Open MenuProduktų katalogasOpen SearchOpen CartOpen Account
X

NAUJA PASLAUGA METABO ĮRANKIŲ PIRKĖJAMS!

02.02 2015 13:55

„Stokker“ prekybos salonai kartu su Vokietijos įrankių gamintoju „Metabo Gmbh“ siūlo unikalią paslaugą – 1 metų įrankio draudimą nuo visų gedimų! „Metabo“ įrankiai naudojami pačiomis sunkiausiomis sąlygomis kiekvieną dieną. Dulkės, vibracija, perkrovos, perkaitimas, netinkamas naudojimas žaloja įrankį, greitina jo susidėvėjimą ir yra pagrindinė gedimų priežastis.

Pasinaudojus draudimo paslauga „Metabo“ įrankis, įsigytas „Stokker“ įrankių centruose, vienerius metus iki keturių kartų per metus bus taisomas nemokamai nepriklausomai nuo gedimo priežasties. Guoliai, jungikliai, dantračiai, spyruoklės ir kitos dalys vienerius metus taip pat bus keičiamos nemokamai. Įrankio draudimas suteikia Jums galimybę sumažinti neplanuotas išlaidas ir efektyviau dirbti. Draudimo kaina yra tik 20 proc. įrankio vertės, ir skaičiuojama nuo mažmeninės prekės kainos.

Pirkdami „Metabo“ įrankius, stakles, vandens tiekimo sistemas (vandens siurblius, hidroforus) teiraukitės įrankio draudimo visuose „Stokker“ įrankių centruose!

 

 
Prisijungti su vartotojo vardu
vartotojas
slaptažodis


Jei esate STOKKER klientas ir pamiršote slaptažodį Pamiršau slaptažodį
Registruoti naują vartotoją