NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Pirmadienį 2022 08 15 Stokker Įrankių centrai nedirbs.
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Specialūs Metabo įrankiai, taupantys jūsų laiką

15.10 2018 14:08

Akumuliatorinis kniediklis

Aišku, gali kilti klausimas, kam reikalingas akumuliatorinis kniedžių pistoletas, jeigu įkalti kniedes galima ir paprastai. Tačiau galima paklausti ir kitaip: kam kniedėms naudoti mechaninį kniediklį, jei galima įsigyti patogų akumuliatorinį įrankį. Jeigu reikia sujungti kniedėmis tik keletą metalo gabaliukų, tuomet tiks mechaninis (rankinis) kniediklis. Bet jei tokio darbo daug arba jei tvirtinti kniedėmis reikia kasdien, tada sunku išsiversti be akumuliatorinio kniedžių pistoleto.

Akumuliatorinio kniedžių pistoleto pagrindinis patogumas yra tai, kad nereikia naudoti fizinės jėgos, darbas atliekamas žymiai greičiau su žymiai žemesnėmis fizinėmis pastangomis (t.y. lengviau). Specialus rankenos apsauginis lankas apsaugo pirštus ir laiko skirtingo skersmens kniedžių laikiklius. LED lempos, kuri gerai apšviečia darbinį paviršių, atskirai minėti nebūtina, nes profesionalams tai – jau standartas. O jei norite, ją galima ir išjungti. Kniediklio gale pritvirtinamas nedidelis plastiko konteineris skirtas surinkti kniedžių likučius. Jo unikali savybė yra tai, jog jo pagalba galima atsukti/prisukti, t.y. be papildomų raktų pagalvos keisti kniedžių laikiklius.

Nors šio akumuliatorinio įrankio galia panaši kaip ir suspaustu oru veikiančio konkurentų įrankio galia, 4,0 Ah talpos Metabo LiHD akumuliatoriaus unikali savybė – naudojamos tik 5 akumuliatorinės baterijos (celės), įprastai minėtos talpos akumuliatoriuose yra 10 celių. Dėl šios priežasties jis yra lengvesnis ir plonesnis nei tokios pat talpos akumuliatoriai.

Kaip ir daugelis kitų „Metabo“ akumuliatorinių įrankių, minėtas akumuliatorius yra „Metabo“ Cordless Alliance System (CAS) grupės gaminys. Taigi tas pats akumuliatorius tinka tiek „Metabo“ akumuliatoriniams įrankiams, tiek ir kitų gamintojų įrankiams (Rothenberger“, „Mafell“, „Eisenblätter“, „Collomix“, „Haaga“, „Starmix“, „Eibenstock“ ir „Steinel“).

Įsigijus „Metabo“ akumuliatorinį įrankį „Metabo“ „LiHD Partner“ parduotuvėse, parduotuvės personalas Jums įteiks All in Service paslaugos sertifikatą ir Jūsų akumuliatorinis įrankis 36 mėnesius bus aptarnaujamas nemokamai.
 
Sienos išlyginamos nenaudojant kopėčių

Sienos, ypač jų viršus, įprastai šlifuojamos dviem būdais: arba ant ilgo koto pritvirtintu šlifavimo popieriumi, arba šlifuokliu, pasilipus ant kopėčių. Galimas ir trečias variantas – elektrinis sienų, lubų šlifavimo įrankis. Šis puikus įrankis visiškai atitinka savo pavadinimą: jį sudaro iš lengvojo lydinio pagamintas kotas, šlifavimo mazgas su varikliu, dulkių siurbimo angomis ir naujoviška dulkių siurbimo sistema. Įrankio pagrindinis privalumas – paprastas, nereikalaujauntis kvalifikuoto aptarnavimo. Mažos eksplotacinės sąnaudos. Dauguma tokių įrankių prie šlifavimo mazgo turi lanksčią dulkių siurbimo žarną, kurią anksčiau ar vėliau reikės keisti ir ji įtakoja šlifavimo mazgo lankstumą, suteikia įrankiui papildomo svorio. Dulkės surenkamos nenaudojant minėtos žarnos – lengvesnis šlifavimo mazgas, nėra besidėvinčios žarnos (t.y. nereikia vežti įrankį į remontą ir jos keisti). Antra unikali savybė – pavaros velenas – dar viena besidėvinti detalė, kurią galima pasikeisti savarankiškai nevežant įrankio į remontą.

Šlifavimo disko darbo principas yra panašus kaip ir daugelio kitų panašių įrankių, t. y. didžiąją dalį darbo sukdamasis atlieka apvalus šlifavimo, poliravimo ar  apvalus, 225 mm skersmens, kibiu paviršiumi (Velcro medžiaga) šlifavimo diskas. „Metabo“ teleskopinis šlifuoklis sukurtas specialiai glaistytoms sienoms ir luboms efektyviai šlifuoti. Taip pat juo galima šlifuoti kitus sunkiai pasiekiamus paviršius – su 3,8 kg sveriančiu puikiai subalansuotu darbo įrankiu lengva dirbti visiems. 

Palyginti su analogiškais kitų gamintojų įrankiais, „Metabo“ pasižymi bežarne siurbimo sistema. Įprastai siurbimo žarna tvirtinama tiesiai prie šlifavimo mazgo, o tai reiškia, kad darbininkas turi išlaikyti ir įrankio, ir siurbimo žarnos svorį ir saugoti, kad neįpainiotų šios žarnos į statybinius elementus. „Metabo“ išsprendė šią problemą paprasčiau, siurbimo sistemos angas prie variklio ir taip atlaisvindama šlifavimo mazgą ir įrankio kotą.

Šlifavimo mazgo aukštį galima nesudėtingai keisti, prijungiant papildomus vamzdžius.  Galimi aukščiai : 1,1, 1,6 arba 2,1 m. . Kadangi tai ne teleskopinis kotas, o iš trijų dalių susidedanti ilginamoji dalis, nereikia būgštauti, kad teleskopo bėgiai užsikimš ar kad ilginimo funkcija neatlaikys didesnės apkrovos. Šlifavimo disko judrumas yra toks pat kaip žmogaus riešo, jis į visus šlifavimo paviršiaus ypatumus reaguoja ypač tiksliai (nors jei paviršius lygus, tai nėra esminis kriterijus). Šlifuojant kampus ir kraštus šlifavimo disko apsauginį gaubtą. Disko sukimosi greitį galima patogiai reguliuoti. Minėtą šlifavimo įrankį geriausiai naudoti su Metabo dulkių siurbliu turinčiu automatinę filtro valymo galimybę - ASR 35 ACP.
 
Kampinis šlifuoklis ar frezavimo įrankis?

Nereikėtų nuvertinti ir apdorojamo paviršiaus paruošimo, nes nuo jo kokybės priklauso darbo rezultatai. Šiuo atžvilgiu nėra išimtis ir metalo apdirbimo bei suvirinimo darbai: kuo geriau paruoštas paviršius, tuo patvaresnis bus galutinis rezultatas. Metalo lakštų briaunų frezavimas kampiniu šlifuokliu yra įprastas darbas prieš virinant du metalinius paviršius, tačiau devyniais atvejais iš dešimties rezultatas priklauso nuo darbininko rankos tvirtumo ir nuo darbo trukmės: įprastai šlifavimo disku šlifuotas paviršius būna nelygus ir perkaista, todėl pakinta metalo struktūra ir savybės, be to, darbas trunka ilgai ir paruošto paviršiaus kokybė nebūna pakankamai gera.

„Metabo“ elektriniai briaunų frezavimo įrankiai: KFM 9 – 3 RF, KFM 15 – 10 F, KFM 16 – 15 F (KF – kantenfräse, M- metal)) šią problemą išsprendžia ir užtikrina puikų rezultatą visuomet – nesvarbu, ar įrankiu dirba metalo darbų mokinys, ar kvalifikuotas specialistas. Be paruošiamųjų suvirinimo darbų, dažnai reikia prieš paviršių dažymo ar kitus apdailos darbus panaikinti aštrius metalo kraštus. Dengiamosios medžiagos sluoksnis ant aštrių kraštų būna plonesnis ir toje vietoje paviršius vėliau ima rūdyti pirmiausia. Jeigu naudosite „Metabo“ briaunų frezavimo įrankį, lengvai pašalinsite ir šį rūpestį.

Su „Metabo“ briaunų frezavimo įrankiu galima per tiek pat laiko paruošti iki keturių kartų daugiau metalinių paviršių nei šlifuojant su kampiniu šlifuokliu. Taip yra ir dėl to, kad „Metabo“ briaunų frezavimo įrankis yra gerokai stabilesnė, o jei šlifuojama disku, jis gali drebėti. Kai naudojama briaunų frezavimo įrankis, šios problemos nėra, nes įrankis glaudžiai liečiasi su apdirbamu paviršiumi ir juda tik nustatyta trajektorija, o 12 000 kartų per minutę apsisukantys peiliai pjauna metalą tinkamu kampu.

Nuožulnos gylį galima lengvai keisti: nereikia rakto net norint ką nors atsukti ar užsukti – tereikia pasukti patentuoto One-touch Controller reguliatorių ir frezų gylis bus pakoreguotas. Taip pat lengvai galima pakeisti nuožulnos kampą.

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
Keisti nustatymus
Nesutinku
Sutinku