NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 7% nuolaidą pirmajam pirkiniui!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Speedtec Pulse – šiuolaikinio suvirintojo įrankis

20.10 2021 11:08

 

Rinkoje esančių suvirinimo aparatų asortimentas yra labai gausus, tačiau, laimei, kai kurie aparatai yra labiau pastebimi.

Naujai pristatyti „SPEEDTEC® 400SP“ ir „500SP“ yra kelių suvirinimo procesų srovės šaltiniai, užtikrinantys kokybišką suvirinimą ir darbo proceso efektyvumą, taip pat didinantys našumą ir nurodantys kryptį profesionalaus suvirinimo ateičiai.

Lincoln Speedtec

Suvirinimo aparatų ateitis

Be kitų gerų suvirinimo aparato savybių, „SPEEDTEC“ su elektroniniu ekranu taip pat aprūpintas sunkiau apčiuopiamomis savybėmis, kurių raktiniai žodžiai yra „tvarumas“, „optimizavimas“ ir „ergonomika“. Sąvokos, kurios visada buvo siejamos su suvirinimu, tačiau iki šiol dažnai nebūdavo įgyvendintos. „SPEEDTEC 400SP“ ir „500SP“ šia prasme yra išimtis.

Didelis ir tikslus ekranas su polinkio kampu rodo suvirintojui reikalingą informaciją. O spalvotas, didelės skiriamosios gebos ekranas gali atvaizduoti net mažesnes detales.

Pasirinkus iš anksto nustatytas suvirinimo programas, nereikia kruopštesnio apmokymo ar perkvalifikavimo, šiuolaikišką suvirinimo aparatą galima lengvai pritaikyti naujam darbui, net ir naudojant storesnes suvirinimo pirštines.

Viena ryškiausių naujovių yra susijusi su aparato elektronika, tačiau ne programavimo, bet darbo stebėjimo atžvilgiu. Jei pageidaujate, galima nustatyti aparatą perduoti duomenis internetu arba atminties kortele, kad kiekvienas suvirintojas arba už jį atsakingas asmuo galėtų geriau numatyti ir analizuoti darbo eigą. Suvirinimo metu aparatas gali įrašyti kelis rodiklius, taip suteikdama galimybę laikui bėgant vis gerinti darbo kokybę ir greitį.

Speedtec keevitus

Ergonomika ir išankstinės programos

Nepaisant tvirtos išvaizdos ir elektroninio turinio, pasak pardavėjų ir vartotojų, tai yra labai ergonomiškas ir patogus aparatas, kuriuo naudojantis nereikia sėdėti prie stalo, suvirinimo degiklį sėkmingai galima naudoti ir nepatogiomis sąlygomis, pavyzdžiui, vertikalioje padėtyje.

Skirtingai nuo kitų aparatų ir pasirinktos programos, „SPEEDTEC“ gali veikti beveik 50% tyliau nei konkurentų siūloma įranga. Šiam tikslui skirta Tyli impulsinė technologija („Soft Silent Pulse“) yra specialus bangos formos impulsų perdavimas, kurio rezultatas – minkštas ir tylus lankas. Tyli impulsinė technologija idealiai tinka nerūdijančiajam plienui apdirbti, kuriam reikia kuo geresnio drėkinimo. Tylą užtikrina pusė lanko triukšmo, palyginti su įprastu impulsiniu režimu, tai ypač pravartu suvirinant uždaroje zonoje. Be to, šios transmisijos stabilumas leidžia ją suvirinti bet kurioje padėtyje, net vertikaliai aukštyn, be svyravimų, kai naudojama kartu su suvirinimo režimu „MECHAPULSE™“.

keevitusaparaat Lincoln Speedtec Pulse

Be to, „SPEEDTEC“ arsenale yra iš anksto nustatytos Suvirinimo spartos trumpojo lanko („Speed ​​Short Arc“) ir Didelio skverbties greičio („High Penetration Speed“) programos. Pirmoji programa yra pusiau valdomas trumpojo lanko režimas, kuris įprastai leidžia lašelius pernešti vielos padavimo greičiu, pasiekiamu tik impulsiniu režimu. Šiuo režimu naudojamos srovės stiprumo vertės labai skiriasi nuo įprasto trumpo suvirinimo lanko naudojimo. Siekiant greitesnio lašelių susidarymo ir atskyrimo, greitesni vielos greičiai reikalauja vidutinio srovės stiprumo didžiausia srove.

Kitas specialus purškimo režimas, kai fokusuotas lankas įsiskverbia giliau ir kartu turi du pagrindinius privalumus: labai tikslus ir dinamiškas suvirinimo parametrų reguliavimas; leidžia suvirinti esant žemesnei įtampai ir mažesnėmis energijos sąnaudomis.

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku