NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Naikinkite virusus ir bakterijas naudodami karštį!

21.12 2020 11:04

Bendrovė „Master“ yra sukūrusi visą asortimentą profesionalių prietaisų, kuriuos naudodami specialistai gali greitai atlikti reikiamus darbus skirtingose vietose ir įvairioje aplinkoje. Visi prietaisai yra nešiojamieji, todėl pritaikomi bet kur. Jie padeda išvengti virusų ir bakterijų užkrato, taip pat mažinti ir įveikti jau kilusias infekcijas.

Kaip daugumos kitų profilaktinių ir dezinfekcinių procedūrų atveju, jais tiesioginio sąlyčio su naudojama plovimo medžiaga būdu paveikiamas oras ir paviršiai. Ypač stipriai išplitus užkratui, kai dezinfekuojamąjį poveikį reikia įforminti dokumentais, rekomenduojame pasitelkti kaitrą, jei įmanoma, pritaikant pagal konkrečius jūsų reikalavimus. Jau nuo seno žinoma, kad veikiant karščiui patogenai žūsta. Laikui bėgant mokslininkai įrodė, kaip paveiktos aukštos temperatūros žūsta arba yra nukenksminamos įvairios bakterijos, virusai ir net vabzdžiai kenkėjai.
Kinijos ligų kontrolės ir profilaktikos centre veikiančio Užkrečiamųjų ligų kontrolės ir prevencijos instituto atlikto tyrimo duomenimis, koronavirusą galima nukenksminti paveikus aukštesne kaip 56 °C temperatūra*.

Purkštuvas SF. Kai kurie chemikalai ir dezinfekuojamosios medžiagos greitai nukenksmina virusus ir nuo jų žūsta bakterijos, esančios ant įvairių paviršių. Vienas veiksmingiausių būdų šiems chemikalams ir dezinfekuojamosioms medžiagoms paskleisti dideliuose plotuose – sumaišyti jas su vandeniu ir gautą mišinį, pavertus labai smulkia dulksna, išpurkšti rankiniu purkštuvu arba dezinfekciniu tuneliu. Pasitelkus šį būdą, galima greitai apipurkšti ir nudezinfekuoti didelį skaičių žmonių, prekių padėklų, transporto priemonių ir didelius paviršiaus plotus. Purkštuvai idealiai tinka didelėms patalpoms dezinfekuoti ar tais atvejais, kai dezinfekciją reikia atlikti lauke.

DULKSNA IR RŪKAS. Ozonas taip pat labai stiprus dezinfekantas, kurio galima pasigaminti iš vandens ozono generatoriumi, nepaliekant savo buvimo vietos. Panašiai kaip ir chemikalais, mūsų prietaisuose gaminamu ozono mišiniu apipurškiami žmonės, prekių padėklai, transporto priemonės ar dideli paviršiaus plotai, tiek siekiant apsisaugoti nuo užkrato profilaktiškai, tiek naikinant jau kilusias infekcijas. Grynas ozonas veikia labai stipriai, pasklidęs ore jis gali būti kenksmingas žmonėms jį įkvepiant, taip pat gali veikti ardančiai. Dėl šios priežasties renkamės saugaus ozono ir vandens mišinio sprendimą. Pagrindinis tokio pasirinkimo privalumas – ozoną galima pasigaminti veiklos vykdymo vietoje, jo nereikia tiekti, gabenti ar sandėliuoti. Ozonas idealiai tinka žmonėms ir įrenginiams dezinfekuoti, pavyzdžiui, pramogų parkuose, laivuose, viešosiose erdvėse, prekybos centruose, ligoninėse ir visur kitur.

Oro gryninimo įrenginiai  – tai puikus būdas užtikrinti švarų orą patalpų viduje. Yra įrodyta, kad oro gryninimo įrenginiai ne tik pašalina nemalonius kvapus, dulkes, alergenus ir kita, bet ir padeda pašalinti bakterijas bei virusus iš oro, taip pat neleidžia jiems įsiveisti ore. Taip veiksmingai sumažinama užsikrėtimo virusais ir bakterijomis bei infekcijų plitimo grėsmė. Šiuo tikslu „Master“ oro gryninimo įrenginiuose yra įmontuoti labai efektyvūs HEPA 14 filtrai, iš oro pašalinantys iki 99,995  proc. 0,3 mikronoų dydžio ir didesnių dalelių. Oro gryninimas ir valymas  – idealus pasirinkimas uždaroms patalpoms.


Bioaušintuvai. Garinamojo aušinimo įrenginiai su įmontuotomis UV lempomis padeda valyti patalpų orą ir sumažinti infekcijų grėsmę. Šiuose įrenginiuose sumontuoti filtrai, todėl jie dar irtaip pat pašalina dulkes bei teršalų likučius. Yra žinoma, kad UV lempų skleidžiama ultravioletinė šviesa išvalo vandenį, nes visiškai nukenksmina bet kokius jame galinčius būti virusus ir bakterijas, kurie žūva nuoneatsparias UV spinduliųams.

*SHU-MING DUAN, Xin-sheng Zhao, RUI-FU WEN, JING-JING HUANG, GUO-HUA PI, SU-XIANG ZHANG, JUN HAN, SHENG-LI BI, LI RUAN, XIAO-PING DONG, SARS TYRIMŲ KOMANDA. SARS koronoaviruso stabilumas tirtuose žmonių organizmuose ir aplinkoje bei jo jautrumas kaitinimui beiir apšvitai UV spinduliuote (angl.: Stability of SARS Coronavirus in Human Specimens and Environment and Its Sensitivity to Heating and UV Irradiation) [J]). Biomedicinos ir aplinkos mokslai, 2003 m., 16(3): 246-255.

Skaitmeninis termostatas THK, EKO, Master

Skaitmeninis termostatas THK, EKO, Master

258 €
Klauskite pristatymo laiko

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą.