NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open Cart
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search

PRO TAŠKŲ PREMIJA
yra Stokker premijų programa lojaliems klientams.

Būdami programos nariu
už Stokker įrankių centrų ir elektroninės parduotuvės pirkinius
gaunate PRO TAŠKUS,
kuriais galite apmokėti iki pusės sąskaitos sumos.

KAIP VEIKIA PREMIJŲ PROGRAMA?
Prisijunkite prie StokkerPro premijų programos Stokker įrankių centruose arba internetu.
Už kiekvieną 30 eurų vertės pirkinį Jūs uždirbate 1 PRO TAŠKĄ arba 1 euro vertės premiją.
Norėdami tai padaryti, apsipirkdami Stokker centruose visada naudokite asmens tapatybės kortelę, o internetu pirkite prisijungę.
Surinktais PRO TAŠKAIS ateityje galėsite apmokėti iki pusės sąskaitos sumos.
Aš noriu pradėti rinkti PRO taškus
Atsiskaitykite 100% PRO taškų

Kas gali prisijungti prie StokkerPRO premijų programos?​

StokkerPRO premijų programoje gali dalyvauti visi, perkantys iš Stokker internetinės parduotuvės arba Stokker įrankių centro.
StokkerPRO premijos sąskaita yra asmeninė. Jei pirksite iš skirtingų įmonių ir kaip individualus asmuo, premija bus kaupiama vienoje sąskaitoje, iš kurios ją bus galima panaudoti visų su Jumis susijusių klientų pirkimams apmokėti.

Kaip prisijungti prie StokkerPRO premijų programos?​

Prisijungimas prie premijų programos yra personalizuotas ir paprastas. Jums tereikia pateikti asmens kodą ir el. pašto adresą. Tai galite padaryti dviem būdais:

a) Pirkdami Stokker internetinėje parduotuvėje, spustelėkite piktogramą „Pradėti rinkti taškus galite čia >“.
b) Pirkdami Stokker įrankių centre pateikite paraišką prisijungti prie premijų programos ir registruokite pirkinius su asmens tapatybės kortele.

Kas yra PRO TAŠKAI?​

PRO TAŠKAI yra sąlyginė StokkerPRO premijų programos mokėjimo priemonė, kurią galite gauti pirkdami Stokker internetinėje parduotuvėje arba Stokker įrankių centre. Už kiekvieną apsipirkimą, užregistruotą asmens tapatybės kortele arba įsigytą Stokker internetinėje parduotuvėje už 30 eurų, į savo sąskaitą gausite vieną PRO TAŠKĄ. Surinktais PRO TAŠKAIS galite apmokėti iki pusės Stokker pirkinio sumos.

Kokia yra vieno PRO TAŠKO vertė?​

1 PRO TAŠKAS = 1 € nuolaida, kurią galite panaudoti iki pusės sąskaitos sumos pasirinktam pirkimui. PRO TAŠKŲ suteikiama nuolaida apskaičiuojama nuo galutinės pirkinio sumos atėmus visas klientui taikomas akcijas ir kitas nuolaidas. Kitaip tariant, atsiskaitymas PRO taškais yra sumuojamas su nuolaidomis.

Kaip galiu rinkti PRO TAŠKUS?​

Jei prisijungėte prie StokkerPRO premijų programos, turite užsiregistruoti Stokker įrankių centre su asmens tapatybės kortele arba pateikti užsakymą, prisijungę prie internetinės parduotuvės. Už kiekvieną tokiu būdu įsigytą 30 eurų vertės pirkinį (nuo sumos su PVM) į savo sąskaitą jūs gaunate vieną PRO TAŠKĄ (pavyzdžiui, kai perkate Stokker centre už 100 eurų (įskaitant PVM), į sąskaitą gaunate 3 PRO TAŠKUS). Vieno apsipirkimo metu į savo sąskaitą gausite ne daugiau nei 150 PRO taškų. 
PRO TAŠKUS galima rinkti visų su Jumis susijusių klientų vardu, atsiskaitant grynaisiais, kortele, sąskaita faktūra ir važtaraščiu. PRO TAŠKAI bus pervesti į jūsų virtualią sąskaitą iškart išrašius sąskaitą. PRO TAŠKŲ negalima rinkti Stokker didmenos klientams, perkant iš Stokker didmenos klientų bei toms įmonėms, kurių vadovas tai draudžia.

Kaip panaudoti uždirbtus PRO TAŠKUS?

PRO TAŠKŲ sąskaita Stokker parduotuvėje galima gauti iki pusės sąskaitos sumos nuolaidą įsigyjant prekes ir paslaugas. Už specialiai atrinktas prekes galima atsiskaityti už 100% PRO taškų. Prekių sąrašą rasite prisijungę prie StokkerPRO paskyros arba teiraukitės pardavėjo. Nuolaida gali būti naudojama visų su Jumis susijusių klientų sąskaitų pirkiniams.

Kaip sužinoti, kiek PRO TAŠKŲ uždirbau?

Informaciją apie PRO TAŠKŲ sąskaitos likutį galite gauti bet kuriuo metu prisijungę prie StokkerPRO paskyros. Taip pat galite paprašyti Stokker įrankių centro pardavėjų informacijos apie Jūsų PRO TAŠKŲ likutį.

Kiek laiko galioja PRO TAŠKAI?​

PRO TAŠKAI, surinkti per metus, nustoja galioti kitų metų pabaigoje. Vadinasi, 2021 metais surinktus PRO TAŠKUS reikia panaudoti vėliausiai iki 2022 metų pabaigos.

Ar galima kam nors perduoti uždirbtus PRO TAŠKUS, arba iškeisti juos į pinigus? ​

Negalima.

Ar įmanoma gauti PRO TAŠKŲ iš jau įsigyto pirkinio? ​

Jeigu prieš prisijungdami prie premijų sistemos įsigijote pirkinį el. parduotuvėje arba neužregistravote pirkinio „Stokker“ centre su asmens tapatybės kortele, iš šio pirkinio PRO TAŠKŲ gauti negalima.

Kodėl norint prisijungti prie premijų programos reikia Stokker pateikti asmens kodą ir el. pašto adresą?

Stokker naudoja asmens kodą pirkimams suasmeninti, nes Lietuvoje yra žmonių tokiais pačiais vardais ir pavardėmis. Nežinodami asmens kodo, negalime pirkinių su asmens tapatybės kortele parduotuvėje susieti su asmenine sąskaita. El. pašto adresą naudojame prisijungdami prie kliento paskyros savitarnoje. Be to, mes naudojame jūsų el. pašto adresą, kad galėtume apžvelgti jūsų PRO TAŠKŲ paskyros būseną ir pateikti informaciją apie Stokker.

Kodėl pirkdamas Stokker turiu pateikti asmens tapatybės kortelę ar prisijungti apsipirkdamas internetu?​

Tam, kad galėtumėte rinkti PRO TAŠKUS. Jei apsipirkimai atliekami jų nesuasmeninus, uždirbtų PRO TAŠKŲ niekam negalima pervesti.

Jeigu reikia daugiau informacijos, pradžiuginsite mus susisiekę su mumis. Paskambinkite arba parašykite.
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Prisijungsiu prie StokkerPRO ir mokėsiu mažiau.
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku