NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Naujoji Festool 18V PowerSelect sistema

11.02 2015 15:40

18 V "PowerSelect" sistema apima akumuliatorinius įrankius, skirtus pjovimui, gręžimui ir varžtų sukimui. Patvarūs, itin tikslūs ir ergonomiški. Jie leidžia dirbti netgi ten, kur nėra elektros, o rezultatas bus toks pat kokybiškas kaip ir dirbant su elektriniais įrankiais. Tai tapo įmanoma ne tik dėl naujos 5,2 Ah talpos baterijos, bet ir dėl optimalaus šios baterijos ir šepetėlių neturinčio EC-TEC variklio derinio. Vertinant įrankius pagal tokius kriterijus kaip dinamika, komfortas, našumas, 18 V "PowerSelect" įrankiai akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Akumuliatoriniams įrankiams ir baterijoms bei pakrovėjams taikoma 36 mėnesių garantija "SERVICE all-inclusive" suteikia papildomų pranašumų ir saugumo mūsų įrankių naudotojams.


 

Naujos galimybės su 18 V "PowerSelect" sistema.

Individualiam ir ekonomiškam įrankių pasirinkimui suskirstėme „Festool“ akumuliatorinius įrankius į tris paketus: „Basic“, „Energy“ ir „Plus/Set“.

Pradedantiems dirbti su „Festool“ akumuliatoriniais įrankiais, rekomenduotumėme rinktis „Plus“ arba „Set“ komplektacijas, kuriose įrankis yra su priedais, baterijomis ir pakrovėju. Tuo tarpu „Basic“ įrankio komplektacijoje baterijų ir pakrovėjo nėra, todėl ji tinka tiems, kas jau dirba su „Festool“ akumuliatoriniais įrankiais ir gali panaudoti turimas baterijas bei pakrovėjus. Prireikus baterijų ar pakrovėjų, taip vadinamo „Energy“ paketo, juos galima įsigyti atskirai nepermokant (palyginus su tuo metu galiojančia „Plus“ komplektacijos kaina). Kalbant paprasčiau: „Basic“ + 2 baterijos + 1 pakrovėjas = „Plus“. Ar pasirinksite „Plus“ komplektaciją, ar pasirinksite „Basic“ komplektaciją ir atskirai įsigysite dvi baterijas bei vieną pakrovėją - kaina išliks ta pati. Tai reiškia, kad  nuo šiol Jūsų pasirinkimas gali būti racionalesnis ir iki 40% naudingesnis. Naujai sistemai mes suteikėme ir naują vardą - „PowerSelect“. 

 


 

 
 

 

 

BASIC

 

ENERGY

 

PLUS/SET

Įrankis Systaineryje su priedais.
Be baterijų.
Be pakrovėjo.

 

Baterijas ir pakrovėją galima įsigyti atskirai
nepermokant.

 

Įrankis Systaineryje su priedais.
+ 2 x 5,2 Ah baterijos*
+ 1 x pakrovėjas

 

*CARVEX siaurapjūklio komplektacijoje yra viena baterija, kitų įrankių komplektacijose - dvi baterijos.


 


 


"Basic" komplektacija rekomenduojama tiems, kas jau turi "Festool" akumuliatorinių įrankių.

 

Prireikus baterijų ir pakrovėjo vėliau, juos galima įsigyti atskirai nepermokant (palyginus su tuo metu galiojančia „Plus“ komplektacijos kaina).

 

"Plus" ir "Set" komplektacijose yra baterijos ir pakrovėjai, todėl rekomenduojamos pradedantiems dirbti su "Festool" akumuliatoriniais įrankiais.

 

 


 

Įsigydami 18 V akumuliatorinius įrankius iš „PowerSelect“ sistemos, galite sutaupyti beveik 40% investicijų. 

