NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Tel.informacijai:: +370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Teleskopiniai krautuvai „Loadall" parengti Didžiosios Britanijos didžiojo prizo lenktynėms

14.07 2017 08:57

„JCB“ mašinos yra parengtos svarbiam vaidmeniui Didžiosios Britanijos Didžiojo prizo lenktynėse. Šįryt keturiolika teleskopinių krautuvų „JCB Loadall“, sukrautų ant vilkikų, išvyko iš „JCB“ pasaulinės bazės Ročesteryje, Stafordšyre, į Nortamptone įsikūrusią Silverstoneo trasą prieš kitą savaitgalį vyksiančias „Formulės 1“ Didžiojo prizo lenktynes. Modeliai 531-70 – pasižymintys keliamąja galia iki trijų tonų – lenktynių trasoje dirbs keturias dienas.

Šiandien mašinas išsiuntėme nudažytas lenktyninėmis spalvomis. Vilkikų konvojaus priekyje – „JCB 3CX Compact“ ekskavatorius su gale sumontuota strėle, nudažytas „Williams Martini Racing“ spalvomis, taip pažymint „JCB“ bendradarbiavimą su Didžiojoje Britanijoje įsikūrusia „Formulės 1“ komanda.

Mašinų „Loadall“ plėtros inžinierius George
as Cooperis (25 m.; iš Teano prie Čidlio) ir Samas Goodmanas (21 m.; iš Derbio), dirbantis „JCB“ pasaulinėje bazėje produktų pardavimo srityje, išlydėjo šias mašinas mojuodami tradicinėmis lenktyninėmis languotomis vėliavomis.

Georgeas labai prisidėjo kuriant specialų krautuvų „Loadall“ strėlės priedą, leidžiantį lengvai ir greitai patraukti iš trasos į avariją patekusius lenktyninius automobilius, įskaitant „F-2“ ir „GP-3“ lenktynes, „F-1“ treniruotes, kvalifikaciją ir pagrindines „F-1“ lenktynes sekmadienį, liepos 16 d.

George
as šešis mėnesius dirbo su modifikuotos konfigūracijos 531-70 krautuvu ir jo priedais. Jis bus vienas iš penkių bendrovės „JCB“ darbuotojų, vairuosiančių mašinas „Loadall“ trasoje ir dirbsiančių kartu su devyniais kvalifikuotais teleskopinių krautuvų vairuotojais, kuriuos pasamdė Silverstone
o trasa.

Pasak George
o: „Pastaruosius šešis mėnesius dirbome su autosportą reguliuojančia institucija – Tarptautine automobilių federacija – kūrėme specialią krautuvo „Loadall“ versiją. Ją pristatysime Silverstone
o trasoje, patys ją vairuosime ir stebėsime jos darbo efektyvumą.

Pagrindinis naujo strėlės priedo privalumas – jis užkabina lenktyninį automobilį per atstumą nuo paties keltuvo, todėl patraukti automobilį iš trasos yra paprasčiau ir saugiau. 14 mašinų bus išdėstytos strateginėse trasos vietose ties posūkiais ir vietose, kur yra didesnė tikimybė automobiliams išlėkti iš trasos.

Laukia ilgos keturis dienos darbo nuo 7 val. ryto iki 18 val. vakaro, nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, tačiau bus smagu pamatyti šias mašinas, atliekančias savo užduotis ir padedančias užtikrinti sklandžias lenktynes.“

Be krautuvų „Loadall“, bendrovė „JCB“ atgabena į Silverstone
ą dar šešias kitas mašinas: miniekskavatorių 8026, VMT260-120 volą, savivartį ir krautuvą su gale sumontuotu ekskavatoriumi. Šie įrenginiai atliks užduotis trasoje ir už jos ribų.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.