NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Pirmadienį 2022 08 15 Stokker Įrankių centrai nedirbs.
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Patikimai planuokite dieną statybvietėje

08.04 2021 13:54

Įsivaizduokite: atvykdami į statybos objektą, atsinešate su savimi visai dienai elektros energiją, įpakuotą tvirtame, naujausios kartos Systaineryje – kad galėtumėte dirbti be jokių rūpesčių, netgi kai vietoje nėra jokio maitinimo šaltinio. Su naujuoju „Festool SYS-PowerStation“ tai yra realu. Šis mobilus elektros energijos šaltinis tiekia stabilią 230 voltų elektros įtampą. Jo talpa siekia 1.500 vatvalandžių. Nuolatinė galia – 3.680 vatų, o trumpalaikė didžiausia galia – netgi iki 11.000 vatų. Kitaip tariant, traukiamu skersinio pjovimo pjūklu „Kapex KS 60“ su prijungtu mobiliu dulkių siurbliu galima atlikti 560 skersinių parketlenčių pjūvių. O su elektriniu sienų ir lubų šlifavimo įrankiu „Planex“ ir prijungtu mobiliu dulkių siurbliu galima nušlifuoti 200 kv. metrų paviršių.

Dirbkite bet kada, bet kur ir su bet kuriuo iš elektros tinklo maitinamu prietaisu. „SYS-PowerStation“ suteikia laisvės – nebereikia tiesti kabelio ar ieškoti laisvo elektros lizdo. Kur benuvyktumėte, su savimi visada turėsite nuosavą elektros energijos šaltinį. Tai leis lanksčiai ir mobiliai naudoti įvairiausius elektrinius įrankius. Kompaktiškas, nešiojamas naujasis „SYS-PowerStation“ sukaupia iki 1500 vatvalandžių energijos. Tai prilygsta 20 akumuliatorių sukauptai energijos atsargai. Tai suteikia pakankamai energijos visai darbo dienai objekte, kuriame nėra jokio elektros tinklo. Vartotojas tampa visiškai nepriklausomu nuo klasikinių energijos šaltinių, kaip elektros lizdas, generatorius ar statybinis paskirstymo skydas. Priešingai nei pastarieji, „SYS-PowerStation“ visiškai neteršia aplinkos. Jam veikiant nėra jokio triukšmo ir neišsiskiria jokios sveikatai ar aplinkai kenksmingos išmetamosios dujos. Todėl „SYS-PowerStation“ galima be jokių problemų naudoti ir patalpose. „Su „SYS-PowerStation“ bet kuris prie elektros tinklo jungiamas prietaisas tampa lyg akumuliatoriniu. Iš „SYS-PowerStation“ galima patikimai ir mobiliai maitinti netgi mašinas, kurių energijos poreikis yra didesnis, pavyzdžiui, didelį staliaus diskinį pjūklą“ – sako produktų vadovas Volker Kaupp. Reikia pridurti, kad „SYS-PowerStation“ santykinai nedaug sveria – 16 kilogramų. Tai sudaro nuo 50 iki 70 procentų analogiškų energijos šaltinių svorio. Šis nešiojamas energijos šaltinis yra ypač kompaktiško Systainerio3 formato, tvirtas, skirtas naudojimui sunkiomis statybos aikštelės sąlygomis ir, be to, apsaugotas nuo vandens purslų (IP44).“

Galia kaip iš elektros tinklo

„SYS-PowerStation“ tiekia 3.680 vatų nuolatinę ir iki 11.000 vatų trumpalaikę galią, kurios pakanka bet kokiems prie elektros tinklo jungiamiems įrankiams – netgi mobiliems dulkių siurbliams, dideliems pjūklams ir perforatoriams. Šis galios, sukaupiamo didelio energijos kiekio, taip pat kompaktiškumo ir santykinai nedidelio svorio derinys yra išskirtinis visame pasaulyje. „SYS-PowerStation“ ne tik yra suderinamas su visais iš elektros tinklo maitinamais „Festool“ elektriniais įrankiais, bet ir gali maitinti bet kokius kitų gamintojų elektrinius įrankius. Jie maitinami be jokio galios kritimo – kaip ir iš įprasto 230 voltų elektros tinklo. Paprastai „SYS-PowerStation“ yra visiškai įkraunamas per 3 valandas. Tuo pat metu išmanusis įkrovimo valdymas įkrovimo strategiją pasirenka priklausomai nuo esamos akumuliatoriaus sekcijų temperatūros. Tai visada užtikrina maksimaliai trumpą įkrovimo trukmę ir kartu tausoja akumuliatoriaus sekcijas. „SYS-PowerStation“ veikimo principas yra tikslingai sukurtas kiek tik įmanoma paprastesnis ir aiškesnis. Intuityvų valdymą užtikrina Systainerio3 korpuse esantis priekinis skydelis. Mobilus elektros energijos šaltinis yra ergonomiškas ir tinka naudoti su visais* iš elektros tinklo maitinamais įrankiais. Integruotas LED įkrovos indikatorius leidžia bet kuriuo momentu ir paprastai patikrinti esamą įkrovos lygį. Systainerio viduje yra papildomas jungiklis, skirtas prietaisui atjungti prieš transportuojant. Priekinis skydelis taip pat turi lengvai pasiekiamą USB-C jungtį, kuri leidžia patogiai įkrauti mobiliuosius įrenginius – planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus.

Užtikrintas statybos darbų planavimas

Su naujuoju „SYS-PowerStation“ galima pamiršti nemalonias staigmenas ir prastovas. Jis leidžia užtikrintai planuoti dienos darbus statybos objekte. Be to, nebereikia vargti, ieškant maitinimo šaltinio, tiesiant kabelius ar sprendžiant problemas dėl perpildytų statybinių paskirstymo skydų ir nuolat „išmetamų“ saugiklių.

Didelė galia ir nulinė tarša

Daugelyje statybos objektų vyrauja užterštas oras: anglies dioksidas, azoto oksidai ir smulkios dalelės, kenkiančios žmogaus sveikatai ir teršiančios aplinką. Pagrindiniai kaltininkai yra įrankiai ir mašinos, maitinamos vidaus degimo variklių, pvz., dyzelinių generatorių. Naujasis mobilus elektros energijos šaltinis „SYS-PowerStation“ labiausiai prisideda prie nulinės emisijos statybvietės idėjos įgyvendinimo. Jis visiškai neteršia aplinkos, o 1.500 vatvalandžių energijos pakanka visiems prie elektros tinklo jungiamiems įrankiams statybos objekte. Šio energijos šaltinio naudojimas padeda saugoti aplinką ir žmonių sveikatą. 

Visapusiškas aptarnavimas

„SYS-PowerStation“ yra visapusiškai apsaugotas su „Festool Service“. Įskaitant ir nemokamą, pilną garantinį aptarnavimą. „Festool“ garantuoja kruopščiai ir greitai atliekamą nemokamą remontą pirmuosius trejus metus. Išsamias garantijos sąlygas galima rasti tinklalapyje www.festool.lt/servisas.

„SYS-PowerStation“ prekyboje atsiras nuo 2021 metų birželio. Daugiau informacijos rasite internete adresu https://www.festool.lt/produktai/systaineriai-ir-transportavimo-sistemos/sys-powerstation/205721---sys-pst-1500-li-hp.

* Naudoti leidžiama tik su įrankiais, kuriems nereikia įžeminto energijos šaltinio.

-----------------------------------------------------------------------------

Techniniai duomenys   SYS-PowerStation

Prijungimas prie elektros tinklo          230 V~ / 50 Hz gryna sinusinė įtampa

Nominali energijos talpa                    1555 Wh

Nuolatinė galia                                                   3680 W

Pikinė galia (<0,5 s)                                           11 000 W

Pikinė galia (<6,0 s)                                           7200 W

Akumuliatorių technologija                                  ličio jonų

Įkrovimo trukmė (priklauso nuo sekcijų temperatūros)             3 val.*

Apsaugos laipsnis                                               IP44

Dydis                                                                                  Systaineris SYS3 M187

Svoris                                                                                 16,5 kg

AC išėjimas                                                       220–240 V~ / 50/60 Hz

AC įėjimas                                                         220–240 V~ / 50/60 Hz

USB-C (išėjimas)                                                5–20 V / 3 A / 15–60 W

-----------------------------------------------------------------------------

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
Keisti nustatymus
Nesutinku
Sutinku