Iki "PowerSelect" sistemos pristatymo net jeigu "Festool" klientas savo dirbtuvėse turėjo penkis akumuliatorinius įrankius ir jam reikėjo dar vieno ar kelių, jis galėjo įsigyti tik pilnas "Set" arba "Plus" komplektacijas, kuriose yra baterijos ir pakrovėjai. Tokiu būdu kliento dirbtuvėse augo baterijų ir pakrovėjų atsargos, kurių tam momentui nereikėjo. Tad, pavyzdžiui, praeitais metais "Festool" akumuliatorinių įrankių su 4,2 Ah baterija krepšelis galėjo atrodyti taip:  

+ + + +
TSC 55 REB-Plus/XL-FS Li   BHC 18 Li 4,2-Plus   T 18+3 LI 4,2 Set   DWC 18-2500 Li 4,2 Set   PSC 420 EB-SET Li 18

Atsiradus "PowerSelect" sistemai "Festool" klientams nebereikia permokėti už "nereikalingas" baterijas ir pakrovėjus. Jeigu mūsų klientas jau turi kitų "Festool" akumuliatorinių įrankių, jam yra naudingiau rinktis "Basic" komplektaciją. Toks pasirinkimas leis apsisaugoti nuo baterijų ir pakrovėjų pertekliaus dirbtuvėse. O prireikus baterijų ir pakrovėjų vėliau, juos visada galima įsigyti atskirai ir nepermokant. Tad su "PowerSelect" sistemos atsiradimu įrankių krepšelis gali būti ne tik racionalesnis, bet ir 36 proc. ekonomiškai naudingesnis, ir atrodyti štai taip:

+ + + +
TSC 55 REB-Plus/XL-FS Li   BHC 18 Li Basic   T 18+3 Li-Basic   DWC 18-2500 Li-Basic   PSC 420 EB Li-Basic

 

SU POWERSELECT SUTAUPOTE 1390 EUR (4799 LT) SU PVM
EKONOMIJA 36%

Aukščiau pateiktame pavyzdyje su "PowerSelect" sistemos atsiradimu vietoje penkių pilnos komplektacijos įrankių klientas gali pasirinkti vieną "Plus" ir keturias "Basic" komplektacijas. Toks pasirinkimas gali jam sutaupyti netgi 1390 Eur (4799 Lt) su PVM, kas sudaro 36% ekonomiją palyginus su praeitais metais. Pasirinkus kitą akumuliatorinių įrankių krepšelį, ekonomijos reikšmė procentine ir valiutos išraiška gali skirtis. Ekonomijos skaičiavimuose yra lyginami 2014 ir 2015 metų komplektacijos ir gamintojo rekomenduojamos kainos su PVM.

 


 

"Festool" akumuliatorinių įrankių naudingumas neapsiriboja "Basic" komplektacijos atsiradimu. Jų pranašumą taip pat garantuoja EC-TEC variklis, nauja baterija ir 36 mėn. garantija "SERVICE all-inclusive".
  

18 V "PowerSelect" asortimentą nuo šių metų papildė nauja, dar talpesnė 5.2 Ah baterija. Dėka optimalaus šios baterijos ir šepetėlių neturinčio variklio EC-TEC derinio "Festool" akumuliatoriniais įrankiai išsiskiria iš kitų ilgesniu tarnavimo laiku ir didele galia. Pavyzdžiui, apytiksliais mūsų paskaičiavimais su T 18 gręžtuvu-suktuvu į pušį galite įsukti šiek tiek daugiau negu 1800 vnt. 5x40 medvaržčių (naudojant naują 5.2 Ah talpos bateriją).

Profesionaliems įrankiams privalomas ir atitinkamo lygio servisas. Savo klientams mes tai garantuojame su 36 mėnesių “SERVICE all-inclusive” garantijų paketu. Taip susidėvinčias dalis garantinio remonto atveju (tokias kaip baterijas, tarpines ir kt.) mes keičiame nemokamai. Be to, visi mūsų įrankiai yra apdrausti nuo vagystės. Tad netgi atsitikus tokiai nelaimei galite būti ramūs, nes "Festool" kompensuoja iki 95 proc. naujo įrankio vertės. "SERVICE all-inclusive" garantija taip pat galioja ir atskirai įsigyjamoms baterijoms ir pakrovėjams. Skaityti plačiau apie "SERVICE all-inclusive" garantijas.

          
                               
                               
Festool akumuliatorinių įrankių katalogas

 

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą.