau pagerinti darbo kokybę, įsigykite visapusiškai integruotą didelės raiškos GPS valdymo sistemą. Ši sistema padidins tikslumą, našumą, laiko suderinamumą ir operatoriaus energijos kiekį, be to, ją naudojant, galima dirbti ir naktį bei esant prastam matomumui.
   • Unikali savaime išsilyginanti JCB „Fastrac 4220“ galinės ašies amortizacija yra suderinta su nauja priekine hidrauline sistema, kuri, nepriklausomai nuo padargo pritvirtinimo vietos, išlaiko tinkamą važiavimo aukštį. Be to, sistema apsaugo pakabintus padargus nuo smūgių ir kratymo. Aktyvi amortizacinė sistema greitai reaguoja į prijungtą pakabinamą padargą ar išardomą purkštuvą (barstytuvą), grąžindama važiavimo aukštį, ratų eigą ir stabilumą sustandindama spyruoklę, kad būtų tinkamai išlaikomas papildomas svoris. Purkštuvo bakui ar sėklų piltuvui ištuštėjus, arba nuleidus plūgą ar kultivatorių ant žemės, „Fastrac 4220“ amortizacinė sistema kompensuoja aukštį ir išlaiko traktorių, vairuotoją ir padargą viename lygyje. Pasirenkama pažangi dvigubo veikimo amortizacinė sistema pasižymi didesnėmis sudėtinėmis dalimis ir prisitaikančią slėgio ir slopinimo valdymo sistema; stabilumas, valdymo sistema, važiavimo patogumas ir eksploatavimas nustatė naujus traktoriams taikomus standartus. Be to, galite nuleisti „Fastrac“ žemiau išardomo purkštuvo, barstytuvo ar didelio piltuvo. Tolygų važiavimą užtikrinanti važiuoklė suteikia stabilią purškimui ir barstymui pritaikytą platformą, pastovų darbinį aukštį ir didelį eksploatavimo greitį. Unikali gretutinė aktyvaus sulyginimo sistema užtikrina maksimalų stabilumą, vairuotojo pasitikėjimą ir produktyvumą, ypač važiuojant nelygiu paviršiumi. Kadangi JCB „Fastracs“ teisiškai keliu gali važiuoti greičiau, šie traktoriai pasižymi diskiniais didelio našumo stabdžiais ir universalia ABS sistema, užtikrinančia vienodą, variklio negesinančią stabdymo galią.
   • Spalvotas jutiklinio ekrano terminalas standartiškai įrengiamas visuose JCB „Fastrac 4000“ serijos traktoriuose, o pagrindinių traktoriaus funkcijų valdymas dar niekada nebuvo toks intuityvus ir aiškus. Naudodami jutiklinį ekraną, nesunkiai užprogramuosite apsisukimus galulaukėse palengvinančią „Headland Turn Assist“ (angl. HTA) sistemą: kad būtų paprasčiau apsisukti galulaukėse, tiesiog nustatykite ir išsaugokite penkių skirtingų padargų valdymo eiliškumą (kiekvienam – iki 15 veiksmų). Apsisukant galulaukėse ir naudojant krautuvą, naujoji „RapidSteer“ funkcija sumažina peties sukimųsi skaičių iki vos dviejų apsisukimų tarp fiksatorių. Susiaurinę pačias svarbiausias naujos kompaktiškos JCB „Fastrac 4220“ važiuoklės vietas, užtikrinome, kad apsisukimų spindulys būtų kaip niekad mažas. 600/70R30 ir 540/65R34 dydžio padangos dar labiau pagerina traktoriaus 50:50 svorio paskirstymą. Įsigykite JCB keturių vairuojamųjų ratų sistemą ir mėgaukitės penkiais vairavimo režimais, tuo pačiu potencialiai sumažindami traktoriaus apsisukimo skersmenį iki mažesnio nei 10 m (priklauso nuo padangų). 2 ar 4 vairuojamųjų ratų funkcija ir visapusiškai naudotojo užprogramuojami nustatymai pasirenkami trijų padėčių jungikliu.
   • Visiškai naują JCB „Fastrac 4220“ traktorių „Command Plus“ kabiną puikiai apibūdina trys pagrindiniai žodžiai: erdvumas, patogumas ir praktiškumas. Palyginus su pirmaujančių konkurentų kabinomis, mūsų kabinos yra 10 % erdvesnės, o realaus dydžio instruktoriaus sėdynė užtikrina, kad tiek vairuotojas, tiek instruktorius galės mėgautis saugiu ir patogiu važiavimu. Išbandykite mūsų naująją sėdynę su atramomis ir amortizacine sistema, ir vairuodami traktorių mėgaukitės nepriekaištinga sėdėjimo padėtimi. Sėdynę, kaip ir vairo kolonėlę, galima pritaikyti prie savo poreikių ir pasukti 50° kampu į dešinę ir 20° į kairę pusę; tad norėdami patikrinti gale montuojamus ir tempiamus įrenginius, tai galėsite padaryti be jokio vargo. Šiuose traktoriuose yra įrengta daugybė smulkių naujoviškų įmantrybių, pavyzdžiui, pasirenkama MP3 grotuvo jungtis bei „Bluetooth“ laisvų rankų įranga. Atskirai įsigyjama šaltdėžė labai pravers ilgomis darbo dienomis, o ištiesus instruktoriaus sėdynę, galima pasidaryti stalą. Giliai įstatyti „Fastrac“ durų stiklai ir šoniniai langai bei platus apatinis stiklas leis mėgautis puikiu priekiniu ir galiniu pasisukus matomumu ir užtikrins greitesnį, saugesnį ir patogesnį darbą. Be to, kabinoje yra įrengta apsauga nuo saulės spindulių. Pakoreguodamas aplinkos sąlygas, operatorius jausis patogiai dirbdamas bet kokiu oru, be to, esant poreikiui, galės greitai pašalinti ant langų susikaupusią kondensaciją. Be to, atidarius šoninius galinius langus, galima mėgautis natūraliu kabinos vėdinimu, o įsigijus prie stogo tvirtinamą langą, kabina bus dar šviesesnė ir bus dar patogiau stebėti krautuvu atliekamus darbus. Sumažintas JCB „Fastrac 4220“ prietaisų skydelis užtikrina, kad aiškiai ir netrukdomai matysite visą reikiamą informaciją ir įspėjimus.
 
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.