NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Nauji žemės ūkio padargai Baltijos šalių rinkoje

09.04 2021 16:29

 

Jau šį sezoną visų Baltijos šalių ūkininkai galės pasirinkti iš plataus, kito, visiškai naujo prekės ženklo padargų asortimento. KUBOTA dabar yra oficiali pardavėja, vadinasi, be traktorių, „Stokker“ centruose Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje klientai galės įsigyti ir visą itin platų to paties prekės ženklo žemės ūkio padargų asortimentą.
Visi „Kubota“ padargai gaminami „Kverneland Group“ gamyklose, turinčiose ilgą istoriją ir puikią reputaciją Lietuvos ūkininkų tarpe. Jau daug metų ten pagaminti padargai pripažįstami kaip vieni tinkamiausių ir patikimiausių Šiaurės šalių sąlygoms.
Nuo šiol gaminius galima užsisakyti iš plataus pašarų tvarkymo technikos asortimento: šienapjovių, šieno vartytuvų, grėblių, traiškytuvų, ritinių presų, ritinių vyniotuvų ir smulkintuvų.
Kadangi pirmieji „Kubota“ padargai Lietuvos rinkoms jau yra gaminami ir šį mėnesį bus pas mus, trumpai apžvelkime,  žemės ūkio padargus, kuriuos galima užsisakyti prasidėjus sezonui.


Šienapjovės


Kubota niiduk

Šienapjovė DM 3087

„Kubota“ siūlo visų rūšių šienapjoves, be traiškytuvų, su traiškytuvais, pakabinamas ir prikabinamas, bei kombinuotąsias Pakabinamų šienapjovių darbinis plotis – nuo 1,7 iki 10 m. Taip pat galima pasirinkti gale prikabinamas 8000 serijos šienapjoves, kurių pjovimo plotis - nuo 3,6 m, iki 4 m pločio. Jas galima derinti su priekinėmis šienapjovėmis, tada darbinis plotis gali būti virš 7 m. Plačiausią užgriebio ploti turinčio „DMC63100 Vario“ modelio pjovimo plotis siekia net iki 10,2 m, nes yra hidraulinis persidengimo reguliavimas (iki 400 mm), o kitas funkcijas galima reguliuoti tiesiai iš terminalo, ISOBUS ir GPS pagrindu veikiančios „GeoMow“ automatinės sekimo sistemos.

Viena svarbi savybė, išskirianti visas „Kubota“ šienapjoves iš kitų esančių rinkoje, yra jos pjovimo juostos konstrukcija: visos „Kubota“ šienapjovės turi trikampius pjovimo diskus, kurių kiekviename yra po 3 peilius. Šienavimo diskai visada būna išdėstyti tolygiai ir jie sukasi priešinga kryptimi – tai užtikrina didelį tarpusavio atitikimą ir labai švarų pjovimą

 

Kubota niiduk Vario

Tačiau šienapjovių konstrukcijoje yra daugybė kitų svarbių aspektų. Visose „Kubota“ šienapjovėse yra patvari spyruoklinė smūgių apsauga, pradedant nuo 2000 serijos, visose šienapjovėse yra vadinamoji „non-stop“ smūgio apsauga, kuri automatiškai grįžta į pradinę padėtį. Nuo 3000 serijos centrinė pakaba užtikrina tolygų svorio pasiskirstymą per visą pjovimo plotį ir tikslų prisitaikymą pagal žemės paviršiaus kontūrus. Patogiai perjungiama dviejų greičių transmisija (540 ir 1000 sūk./min. arba 750 ir 1000 sūk./min.) tam, kad būtų galima universaliau ir ekonomiškiau pritaikyti eksploatavimui su skirtingais traktoriais.

Priekyje pakabinamos šienapjovės be traiškytuvo išsiskiria puikiu judėjimu aukštyn ir žemyn, didesniu nei 600 mm, nes leidžia judėti į šoną 17 laipsnių kampu. „DMC7000“ serijos šienapjovės turi trimatę pakabą ir leidžia judėti į šoną net iki 24 laipsnių kampu bei atstumu aukštyn ir žemyn iki 700 mm.

