NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Pirmoji pagalba pačiu laiku.

19.04 2022 16:01

Užklijuokite tiesiai nuo sienos

Visi esame susidūrę su odos sužeidimais. Kartais tai tik lengvas įdrėskimas, tačiau pasitaiko ir kraujuojančių įpjovų. Laimei tinkama technika ir kokybiškos priemonės padeda susidoroti su netikėtomis situacijomis.

Nepriklausomai nuo darbo aplinkos odos sužeidimai pasitaiko dažnai. Nesvarbu ar tai biuras, statybų aikštelė, ar parduotuvė. Anksčiau ar vėliau visi darbuotojai patiria nedidelių sužeidimų. Tokie atvejai dažniau siejami su neatsargumu, tačiau patirtis rodo, kad smulkių nelaimingų atsitikimų nutinka ir saugesnėje darbo aplinkoje.

Vieta

Darbo aplinka tiek patalpų viduje, tiek lauke turi būti aprūpinta naujausia pirmosios pagalbos įranga. Kaip odos pažeidimų būna įvairių, taip ir gydymo būdų būna visokių. Nuo paprasčiauso pleistro iki plonų, lipnių žaizdų tvarsčių.

Dažniausiai darbo aplinkoje pirmosios pagalbos įranga apsiriboja klasikinio turinio pirmosios pagalbos vaistinėle, kuri dauguma atvejų būna patalpinta valgomajame arba atsakingo darbuotojo stalo stalčiuje.

Atsiradusį sužeidimą nesunku sutvarkyti, jei darbo vietoje yra daugiau žmonių: vienas atneša pirmosios pagalbos vaistinėlę, kitas suranda tinkamiausią priemonę, trečias – prilipdo, tačiau ką daryti, jei tuo metu esi vienas ?

Cederroth haavakomplekt

Greitai ir paprastai

Tikriausiai esate pastebėję, kokie užimti ir, kaip greitai dirba pirmosios pagalbos gydytojai. Jiems būtina viską atlikti kuo greičiau ir paprasčiau.

Šiuo principu buvo vadovaujamasi ir kuriant CEDERROTH žaizdų priežiūros rinkinius. Nors šis įrankis ir nėra skirtas gyvybės ar mirties situacijoms, tačiau tai pažangiausias įrankis savo srityje.

Dėl savo kompaktiško dydžio CEDERROTH žaizdų priežiūros rinkinį lengva patalpinti arti tų vietų, kur kyla dažnas nedidelių sužeidimų pavojus. Daugelis darbo vietų gali būti drėgnos, nešvarios arba dulkėtos. Apsauginio dangtelio dėka priežiūros rinkinio turinys visuomet išliks higieniškai švarus. Jame rasite servetėles, įvairių dydžių SALVEQUICK pleistrus ir CEDERROTH mikštuosius tvarsčius. Jų pagalba žaizdą greitai ir paprastai bus išvalyta ir sutvarstyta darbo vietoje, o susižeidęs darbuotojas galės nedelsiant tęsti darbą.

Specialios technologijos CEDERROTH minkštieji tvarsčiai yra prilimpantys, neturi klijų ir nenukrenta net sušlapinus. Naudojant CEDERROTH žaizdų priežiūros rinkinį tvarstį galima patogiai nupjauti pagal dydį nenaudojant žirklių.

Minkštieji tvarsčiai puikiai tinka naudoti ir ant pirštų atsiradusiems sužeidimams, nes gerai prisitaiko prie piršto formos ir netrukdo darbui.

SALVEQUICK pleistrai esantys žaizdų priežiūros rinkinyje būna įvairių dydžių, tad rinkinio turinį galima pritaikyti pagal darbo vietos poreikius.

Visą prekių asortimentą rasite ČIA

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

sodo+technikos+i%C5%A1pardavimas
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku