NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

STOKKER tapo oficialiu „Metabo LiHD Partner" atstovu

18.05 2018 16:15

„Stokker“ nuo šiol yra oficialus „Metabo LiHD Partner“ atstovas ir tai akumuliatorinių įrankių savininkams žada tikrą rojų.

Kiekvienam profesionalui darbe gali pasitaikyti, kad kurią nors akumuliatorinio įrankio detalę reikia pakeisti ar pataisyti. Nuo šių metų gegužės 1 d. iš „Metabo LiHD Partner“ įsigytų „Metabo“ akumuliatorinių įrankių remontas yra visiškai nemokamas.

Galėtų kilti ir įtarimų, kad tai tik eilinė gudri reklamos akcija, kai didelėmis raidėmis pabrėžiamas iškilus reklamos šūkis, o žemiau smulkiomis raidėmis išdėstoma daug liūdnesnė tikrovė.

Tačiau šis pasiūlymas yra toks pats geras kaip ir jo reklama: jeigu dabar iš įmonės „Stokker“ (arba iš kito „Metabo LiHD Partner“ atstovo) pirksite bet kurį „Metabo“ akumuliatorinį įrankį ir registruosite pirkinį interneto adresu www.metabo-service.com/et/login, visos su įrankiais susijusios problemos per 36 mėnesius nuo pirkimo bus sprendžiamos visiškai nemokamai arba kitaip – įrankio pardavėjas įsigyto įrankio remonto išlaidas trejus metus padengs iš savo kišenės. Svarbu, kad įrankis nesudužtų nepataisomai ar nenuskęstų kokiame nors skystyje. Beje, įrankio akumuliatoriaus ar įkroviklio registruoti nereikia, nors sąlygos taikomos ir jiems.

Perkeltine prasme tai reiškia: jeigu iš „LiHD Partner“ pirkto „Metabo“ įrankio akumuliatoriaus talpa per 36 mėnesius iš esmės mažėja arba jis tampa netinkamu naudoti – ši problema išsprendžiama. Nemokamai! Net kelis kartus. Arba jeigu akumuliatorinio gręžtuvo apkaba per nurodytą laiką susidėvi – pakeisime ir ją. Ir vėl, nemokamai! Tik įsivaizduokite, kad variklis pradeda dūminti. Ta pati istorija – Tau nemokamas remontas! Ir tai tik keli įprastų problemų pavyzdžiai.

Ir visai nesvarbu, ar remonto reikia dėl įprasto nusidėvėjimo, ar dėl intensyvaus įrankio naudojimo, – visos šios veiklos tikslas yra užtikrinti, kad per 36 mėnesius nuo įrankio pirkimo akumuliatorinio įrankio savininkas galėtų sumažinti savo išlaidas arba tiksliau – jokių papildomų išlaidų!

Verta įsidėmėti ir tai, kad tai nėra jokia garantinės techninės priežiūros plėtra, kai gamintojo siūlomą metinę garantiją galima papildomai pratęsti vienus ar kelerius kalendorinius metus. Taip pat čia nepasakojama apie draudimą, pagal kurį kas mėnesį reikia sumokėti už naujai įsigytą įrankį, kad jam sugedus, būtų galima atgauti per ilgus mėnesius išleistus pinigus. Tai unikali ne tik Baltijos šalyse, bet ir kai kuriose kaimyninėse šalyse ALL-IN service paslauga, kurios vienintelis tikslas, kad klientas būtų savo įrankiu tikrai patenkintas.

Kad paslauga būtų kokybiška, nepamirškite, kad ALL-IN service arba viskas įskaičiuota paketo atveju dėl įrankio remonto ar pakeitimo verta kreiptis tik į kurį nors „LiHD Partner“ Baltijos atstovą. 

Šiai paslaugai pasirodžius rinkoje kyla klausimas, kodėl iš viso dar reikėtų pirkti kitus akumuliatorinius įrankius?

Ar čia dar reikėtų ilgai mąstyti, svarstyti ir skaičiuoti, kai siūloma paslauga, kurioje visi remontai (neatsižvelgiant į tai, ar jie buvo sukelti dėl gaminio dėvėjimo ar defekto) per 36 mėnesius net nemirktelėjus bus apmokami? Svarbu tik, kad įrankis būtų įsigytas iš „LiHD Partner“ ir registruotas internetu. Kiek akumuliatorių vienam įrankiui per 3 metus reikia? O kiek penkiems įrankiams? Kiek tai iš viso kainuotų?

Daugiau apie Metabo sužinokite ČIA >>>

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.
Dewalt+-28+popup