„Kubota“ šienapjovių pjovimo juostos turi tvirtą, visiškai suvirintą korpusą ir dėl ypatingos „Kubota“ guolių ir transmisijos (pavarų dėžės su ilgais išlenktais dantimis) konstrukcijos visi modeliai pasižymi labai mažomis energijos sąnaudomis ir triukšmo lygiu. Pjovimo juosta su visiškai suvirintais ir persidengiančiais C tipo kanalais yra tvirtos konstrukcijos, dėl to šienapjovė yra labai patvari. Kalbant apie darbinį plotį ir produktyvumą, šienapjovės yra nedidelio svorio, o tai savo ruožtu reiškia mažas energijos sąnaudas ir mažesnes degalų sąnaudas šienaujant. Didelis alyvos kiekis „Kubota“ šienapjovių pjovimo juostoje užtikrina žemą darbinę temperatūrą, kad būtų galima efektyviai aušinti alyvą ir sutepti visą pjaunamąją. Visas šienapjoves galima hidrauliniu būdu perkelti į transportavimo padėtį, kartu išlaikant idealų svorio centrą ir stabilumą transportuojant. 2000 serijos šienapjovės taip pat idealiai tinka pjauti šlaitams ir griovių pakrantėms -35 / + 35 laipsnių darbiniu kampu.

„Kubota“ 4032S serijos priekyje pakabinama šienapjovė turi pradalgės pločio reguliavimo technologiją „FlexiSwath“, leidžiančią formuoti priekinį šienapjovės pradalgę galiniais sraigtais ir specialiomis šoninėmis plokštėmis, kad traktorius nevažiuotų per jau nupjautą masę. Plotis gali būti 1,0 m, 1,15 m, 1,3 m arba 2,2 m. Tuo pačiu metu nupjauta masė nėra velkama žeme ir nesusimaišo su dirvožemiu, bet sumetama į erdvų stačiakampį ruožą, kuriame ji džiūsta daug greičiau ir vėliau ją lengviau surinkti.

„Kubota“ šienapjovė labai mažai sveria ir yra lengvai bei greitai pertvarkoma palyginti su kitų gamintojų siūlomomis.

Smulkintuvai

Kubota jäätmaaniiduk

„Kubota“ smulkintuvų asortimente yra daugiau nei 50 skirtingų modelių, daugiausia skirstomų pagal jų darbinį plotį, energijos sąnaudas ir peilių tipą. Visus modelius galima pasirinkti su universaliais arba plaktuko formos peiliais, tinkančiais akmenuotiems paviršiams. Darbiniai pločiai - 1,5 – 4 m. Dauguma modelių, išskyrus kraštutinius, yra su 500–550 mm šoniniu poslinkiu. Skirti traktoriams nuo 25 iki 260 AG.

SE2000P serija labiausiai skiriasi nuo kitų. Šie smulkintuvai puikiai tinka darbui šlaituose, turi iki 1250 mm šoninį poslinkį, jų darbinis kampas + 90 / -65 laipsniai, leidžiantis pasirinkti norimą horizontalų darbinį kampą tarp 30–125 laipsnių.

Visuose modeliuose yra apsauginiai ir žemės paviršių kopijuojantys slystantys padai bei galinis  atraminis volas; pastarasis tam tikrais atvejais yra papildomai užsakoma įranga. Didesniems SE7000 ir SE8000 serijos žemės ūkio modeliams taip pat galima įsigyti ir atraminius ratus.

Dažniausiai transmisijoje yra patikimas ir techninės priežiūros nereikalaujantis, savaime įsitempiantis trapecinis („V“ formos) diržas. SE4000 ir SE6000 serijos smulkintuvai yra ypač daugiafunkciai ir gali būti pakabinami tiek priekyje, tiek gale. 1 standartinis peilių rinkinys yra standartinio komplekto dalis, tačiau pageidaujant ypač švaraus pjovimo rezultato galima užsisakyti papildomą peilių rinkinį. „Kubota“ smulkintuvai yra universalesni, nes daugelyje modelių galima pasirinkti tarp 540 arba 1000 sūk./min. pavaros greitį.

 
 
Vartytuvai ir grėbliai
 

„Kubota“ asortimente yra 23 vartytuvai ir beveik 20 grėblių. Atsižvelgiant į jų produktyvumą ir darbinį plotį, mašinos išsiskiria lengvu svoriu ir labai mažomis energijos sąnaudomis.

Lengva, tačiau labai tvirta šieno vartytuvų konstrukcija ir priežiūros nereikalaujančios profesionalių serijų modelių transmisijos užtikrina ilgalaikį ir rūpesčių nekeliantį eksploatavimą. Pigesniuose „CompactLine“ modeliuose montuojamos lengvai pasiekiamos ir paprastai prižiūrimos transmisijos. Vibracijos sugėrimo įtaisai ir darbinio kampo reguliavimas yra visų modelių standartinės įrangos dalis. Spyruokliniai dantys pagaminti iš aukštos kokybės ir tvirtos medžiagos, vijos skersmuo - ne mažesnis kaip 68 mm. Dantų tvirtinimo paviršius yra plokščias, ne išlenktas, todėl dantys išlieka savo vietoje. Pageidaujant taip pat galima įsigyti nebrangių, įvairiems modeliams skirtų apsauginių užspaudžiamų apkabų saugos, kad nepamestumėte dantų. Dantų darbinis kampas lengvai reguliuojamas 3 pakopų trikampio tarpiklio pagalba. Dantų koto darbinį kampą taip pat lengva reguliuoti nenaudojant įrankių

Originalios „HexaLink“ jungtys leidžia šieno vartytuvus sulankstyti labai kompaktiškai, o „U“ jungtys yra skirtos užtikrinti labai tikslų ir patikimą energijos perdavimą.

Grėblių pasirinkime yra aštuoni modeliai su 1 rotoriumi, 3,2–4,7 m darbiniu pločiu, trys 2 rotorių grėblių modeliai su šoniniu pradalgės formavimu, kurių darbinis plotis yra 6,5–7,85 m, 7 centriniai grėbliai, kurių darbinis plotis yra 6,4–9 m, ir trys 4 rotorių mašinos dideliems ūkiams, kurių darbinis plotis yra 10–15 m.

Kaip ir vartytuvai, grėbliai yra suprojektuoti labai tvirto pagrindo rėmo konstrukcijoje kartu su didele žemės prošvaisa. Dviejų rotorių RA2590 leidžia lengvai sugrėbti maždaug 10 ha per valandą. „Kubota“ grėbliai  išsiskiria kompaktiškais transportavimo matmenimis ir mažomis energijos sąnaudomis dėl darbinio pločio ir puikaus manevringumo. Analogiškai šieno grėbliams galima įsigyti apsauginius spaustukus, kad išvengtumėte dantų pametimo. Dauguma perdavimo mazgų nereikalauja priežiūros ir yra skirti ilgalaikiam naudojimui bei intensyviam darbui. Svarbu suprasti, kad dėl apatinės danties dalies, kuri užlenkta į priekį, šienas pakeliamas į viršų ir nevelkamas žeme. Dantų svorio centras nukreiptas tiesiai po dantų kotu, užtikrinančiu, kad dantų galai nesubraižytų žemės ir neužterštų pašaro dirvožemio dalelėmis. Dantų galai suprojektuoti kampu, užtikrinančiu geresnį produktyvumą, plokščias bei tolygiai suformuotas valymo mašinas.

Kubota Vaaluti RA4515

„RA2071 Evo“ ir „Vario“ modeliai turi puikią „TerraLink“ žemės paviršiaus kopijavimo sistemą, o „RA2071 Vario“ - priekinio rotoriaus šoninio poslinkio galimybes.

Ritinių presai ir kombinuoti presai                                                 

Dabar „Kubota“ siūlo visą įprastų ritinių presų ir kombinuotų presų asortimentą įvairiems siloso ir šieno ruošimo darbams atlikti, atsižvelgiant į skirtingas apkrovas: 6 įprasti ir 2 integruoti ritinių presų modeliai su fiksuota kamera, iš viso 12 skirtingų įprastų ir 4 kombinuotų presų modelių su kintama ritinių kamera.

 

Įprasti ritinių presai su fiksuota kamera yra dviejų skirtingų tipų: grandinė su skersinėmis juostomis kartu su volais ir 17 ritinių preso kamera tik su volais. Visus modelius galima užsisakyti kartu su ISOBUS galimybe, kuri yra standartinė įranga kombinuotuose presuose. Patentuotas lygiagretainio formos nuleidžiamas dugnas sulaukė didelio jų naudotojų pripažinimo. Tai ypač greitai ir lengvai pašalina galimus užsikimšimus, nes apatinės plokštės priekis taip pat juda žemyn. Fiksuotos kameros ritinių presuose yra automatinė grandinių tepimo sistema, o visuose modeliuose su volais yra centrinė ritininių guolių tepimo sistema.

