NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Nepakeičiami statybvietėje – nešiojami oro šildytuvai

29.01 2015 13:45
Nešiojami oro šildytuvai yra patikimu būdu greitam įvairių vietų ir patalpų šildymui. Kuomet kiti sprendimai pasirodo nevykusiais arba tiesiog jiems nėra tinkamų sąlygų, šiuos prietaisus galima sėkmingai naudoti. 

Šildytuvai gali būti naudojami tiek ir patalpų viduje, tiek ir išorėje. Kompaktiški, paprastai aptarnaujami, greitai įjungiami ir visų pirma mobilūs , todėl juos renkasi statybų, žemės ūkio ir pramonės specialistai bei savarankiško namų remonto mėgėjai. Atitinkamo tipo orapūtę galite naudoti nepriklausomai nuo situacijos ir bet kokiomis, net ir kraštutinėmis sąlygomis. Jų pasiūla yra labai didelė: rinkoje rasite ir elektra, ir mazutu ar dyzelinu, ir dujomis varomus modelius. Tai suteikia plačias galimybes prietaiso pasirinkimui. 

Nešiojamų oro šildytuvų grupėje galima išskirti prietaisus, skirtus naudoti dideliuose statybų objektuose, kelių tiesimo ir remonto darbų, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo ir pan. metu, o taip pat įprastų gyvenamųjų namų, butų ar viešųjų objektų apdailos darbų metu. Dideliu šių prietaisų privalumu yra tai, kad jų paleidimui nereikia daug laiko, jie praktiškai bet kuriuo momentu yra parengti darbui. Be to dingsta brangios kitos rūšies šildymo sistemos įrengimo problema. 
 

 

 

Skysto kuro šildytuvai

 

Dyzelinu ar mazutu varomos orapūtės yra viena iš labiausiai statybvietėse paplitusių įrangų, naudojamų pastatų džiovinimui, uždarų patalpų apšildymui arba per stiprius šalčius net kitų įrengimų atitirpinimui. Atsparios žemai temperatūrai, patvarios, o tuo pačiu labai našios orapūtės greitai pritampa statybose bei kitose srityse. 

Skysto kuro šildytuvus galima suskirstyti į modelius su dūmtakiu ir be jo. Nors jų panaudojimo sąrašas yra labai ilgas, pirmosios grupės šildytuvai puikiai tinka uždarose patalpose, kuriose dirba žmonės, o ventiliacija nėra labai gera. Naudojant šilumokaitį, šildytuvas gamina 100% švarią šilumą, o didelė oro cirkuliacija garantuoja vienodą apšildymą. Papildomu privalumu yra šiltą orą paskirstančios žarnos prijungimo galimybė. Tuomet prietaisas gali būti montuojamas už objekto ribų, o šiltas oras patenka į vidų būtent tokių, aukštai temperatūrai atsparių žarnų dėka. Šio tipo šildytuvai taip pat dažnai naudojami vadinamųjų „darbinių palapinių“ apšildymui visų tipų kelių tiesimo, kanalizacijos ir pan. darbų metu bei įvairiuose renginiuose. 
 


Savo ruožtu šildytuvai be dūmtakių puikiai tinka statybvietėse, pavyzdžiui, betono kietėjimo proceso paspartinimui. Nepamirškite, kad jie neturi šilumokaičio ir todėl gali dirbti tik gerai vėdinamose patalpose arba išorėje. 

Darbui palengvinti prie daugumos skysto kuro šildytuvų modelių galima lengvai prijungti temperatūrą reguliuojantį termostatą. Paprastai prietaisai taip pat turi įmontuotus ratukus ir patogią rankeną, palengvinančius transportavimą bei perstatymą iš vienos patalpos į kitą. Tokių prietaisų ypatybe taip pat yra didelis oro srautas, leidžiantis greitai ir efektyviai apšildyti objektą ar darbo vietą. Mažiausių modelių be dūmtakių oro srautas yra 280 m³/h, o didžiausio galingumo prietaisuose su dūmtakiu jis siekia 12 500 m³/h. Degalų sąnaudos yra santykinai nedidelės, pavyzdžiui, 44 kW galios šildytuvas „Master B 150“ (gamintojas – „MCS“) sunaudoja apie 3,7 kg /h. Šie parametrai gali skirtis, priklausomai nuo įrangos gamintojo ir pačios prietaiso konstrukcijos. 

 

Dujiniai šildytuvai

 

Daugeliu atvejų statybų pramonė taip pat naudojami dujiniai šildytuvai. Dažnai jie yra naudojami, kuomet be šilto oro taip pat reikia tiekti vandens garus, pvz., kalkinių skiedinių kietinimui. Verta pabrėžti, kad jie gali būti naudojami tik tuo atveju, jei yra užtikrinta labai gera patalpos ventiliacija bei joje pastoviai nebūna žmonės. Tokie prietaisai puikiai tinka mažesniuose objektuose, jų eksploatacija taip pat yra santykinai nebrangi. Kaip ir kiti mobilieji prietaisai, jie yra lengvai transportuojami ir nesudėtingi naudojant. Taip pat siūlome įvairius patobulinimus kliento patogumui, pavyzdžiui, modelius su elektroniniu uždegimu, prie kurių taip pat gali būti prijungtas termostatas. Panaudojus dujų balionų sujungimo rinkinį, dingsta dažno baliono keitimo problema. 
 

 

Elektriniai šildytuvai

 

Elektra maitinami šildytuvai yra pastoviu šilumos šaltiniu, dažnai naudojamu remonto darbų metu. Puikiai tinka mažesnėse patalpose jų papildomam apšildymui arba patalpų džiovinimo ir smulkių apdailos darbų metu. Šie prietaisai ypač rekomenduojami dažytojams ir keraminių plytelių klojimo meistrams, kurie gali jais lengvai ir greitai pasinaudoti. Rinkoje yra keletas skirtingos galios modelių, todėl be vargo galima pasirinkti tinkamą savo poreikiams prietaisą. 

Dideliu šių šildytuvų privalumu yra tai, kad prietaisai veikia tyliai ir neišmeta jokių išmetamųjų dujų ar kvapų. Įdomiu yra modelis su karšto oro paskirstymo žarnos prijungimo galimybe, kuris išsiskiria tipiškų elektrinių šildytuvų grupėje. Nors kai ką gali jaudinti didesnės šio tipo įrangos eksploatacijos sąnaudos, tačiau neabejotinai jų 100% našumas bei paprastas montavimas bent iš dalies kompensuos visus nepatogumus. 
 

 

Įrenginio galios pasirinkimas

 

Prieš pasirenkant tinkamą šildytuvą, būtina apibrėžti norimą minimalią šilumos galią. Reikia atsižvelgti į patalpos, kuri bus apšildoma, tūrį (V), reikiamą temperatūros prieaugį (ΔT) bei šiluminės izoliacijos koeficientą, priklausantį nuo pastato konstrukcijos ir izoliacijos tipo (K). Šildymo galia apskaičiuojama pagal tokią formulę: 

V x ΔT x K = kcal/h

Žinant reikalingą šiluminę galią, galima pradėti tinkamą šildytuvo pasirinkimą, atsižvelgiant į jo paskirtį, kuro tipą, našumą ar kainą. Niekuomet negalima pamiršti, kad orapūčių naudojimo metu būtina yra gera patalpos ventiliacija. 

 

Vienetų konvertavimas

 

1 kW = 860 kcal/h
1 kcal/h = 3,97 Btu/h
1 kW = 3412 Btu/h
1 Btu/h = 0,252 kcal/h

 

http://www.masterheaters.lt/

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .