DeWALT demo diena Stokker įrankių centre gegužės 18 d. Pasvalyje Stoties g. 32
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

NAUJA PASLAUGA METABO ĮRANKIŲ PIRKĖJAMS!

02.02 2015 13:55

„Stokker“ prekybos salonai kartu su Vokietijos įrankių gamintoju „Metabo Gmbh“ siūlo unikalią paslaugą – 1 metų įrankio draudimą nuo visų gedimų! „Metabo“ įrankiai naudojami pačiomis sunkiausiomis sąlygomis kiekvieną dieną. Dulkės, vibracija, perkrovos, perkaitimas, netinkamas naudojimas žaloja įrankį, greitina jo susidėvėjimą ir yra pagrindinė gedimų priežastis.

Pasinaudojus draudimo paslauga „Metabo“ įrankis, įsigytas „Stokker“ įrankių centruose, vienerius metus iki keturių kartų per metus bus taisomas nemokamai nepriklausomai nuo gedimo priežasties. Guoliai, jungikliai, dantračiai, spyruoklės ir kitos dalys vienerius metus taip pat bus keičiamos nemokamai. Įrankio draudimas suteikia Jums galimybę sumažinti neplanuotas išlaidas ir efektyviau dirbti. Draudimo kaina yra tik 20 proc. įrankio vertės, ir skaičiuojama nuo mažmeninės prekės kainos.

Pirkdami „Metabo“ įrankius, stakles, vandens tiekimo sistemas (vandens siurblius, hidroforus) teiraukitės įrankio draudimo visuose „Stokker“ įrankių centruose!

 

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google