NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Master AIR BUS šildytuvai - masinių renginių šildymo lyderis

02.02 2015 11:53

Master Climate Solutions bendrovė pastebėjo itin žymų dyzelinių netiesioginio degimo šildytuvų „Master AIRBUS“ populiarumo augimą. Ypač dinamišką susidomėjimą šiais įrengimais galima pastebėti pramogų versle. 
 

Scenos, sporto salės, arba parodos ploto apšildymas yra didelis iššūkis renginio organizatoriams. Paprastai tai yra pusiau atviros erdves ar mažai apšildytos patalpos su gera ventiliacija. Palaikyti pastovią temperatūrą tokiose patalpose yra labai sudėtinga ir reikiamas efektas yra užtikrinamas tik tada, kai naudojami šildytuvai gali užtikrinti nuolatinį karšto oro tiekimą. 

 

Skysto kuro šildytuvai su dūmtakiu

 


Tokių oro šildytuvų privalumas – tai greitai ir lengvai įdiegiama sistema, o tai reiškia, kad jie yra pasirengę darbui praktiškai bet kuriuo metu. Tai yra puikus laikinas sprendimas vienkartiniams ar trumpai vykstantiems masiniams renginiams, kurių metu yra sudėtinga naudoti standartines šildymo sistemas. Eksploatavimo išlaidos yra nepalyginamai mažesnės ir didelis tokių įrenginių veiksmingumas daro juos dažniausiai naudojamais šildytuvais renginių po atviru dangumi metu. 

  

Master Climate Solutions neseniai pristatė atnaujintą labai veiksmingų „AIR BUS“ dyzelinių šildytuvų seriją su žymiai tobulesne konstrukcija. Su naujais techniniais ir kokybės parametrais šie įrenginiai tapo pagrindiniu konkurentu galingų nešiojamų šildytuvų rinkoje ir jiems dabar bus kur kas sunkiau mesti iššūkį. 

Dabar šildytuvai yra didesni, guminiais ratais, yra galimybė juos prijungti atskiros degalų talpos, yra ir papildomi diržai, dėl kurių prietaiso transportavimas yra kur kas lengvesnis (pvz., naudojant šakinį keltuvą) – tai tik keletas naujų modelių funkcijų. Galima įsigyti netiesioginio degimo „Master“ šildytuvų su viena, dviejomis ar keturiomis oro išleidimo angomis, prie kurių yra jungiamos atitinkamos šilumos paskirstymo žarnos. Yra gaminamos specialios žarnos, skirtos centrifūginių ventiliatorinių šildytuvų modeliams, kurios gali būti sujungti tarpusavyje ir tiekti šilumą dideliais atstumais. Galima įsigyti „Master AIR BUS“ 75–220 kW galios šildytuvų su oro srauto pajėgumu nuo 4 400–12 500 m³/h, kurie leidžia plačias pritaikymo galimybes ne tik pramogų pramonei.Pramogų industrijai nauji „Master AIR BUS“ šildytuvai šiais metais bus pristatyti per Didžiojoje Britanijoje vykstančią „Showman’s Show” parodą. 

 

 
 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .