NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kaip išsirinkti trimerį arba krūmapjovę?

04.06 2020 16:09

Ne paslaptis, kad sodo technikos  pasirinkimas šiandien yra išties didelis. Išsirinkti trimerį arba krūmapjovę taip pat nėra lengva - juk yra tiek daug įvairių gamintojų ir modelių, kad net sunku suskaičiuoti. Tad kaip reikia pasirinkti?
 

Keli hektarai vos vienu pjovimu?

Paprastai klientai būna atlikę namų darbus ir kreipiasi su prašymu įsigyti konkretų modelį. Toks žingsnis yra neabejotinai pagirtinas, bet dažnai pokalbio metu paaiškėja, kad kliento pasirinkimas ir tikrasis poreikis skiriasi. 

Paprastai taip nutinka dėl nusistovėjusio požiūrio, kai būsimos technikos savininkas vertina tik pjaunamą plotą ir variklio galingumą. Vyrauja požiūris - kuo galingesnis, tuo universalesnis, įrankio galia ir darbo laikas tampa esmine savybe, svarbesne nei tai, kas bus pjaunama - juk norisi nupjauti kelis hektarus vos vienu užvedimu. Tai iš esmės nėra neįmanoma, tačiau jeigu norite gero ir kokybiško įrenginio, kuris savo darbą atliktų pagal paskirtį, visuomet verta pirma pasitarti su Stokker specialistais. 

Krūmai, pjaunami trimeriu? 

Be to, kas bus pjaunama - veja, piktžolės, krūmai, šakos, plaštakos storumo medžiai ir t.t., reikėtų atsižvelgti ir į kitas „smulkmenas“: pjaunama vieta, kaimynų artumas ir pjovėjo fizinės galimybės. Nors 5 ar 6 kilogramų trimeris iš pirmo žvilgsnio neatrodo sunkus, tačiau tikroji jo masė paprastai pajuntama pirmo pjovimo įkarštyje. Tad svarbu laikytis pagrindinės taisyklės - atrasti aukso viduriuką tarp pjaunamo paviršiaus ploto, pjaunamų augalų tipo bei įrankio galios.
 

Taip pat svarbu apgalvoti, kaip naujoji sodo technika derės prie jūsų aplinkos. Didelis pjaunamos vejos triukšmas tikrai nepagerins santykių su jūsų kaimynais. Tokiais atvejais geriau rinktis akumuliatorinį trimerį, kuris yra kur kas tylesnis. O jeigu akumuliatoriaus įkrovimui naudosite atsinaujinančius energijos šaltinius, gaunama vertė bus dar didesnė.

Nors akumuliatorinė sodo technika dažnai yra laikoma prastesne ir silpnesne, tačiau išankstinis nusistatymas dažnai būna neteisingas - akumuliatorinių įrenginių talpa ir galia (įskaitant trimerius bei krūmapjoves) pastaraisiais metais ženkliai padidėjo. Be jokios abejonės benzininiai varikliai kol kas yra galingesni, tačiau tokie varikliai sukelia daugiau triukšmo, yra taršesni ir reikalauja daugiau priežiūros - todėl verta pagalvoti prieš renkantis. 

Visiems ECHO įrenginiams suteikiama 5 metų vartotojo garantija. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl klientai teikia pirmenybę ECHO prekiniam ženklui. Mūsų regione daugelis nenori siūlyti tokios ilgos garantijos - tai yra tarsi pažadas ir įsipareigojimas, kad įrenginys yra labai kokybiškas ir tarnaus ilgai. Kol kas šis ECHO pažadas atsiperka su kaupu. 

Stokker įrankių centruose rasite norimą ECHO trimerį arba krūmapjovę.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą.