NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Lyg radiatoriumi šildoma striukė ir akumuliatoriniai įrankiai, apie kuriuos galbūt nežinojote

23.10 2018 09:16

Baterija į kišenę!

Orai darosi vis šaltesni ir darbininkams tenka pasirūpinti, kad lauke dirbdami nesušaltų. Daugelis jų rengiasi kelis sluoksnius drabužių arba ieško storesnės uniformos. Yra ir alternatyva – elektra šildoma striukė. Jeigu dabar galvojate apie į audinį suvyniotą striukės formos ketaus korpusą su 20 metrų ilgio laidais, kurie velkasi iš paskos, tada apsirinkate. Iš tiesų šildomoji striukė palengvina gyvenimą tiesiogiai ir netiesiogiai.

„Metabo“ šildomoji striukė yra vienas iš įdomiausių šio akumuliatorinių įrankių gamintojo išradimų. Ji pasižymi tradicinės darbo striukės savybėmis, be to, joje įtaisyta maža 18 voltų baterija. Nors striukė skirta dėvėti lauko darbininkams, nėra priežasties, kuri neleistų jos vilkėti ir visiems kitiems laisvalaikiu, kad sušildytų Joninių naktį, per vėlyvą pasivaikščiojimą arba plaukiant valtimi.

Nauji vėjai

Būna situacijų, kai labai svarbu gera ventiliacija: dažant ar lakuojant paviršius, džiovinant patalpas po potvynio arba vėdinant mažai naudojamas patalpas... Sąrašas galėtų būti ilgas. Problema sprendžiama lengviau, jeigu yra galimybė prijungti elektrą, bet ką daryti, kai elektros nėra, įtampa netinkama ar tiesiog į lizdą nelenda kištukas?

Neelektrifikuotą patalpą galima be vargo vėdinti naudojant akumuliatorinį ventiliatorių. Beveik pusantro metro skersmens ventiliatorius yra puikus pagalbininkas tais atvejais, kai elektros nėra arba jos naudoti negalima. Dėl paprastos, bet standžios konstrukcijos ventiliatorius įvairią apkrovą atlaiko geriau nei kiti panašūs gaminiai.
 
Ausiai malonus įrankis

Lapų pūstuvai tampa vis populiaresni. Tai tikrai praktiškas įrankis. Taip pat gerai žinoma, kad lapų pūstuvai varomi benzinu, todėl kelia daug triukšmo. Daugelis anksti ryte lapų pūstuvais gatves ir sodus valančius žmones vadina žadintuvais.

Ausims malonesnė alternatyva yra akumuliatorinis lapų pūstuvas, šį darbą atliekantis gerokai tyliau. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, tarsi šis akumuliatorinis įrankis būtų akumuliatorinio gręžtuvo ir lapų pūtimo vamzdžio kombinacija. Tačiau specialistai patvirtins, kad tai profesionalams skirtas specialios paskirties įrankis, kuriuo nesunkiai gali naudotis daugelis.

Kadangi, palyginti su benzinu varomu pūstuvu, šis įrankis yra mažesnis, tylesnis, lengvesnis, gerokai saugesnis ir su juo nesudėtinga dirbti, šeštadienio rytais šį darbą drąsiai galima perleisti šeimos atžaloms.
 
Nepatikėsiu, kol nepamatysiu

Bėgant metams „Metabo“ rinkai pateikė įvairių akumuliatorinių įrankių, apie kuriuos daugelis tikriausiai net nėra girdėję. Savaime suprantama, kad radijas, dulkių siurblys, diskinis pjūklas ar staliaus staklės – jokia naujovė. Ypatingus juos padaro „Metabo“ akumuliatorinė technologija.

Beje, visi minėti prietaisai veikia su tokio pat tipo akumuliatoriumi, tad jei „Metabo“ šildomosios striukės visą dieną nenaudojate, striukės akumuliatorių galima jungti prie ventiliatoriaus, o kai jis taip pat baigia darbą, tas pats akumuliatorius tiks lapų pūtikliui. Nuo 2009 metų „Metabo“ akumuliatoriai ir įrankiai yra tarpusavyje suderinami.

Akumuliatoriai ir akumuliatoriniai įrankiai pasižymi ne tik geriausiomis savybėmis – iš „LiHD Partner“ atstovų įsigytiems įrankiams dar taikomos All-in Service remonto paketo sąlygos. 36 mėnesius nemokamas All-in Service remonto paketas lemia visiškai skaidrias jūsų „Metabo“ akumuliatorinių įrankių (įskaitant akumuliatorius ir kroviklius) eksploatacines išlaidas. Tai reiškia, kad per visą priežiūros laikotarpį visas remontas, nepriklausomai nuo to, ar jo priežastis buvo gaminio nusidėvėjimas, ar defektas, atliekamas nemokamai. 

Per 36 mėnesius akumuliatoriui ir dalims neišleisite nė cento. Jokių gudrybių!

Iš esmės tai reiškia, kad įsigiję „Metabo“ akumuliatorinį įrankį galite išbraukti iš savo išlaidų dvi eilutes – akumuliatorius ir atsargines dalis.
 
Bet nepatikėkite aklai – įsitikinkite patys!

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Prisijunkite prie StokkerPRO ir mokėkite mažiau.
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku