NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 7% nuolaidą pirmajam pirkiniui!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

„Kubota“ supažindina su „M5002 Narrow“ serijos traktoriais

06.01 2023 14:11

„Kubota“ supažindina su „M5002 Narrow“ serijos traktoriais – dar galingesniais, patogesniais ir saugesniais

 

Žemės ūkio ir komunalinės technikos gamintojas „Kubota Corporation“ išleido naujus „M5002 Narrow“ serijos traktorius, kurie puikiai atitinka šių dienų aukščiausios kokybės augalų augintojų poreikius. Ši nauja serija skirta darbui vynuogynuose, soduose ir kitose vietose, kur reikalinga siaura, žemo profilio technika. „M5002 Narrow“ serija pasižymi puikiais eksploataciniais parametrais ir dideliu našumu sudėtingomis darbo sąlygomis, kai reikia nuolatinių pastangų, be to, su šia technika operatoriui patogiau ir lengviau dirbti. 

„Kubota M5002 Narrow“ traktorių konstrukcija yra labai gerai apgalvota, kompaktiška, puikiai tinkanti manevruoti siaurose vietose. Ją papildo puikiai sukonstruotas darbinis velenas bei universalumas, saugumas, naudojimo paprastumas ir puiki degalų ekonomija. Naujojoje traktorių serijoje sumontuoti 4 cilindrų „Kubota“ varikliai, atitinkantys Europos V pakopos išmetamųjų teršalų kontrolės reikalavimus. Galimi penki variklių galios lygiai nuo 74 AG iki 115 AG. Šie traktoriai užtikrina reikiamą galią visiems lauko, kiemo ir transporto darbams atlikti. Seriją sudaro penki modeliai – M5-072N, M5‑082N, M5-092M, M5-102N ir M5-112N.

Skirtingoms konkrečioms reikmėms suprojektuoti „Kubota M5002 Narrow“ traktoriai yra su dviejų skirtingų dizainų gaubtais, pritaikytais skirtingoms situacijoms. Vienas iš jų skirtas modeliams su kabina. Dėl puikaus priekinės ašies matomumo šie traktoriai ypač tinkami darbui vynuogynuose ir vaismedžių soduose. Antrojo tipo gaubtas sukurtas specialiai modeliams su apsaugos nuo apvirtimo (ROPS) konstrukcija. Jo konstrukcija –žemo profilio, todėl idealiai tinka dirbti šiltnamiuose ir daugiamečių želdinių laukuose.

„Kubota M5002 Narrow“ serijos modeliuose montuojamos įvairių tipų transmisijos; viena iš jų turi 18 pavarų pirmyn ir 18 atbulinės eigos pavarų, o kita – universalesnė ir patogesnė. „Dual Speed“ transmisija, tiesiog paspaudus mygtuką ir taip padvigubinus kiekvieną pavarą, užtikrina 36 pavaras judėti pirmyn ir 36 atbulinės eigos pavaras. Abiejuose variantuose yra elektrohidraulinis krypčių perjungiklis ir dviejų greičių posūkio parinktis. Maždaug 35º posūkio kampas kartu su „Kubota“ traktorių dviejų greičių posūkio technologija užtikrina itin siaurą posūkio spindulį. 

Galia, skirta padidinti našumą ir pajėgumą

Norint lengvai ir saugiai pakelti sunkius krovinius, naujoji „Kubota M5002 Narrow“ serija aprūpinta galinga hidrauline sistema, užtikrinančia iki 69 l/min. srautą, garantuojantį didesnį našumą ir pajėgumą. Be to, II kategorijos tritaškis sukabinimas užtikrina, kad „M5002 Narrow“ serijos traktoriai gali pakelti iki 2300 kg svorio krovinius. 

„Kubota M5002 Narrow“ serijos hidraulinėje sistemoje yra du hidrauliniai vožtuvai ir nepriklausomas srauto valdymo blokas. Jį galima išplėsti iki septynių hidraulinių vožtuvų (keturi mechaniniai ir trys papildomi elektrohidrauliniai vožtuvai). Tai suteikia galimybę atlikti kelis darbus vienu metu su priekiniais, viduriniais ir galiniais priedais.

Dirbant su eilėmis augančiomis kultūromis, pavyzdžiui, soduose ir vynuogynuose, judrumas yra viena iš labiausiai vertinamų gero traktoriaus savybių. Puikus „M5002 Narrow“ serijos manevringumas kartu su geru stabilumu ir saugumu dėl priekinės ašies dviejų cilindrų hidraulinės pakabos yra geriausias pasirinkimas šių kultūrinių augalų augintojams. Naujos šios serijos funkcijos – priekinės ašies pakaba, reguliuojama įvairiais režimais, su nustatymais, atitinkančiais kiekvieno ūkininko norus ir poreikius. Ji lengvai reguliuojama dviem specialiais mygtukais. 

Vienas iš šių mygtukų skirtas priekinės ašies pakabai ir suteikia galimybę pasirinkti darbo režimus (Off/On/Automatic; įjungta/išjungta/automatinis). Pasirinkus geriausią nustatymą kiekvienoje situacijoje, darbas laukuose ir kelyje efektyvesnis ir patogesnis, kartu sumažinama mechaninė traktoriaus dalių apkrova. Antrasis mygtukas reguliuoja priekinės ašies pakabos amortizaciją pagal kelis veiksnius, pavyzdžiui, priekinės ašies apkrovą, traktoriaus greitį ir grunto sąlygas. 

Patogi ir erdvi kabina užtikrina matomumą į visas puses.

Suvokdama, kad lauko darbai reikalauja ilgų darbo dienų, „Kubota“ sukūrė erdvią kabiną, užtikrinančią puikų aplinkos matomumą. Be to, kabina yra ergonominė, su lengvai pasiekiamais valdikliais, garantuojančiais galimybę visiškai susitelkti į darbą ir kuo produktyviau atlikti užduotį. Kabiną galima komplektuoti su CAT IV filtrų komplektu pagal specifinius UNI EN 15695-1:2018 standartus. Galinga kabinos vėdinimo sistema su sertifikuotu aktyvuotos anglies filtru užtikrina patikimą apsaugą nuo augalų apsaugos priemonių, naudojamų vynuogynams ir sodams apdoroti.

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku