NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Sėkmingiausi 2019 m. projektai: Sandvik gamybinio komplekso įrengimas

10.01 2020 10:29

Kalbėdami apie sėkmingus 2019 metus negalime nepaminėti ir pačio didžiausio praeitų metų projekto – Sandvik gamybinio komplekso diegimo Vilniaus regione, kurį vykdėme kartu su UAB „Žvyro karjerai“. Apie šį projektą plačiau sutiko papasakoti UAB „Žvyro karjerai“ valdybos narys Skirmantas Skrinskas ir gamybos direktorius Valdemar Suščinskij.

Kas tai per projektas?

Tai yra modernaus vietinių, iš žvyro - smėlio mišinio atsijotų, akmenų dvigubo skaldymo, sijojimo ir plovimo komplekso įrengimas.

Šio projekto metu siekėme technologinės bazės modernizavimo, taip norėjome padidinti veiklos produktyvumą ir sumažinti neigiamą įtaką aplinkai. Įdiegtos technologinės ekoinovacijos mums leido prisidėti prie gamtos išteklių taupymo ir taršos mažinimo.

Projekto metu įsigyta moderni karjerų eksploatavimo įranga taip pat leidžia sumažinti elektros, vandens, kuro ir kitų žaliavų sunaudojimą pagamintos skaldos tonai, o geresnės įrangos dėka stipriai sumažinome nors ir netaršių, bet visgi gamybinio proceso – skaldymo bei skaldos plovimo - atliekų kiekį ir kt.

Kodėl pasirinkote būtent šį kompleksą?

Pagal nustatytus griežtus reikalavimus įrangos kokybei bei našumui Stokker sugebėjo pasiūlyti konkurencingiausią kainą. Sandvik įranga pasaulyje yra puikiai žinoma dėl savo patikimumo bei kompanijos priimtų įsipareigojimų vykdymo. Džiaugiamės dėl kokybės garsėjančiame, viename iš pajėgiausių Lietuvoje žvyro karjerų įdarbinę rinkos lyderių akmenskaldes. UAB Stokker atstovas, projektų vadovas Ramūnas Mineikis itin prisidėjo puikiu ir operatyviu darbu.

Kokie didžiausi iššūkiai buvo sutikti projekte?

Didžiausias iššūkis buvo sutalpinti ir suprojektuoti technologinę liniją taip, kad tilptų į apribotą teritoriją. Projekto įgyvendinimo ir pasirengimo įgyvendinimui metu prie to labai daug prisidėjo Sandvik specialistai Pekka Jauhiainen bei Kari Lepola, savo patirtimi ir praktiniais patarimais, technologinių sprendimų pavyzdžiais Suomijoje, organizaciniais gebėjimais, automatizuotos akmenskaldės valdymo sistemos teorinio modelio aktualių subtilybių išaiškinimu, apmokymais darbuotojams bei racionalių sprendimų įgyvendinimu darbo vietoje montuojant bei paleidimo ir įrangos derinimo metu.

Taigi, šį kompleksą naudojate jau kelis mėnesius, kokie pirmieji įspūdžiai?

Mums yra smagu, kad servisas reaguoja itin greitai, atsarginių detalių pristatymas yra skubesnis nei rinkoje.

Esame patenkinti ne tik įrenginio patikimumu, ilgaamžiškumu, įrenginio ekonomiškumu, bet ir galimybe prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo.

35-40% padidėjo valandinis gamybos našumas, o vertinant pagamintos skaldos tonai aptarnaujančių ratinių krautuvų kuro sunaudojimas sumažėjo 40-45%. Elektros energijos sunaudojimas pagerėjo 40-45%. Net 40% procentų sumažėjo į sėsdinimo baseiną patenkančių atliekų kiekis.

Taip pat pagerėjo darbo sąlygos, darbų sauga. Mums pavyko visą sezoną visų gaminamų skaldų frakcijas išlaikyti atitinkančias reikalaujamus standartus. Pastebėjome, kad puikiai pasiteisina sumontuoti šiuolaikiniai aukšto naudingumo koeficiento varikliai, ypač kūginio trupintuvo kompiuterinė programa ASRI, kuri automatiškai palaiko produkcijos kokybei nustatytus optimaliausius parametrus. Dėkojame už pasiteisinančią investiciją.

Gamybinis kompleksas yra dalinai finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo 2014-2020 m. Europos Sąjungos investicijų programos. Projekto vykdytojas: UAB “Žvyro karjerai”.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
OK