NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Tel.informacijai:: +370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

STOKKER GRUPĖS PRIVATUMO IR SU SLAPUKAIS SUSIJĘ PRINCIPAI

25.05 2018 16:30

 

STOKKER GRUPĖS PRIVATUMO IR SU SLAPUKAIS SUSIJĘ PRINCIPAI

 

 

Kas yra klientų duomenys?

Klientų duomenys yra duomenys, kuriuos mes žinome apie jus ir pagal kuriuos galime nustatyti jūsų tapatybę, pavyzdžiui, vardą, asmens identifikavimo kodą, kontaktinius duomenis.

Kas yra klientų duomenų tvarkymas?

Klientų duomenų tvarkymas yra bet kokia operacija, atlikta su kliento duomenimis, pavyzdžiui, klientų duomenų rinkimas, įrašymas, saugojimas, pakeitimas, prieigos prie jų teikimas, paklausų teikimas, naudojimas, perdavimas, naikinimas.

Kaip mes renkame klientų duomenis? 

Mes renkame klientų duomenis tiesiogiai iš klientų. Duomenis renkame taip pat iš viešai prieinamų duomenų bazių ar kaip iš trečiųjų šalių gautą informaciją.

Mes renkame klientų duomenis tik tada ir tiek, kiek reikia siekiant aiškiai apibrėžto ir teisėto tikslo, atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus.

Kodėl mes tvarkome klientų duomenis?

Mes tvarkome klientų duomenis tam, kad Stokker grupės įmonės galėtų sudaryti ir vykdyti sutartį arba užtikrinti jos vykdymą, laikytis teisės aktų reikalavimų, vykdant rinkodaros veiklą, išsiaiškinant vartotojų įpročius, rinkodaros tyrimams ir apklausoms.

Klientų duomenis tvarkome tik tada ir tiek, kiek reikia siekiant aiškiai apibrėžto ir teisėto tikslo, atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus.

Kokiu pagrindu mes tvarkome klientų duomenis?

Klientų duomenų tvarkymo pagrindas yra jūsų aiškiai išreikštas mums duotas sutikimas ar su jumis sudaryta sutartis.

Kam mes atskleidžiame klientų duomenis?

Klientų duomenis atskleidžiame ar perduodame kitoms bendrovėms, priklausančioms Stokker grupei; asmenims, susijusiems su jumis sudarytos sutarties vykdymu; duomenų bazėms; registrų tvarkytojams ar Stokker grupės paslaugų teikėjams.

Kaip mes saugojame klientų duomenis?

Surinktus klientų duomenis saugojame popieriaus forma ir informacinėje sistemoje. Klientų duomenis saugojame tol, kol gali atsirasti reikalavimų, susijusių su mūsų sutartiniais santykiais. Klientų duomenis, kurie nebėra reikalingi tvarkymo tikslui pasiekti, mes ištriname.

Saugojame klientų duomenis taip pat tam, kad pateiktume jums informaciją, palaikytume gerus santykius su jumis kaip klientu ir atsakytume į klausimus, susijusius su jūsų sutartimis.

Ar mes užtikriname klientų duomenų tvarkymo saugumą?

Saugojame mūsų turimus klientų duomenis panaudodami tinkamus saugumo ir konfidencialumo sprendimus.

Kaip galima pakeisti klientų duomenis, su jais susipažinti arba paprašyti nutraukti jų tvarkymą?

Turite nedelsdami informuoti mus apie visus iki šiol pateiktų savo kaip kliento duomenų pasikeitimus, taip pat apie duomenų trūkumus arba netikslumus. Mes turime teisę prašyti pateikti dokumentą, įrodantį norimą pakeitimą ir jūs turite mums jį pateikti.

Su savo mūsų turimais duomenimis jūs turite teisę susipažinti mūsų buveinėje adresu Islandijos pl.5, LT-49179 Kaunas.

Jūs turite teisę teisėtais pagrindais reikalauti nutraukti savo kaip kliento duomenų tvarkymą, viešinimą ar prieigos prie duomenų įgalinimą arba ištrinti savo kaip kliento surinktus duomenis. Tai reiškia, kad mes nebegalėsime vykdyti tikslo, įskaitant paslaugas, kuriam savo kaip kliento duomenų tvarkymo sutikimą mums davėte.

Kas yra slapukai (cookies) ir kaip jie veikia?

Mūsų svetainėje yra slapukų. Slapukas – tai maža tekstinė rinkmena, kuri svetainės įrašoma vartotojo kietajame diske. Kai kitą kartą lankysitės mūsų svetainėje, jūsų naršyklė skaitys slapuką ir perduos informaciją atgal pagrindiniam puslapiui arba elementui, kuris pirmasis įdiegė slapuką. Slapukas nekelia grėsmės jūsų naudojamam prietaisui.

Kokius slapukus mes naudojame?

Siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą ir naudojimąsi ja bei pagerinti statistinius duomenis, mūsų interneto svetainėje naudojame šių rūšių slapukus:

  1. Seanso slapukai: tai laikini slapukai, kurie saugomi tol, kol esate atidarę pagrindinio puslapio naršyklę ir būnate įėję. Seanso slapukai svetainei „primena“, ką pasirinkote ankstesniame puslapyje ir kad norite išvengti informacijos įvedimo pakartojimo.
  2. Nuolatiniai ir išliekantys slapukai: po jūsų apsilankymo mūsų svetainėje slapukai įrašomi jūsų galutiniame įrenginyje kaip atsitiktinių skaičių derinys. Jie identifikuoja jus kaip unikalų vartotoją ir jums sugrįžus į mūsų svetainę padeda priminti jūsų informaciją ir jūsų ankstesnę veiklą. Slapukų saugojimo įrenginyje trukmė priklauso nuo slapuko rūšies.
  3. Sekimo slapukai: mes naudojame šiuos slapukus norėdami peržiūrėti svetainės statistiką ir tobulinti ją.
  4. Trečiųjų šalių slapukai: mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, pavyzdžiui,  Google slapukus, aptarnaudami reklamas ir gerindami rinkodaros komunikaciją. Trečiųjų šalių reklamos naudoja slapukus, kurie išsaugomi jūsų galutiniame įrenginyje, siekiant įvertinti reklamų efektyvumą ir individualizuoti turinį, kuris jums rodomas. Informacija, rinkodaros įmonių surinkta iš trečiųjų šalių, gali apimti, pavyzdžiui, geografinės vietos duomenis (pagal IP adresą).

Kaip galima sumažinti slapukų įrašymą arba pašalinti slapukus iš galutinio įrenginio?

Mūsų naudojami slapukai neapima jūsų kaip kliento duomenų ir pagal juos negalima nustatyti jūsų tapatybės. Tačiau jei norite uždrausti įrašyti pagrindinio puslapio slapukus jūsų prietaise arba pašalinti įrašytus slapukus, galite tai padaryti pagrindinio puslapio naršyklės nustatymuose.  

Ar mes galime pakeisti mūsų privatumo ir su slapukais susijusius principus?

Mes turime teisę bet kada keisti mūsų privatumo ir su slapukais susijusią politiką. Norėdami susipažinti su mūsų pakitusia privatumo ir su slapukais susijusia politika, prašome reguliariai susipažinti su mūsų svetainės turiniu.

 

 

 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.