Ritinių presai su volais ir kintama kamera turi platų 2,2 m rinktuvą. Kintamos kameros presų kameros skersmuo yra iki 1,65 arba 2,00 m, o mažiausias ritinio skersmuo - 0,6 m. Padangų dydį galima pasirinkti pagal kliento poreikius, iki 710 mm pločio kombinuotuose presuose, taip pat galima įsigyti padangas su dideliais 22,5 "ratlankiais.

 
KUBOTA BF3255-FlexiWrap
 

Ritinių vyniotuvai

Be to, „Kubota“ siūlo 8 skirtingus ritinių vyniotuvų ir 4 ritinių smulkintuvų / tiektuvų modelius.

Ritinių vyniotuvas WR1850 gali apvynioti ritinius, kurių skersmuo yra iki 1,5 m, o svoris - iki 1500 kg.

„Kubota“ ritinių vyniotuvai turi žemą svorio centrą, užtikrinantį gerą mašinos stabilumą net ir tvarkant sunkius bei didelius ritinius. Kadangi ritinys dedamas žemai, tai padidina vyniotuvo vyniojimo greitį ir produktyvumą. Plati ašis ir didelė ratų tarpvėžė suteikia papildomo stabilumo nuleidžiant sunkius ritinius, taip pat geriau paskirstant vilkimo svorį traktoriaus ratams. Kitas ypatumas – vyniojimo diržus suka abu volai, užtikrindami ritinio sukimąsi ir vienodą apvyniojimą net judant šlaitu aukštyn ir žemyn.

Žinoma, visus vyniotuvus galima įsigyti su priedu, kuris paverčia ir pastato ritinius ant galo, kad nebūtų pažeista vyniojimo plėvelė, liečiantis su lauke styrančia ražiena ar akmenimis. „WR1100“, „WR1400“ ir „WR1600“ modelius galima užsisakyti su „DuoWrap“ momentinio vyniojimo sistema (2 plėvelės ritiniai vienu metu). WR1250 ir WR1850 yra vadinamieji satelitiniai vyniotuvai, o ne pasukimo vyniojimo stalo modeliai – WR1250 yra pakabinami ir turi 1 plėvelės ritinį, WR1850 yra prikabinamas ir jį galima įsigyti su momentinio vyniojimo funkcija, su 2 plėvelių ritiniais. WR1100C, WR1400C ir WR1600C modelius DQ papildomai galima įsigyti su nuotolinio valdymo pultu.

Ritinių smulkintuvai

 

Ritinių smulkintuvai yra 2–6 m3 talpos, šiaudų išmetimo diapazonas - iki 20 m. BC1200 yra pakabinamas modelis, BC1300Pro, BC1600Pro ir BC2300 yra prikabinami modeliai. Priklausomai nuo modelio, jie gali tvarkyti ritinius, kurių skersmuo yra 1,8–2,1 m arba stačiakampius ryšulius, kurių ilgis yra 2,5-2,7 m. Į „BC1600“ vienu metu galima įkrauti iki 3 ritinių. Viską galima įsigyti su 2 greičių pavarų dėže, atitinkamai tvarkančiai šiaudus arba silosą. Grandinę su skersinėmis juostomis turintis konvejeris juda ant „UltraGlide“ plastikinių apsauginių juostelių, taip saugodamas konvejerio dugną nuo per stipraus dilimo ir prailgindamas jo eksploatavimo laiką. Išleidimo vamzdį galima reguliuoti pasirenkant vieną iš 4 padėčių ir hidrauliniu būdu pasukti 260 laipsnių kampu. Savikrovės durys yra vienos plačiausių savo klasėje: 1,38 m, suprojektuotos įgaubtos, kad ritinys tvirtai laikytųsi savo vietoje. Visi modeliai yra valdomi elektra reguliuojant vairasvirte. Itin dideliame BC1600Pro yra du gniuždymo rotoriai.

Žemės ūkio technikos „Kubota“ gaminių asortimentas išsiplėtė ir per ateinančius metus bus papildytas ne kartą, tad dėl išsamesnės informacijos rekomenduojame susisiekti su „Stokker“ specialistais.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .