NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kur ir kada naudoti kuro priedus?

02.02 2017 14:25

Dažniausiai automobilių savininkai atranda kuro priedus tada, kai problemos jau ištiko ir jie tikisi, kad naudojant kuro priedą atsitiks stebuklas. Tai panašu į situaciją, kai žmonės pradeda vartoti vitaminus tuomet, kai pajunta sveikatos problemas. Panašiai žmonės elgiasi ir su automobiliais - kai su pirmaisiais šalčiais tampa sunku užvesti dyzelinį variklį, prarandama galia, tuščia eiga variklis dirba netolygiai ir padidėja kuro sąnaudos. Tai tik keletas iš galimų problemų.

Tikrovėje stebuklų nebūna ir kuro priedai nėra išimtis. Jie ne visada gali išspręsti problemas tada, kai jos jau čia. Kuro sistemos valikliai skirti prevenciniam naudojimui, kad kuro sistema visada būtų geriausios būklės ir būtų išvengiama problemų. Svarbu suprasti, kad rinkoje yra daugybė įvairaus kokybės ir kainų lygio kuro sistemų variklių (priedų) gaminiai, kurie pagaminti senų technologijų pagrindu, vietoje to, kad padėtų, gali pažeisti šiuolaikinius varklius. Tai paaiškina liaudies mitą, kad su kuro priedais galima sugadinti variklį.

Dažnai automibilistai bijo naudoti kuro valymo sistemą, nes jie bijo, kad po valymo, atsilaisvinusiuos nuosėdos užkimš kuro purkštukus ir kitas sistemos dalis. Realybėje, šiuolaikinės technologijos pagalba, nuosėdos yra išplaunamos iš purkštukų, EGR vožtuvų ir iš visos kuro sistemos ir sudeginamos niekam nepakenkdamos. Vienintelė problema, kuri gali atsirasti, tai kuro sistemos filtro užsikimšimas. Tai gali atsitikti tik kai, ilgai nekeitus kuro filtro, panaudajamas kuro sistemos valiklis. Tokiu atveju, išplautos kuro sistemos nuosėdos ir purvai susikaupia kuro filtre.

Valvoline išleido VPS serijos kuro sistemos varklius kaip tik tuo metu, kai keliuose pasirodė automobiliai su Euro 4 išmetamųjų dujų reikalavimų standartų varikliais. Šiandieninis Euro 6 standartas šiuolaikines variklių technologias pavertė labai sudėtingas ir kompleksines. Šiame technologijų lygyje nėra vietos nuosėdoms ir purvo sankaupoms. Jų atsiradimas nedelsiant atsiliepia nukrypimais nuo normalaus variklių veikimo režimo. Valvoline VPS serijos produktai praėjo nekenksmingumo dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose testus, todėl yra saugūs naudoti net su pačiais moderniausiais varikliais. http://www.cectests.org/

Stokker įrankių centrų specialistai pataria naudoti VPS kuro sistemos valiklius kaip prevencinę priemonę bent kartą į metus, tiesiog įpilant vieną buteliuką VPS priemonės į 100 litrų kuro talpos baką. Rekomenduojame daryti tai prieš metinį aptarnavimą, nes aptarnavimo metu galima būtų pakeisti kuro filtrą. Tai labiau būtina senesniems automobiliams, kuriuose kuro sistemos valymas nebūna atliekamas. Kitas patarimas yra panaudoti kuro sistemos valiklį prieš ilgą kelionę, nes ilgo važiavimo metu valymo procesas būna efektyviausias ir galimos nuosėdos yra išvalomos ir sudeginamos saugiausiai.

Dyzelino sistemos valiklis pagerina dyzelino savybes žemose temperatūrose, padidina cetano skaičių, pagerina degimo procesą, sutepa kuro siurblį ir purkštukus, pašalina nuosėdas nuo vožtuvų, degimo kameros ir stūmoklių, skaido vandenį ir apsaugo visą kuro sistemą nuo korozijos.

Benzininių variklių valiklis pašalina apnašas degimo kameroje, pašalina suodžių apnašas nuo vožtuvų ir stūmoklių, sumažina išmetamųjų dujų kiekį, pagerina variklio darbą laisvoje eigoje, pašalina drėgmę iš kuro sistemos.

Kai Jūsų automobilio kuro sistema yra švari nuo purvo ir nuosėdų, galite tikėtis galios padidėjimo, mažiau elektronikos gedimų kuro sistemoje, mažesnių kuro sąnaudų, tolygesnio riedėjome ir mažiau kenksmingų išmetamųjų dujų. Jei vairuojate apie 20 000 km per metus, jums kainuoja papildomai 0,000895 Euro centų kilometrui naudoti VPS kuro sistemos valiklį kartą per metus.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .