NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Elektrinis traktorius ?! Taip, kodėl gi ne ?!

28.09 2022 17:15

„Kubota“ pristato Europai skirtą kompaktišką elektrinį traktorių „LXe-261“

„Kubota Corporation“ aktyviai siekia neutralizuoti į aplinką išmetamo anglies dioksido poveikį ir yra pirmoji Japonijos gamintoja*, tiekianti Europai skirtus „LXe-261“ kompaktiškus elektrinius traktorius, kurių skaičius yra ribotas. Nuo 2023 m. balandžio mėnesio „LXe-261“ bus galima išsinuomoti Europoje.

Savo 2021 m. išleistame „Environmental Vision“ leidinyje „Kubota“ pranešė, kad jos tikslas – iki 2050 m. iki nulio sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį. Siekdama dekarbonizuoti energijos šaltinius ir sumažinti į aplinką išmetamo anglies dioksido kiekį, „Kubota“ nusprendė pereiti prie elektrinių, hibridinių pavarų ir pavarų su degalų elementais.

Vis daugiau Europos rinkų griežtina taisykles, pavyzdžiui, Paryžiuje (Prancūzijoje) paskelbta, kad iki 2024 m. turi nebelikti dyzelinių transporto priemonių. Tai paskatino vietos savivaldybes ir kitas valstybines įstaigas ieškoti alternatyvų, pavyzdžiui, pereiti prie elektrinių automobilių (angl. EV) ir transporto priemonių, naudojančių pavaras su degalų elementais (angl. FCV). Atsižvelgdama į šias tendencijas, „Kubota“ tyrinėjo ir kūrė elektrinius traktorius, o paskui Paryžiuje išbandė pavyzdinius traktorius.

„Kubota“ įmonei tai svarbus strateginis žingsnis Europoje, nes ji yra nusitaikiusi į tokius pagrindinius klientų segmentus kaip savivaldybės ir kitos valstybinės įstaigos, kurios parkų ir žemės priežiūros tikslais jau daug metų investuoja į „Kubota“ kompaktiškus traktorius, komercinės paskirties transporto priemones ir vejos traktoriukus.

Naująjį „Kubota LXe-261“ yra numatyta netrukus pristatyti keliose parodose, pavyzdžiui, Prancūzijos „Salon Vert“, Italijos EIMA ir Jungtinės Karalystės SALTEX, kuri yra bene didžiausia Europoje vejos priežiūros paroda, bei šiuo metu Vokietijoje vykstančiuose „TrakTour“ renginiuose.

Vieni didžiausių iššūkių kuriant elektrinius traktorius yra jų asortimentas ir darbo trukmė, kiek jie pajėgia veikti. Dėl šių priežasčių „LXe-261“ buvo įrengtas itin galingas akumuliatorius, kurį galima įkrauti vos per valandą, o be pertraukos dirbti su juo galima 3–4 valandas. Todėl naudotojai galės greitai įkrauti traktoriaus akumuliatorių per pietų pertrauką ir neprarasdami brangaus laiko po pietų toliau tęs pradėtus darbus.

Eksploatuojant „LXe-261“ traktorių, galima pjauti veją, traukti ir atlikti kitus apželdintų plotų priežiūros darbus, nes jame įrengtas atskiras GTV, patogi hidrostatinė transmisija ir kelios hidraulinės jungtys. Ir visa tai telpa viename kompaktiško dydžio traktoriuje, todėl jį naudoti ypač patogu.

Pristačiusi šiuos traktorius, „Kubota“ rinks klientų atsiliepimus ir pastabas apie problemas, su kuriomis naudotojai susidūrė per visą nuomos laikotarpį. Surinkta informacija padės įvertinti traktorius ir, remiantis gautomis įžvalgomis, toliau kurti aplinką tausojančius gaminius, taip dar labiau išplečiant esamą gaminių liniją.

Elektrinio traktoriaus nuomos apžvalga

Preliminari pristatymo data

2023 m. balandžio mėn.

Tikslinė vieta

Europa (Prancūzija, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Ispanija ir kt.)

Tiksliniai klientai

Savivaldybės ir valstybinės įstaigos

Sutarties laikotarpis

2–5 metai

 

LXe-261apžvalga

Pavadinimas

Kompaktiškas elektrinis traktorius „LXe-261“

Didžiausia galia

19,1 kW (26 arklio galių klasė)

Akumuliatorius

Ličio jonų akumuliatorius

Paskirtis

Vejai pjauti, vilkimo ir tręšimo darbams atlikti parkuose bei kitiems aplinkotvarkos darbams

*Nuo 2022 m. rugpjūčio mėn.; remiantis vidiniais tyrimais

Apie Kubota

Nuo 1890 m. „Kubota“ yra pirmaujanti žemės ūkio įrenginių, statybos įrangos, vejapjovių ir pramoninių variklių gamintoja. „Kubota“ įmonės pasaulinė būstinė įkurta Osakoje (Japonijoje), jos biurai veikia daugiau nei 120 šalių, ji turi daugiau nei 43 000 darbuotojų Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje, o apyvarta 2021 m. siekė 20 milijardų dolerių. Nors mašinų įrangos linija yra pagrindinė, „Kubota“ taip pat gali pasigirti plačiu miesto vandens valymo, drėkinimo ir vamzdynų sistemų, stogų ir namų statyboms skirtų gaminių bei didelių požeminių vožtuvų asortimentu. 

Mūsų misija

Prekės ženklo šaukinys „For Earth, For Life“ perteikia mūsų įsipareigojimą su atsidavimu saugoti aplinką, prisidedant prie maisto gamybos bei aprūpinimo vandeniu, nes patenkinti mūsų vis dar augančios visuomenės poreikius yra gyvybiškai svarbu. Ši misija įgyvendinama kiekvieną kartą, kai „Kubota“ traktorius nuima lauke užaugintą derlių, iš kurio gaminamas maistas, arba kai mūsų statybinės paskirties technika atliekami kasimo darbai, kad būtų galima transportuoti vandenį ar parūpinti pastogę. Daugiau informacijos apie „Kubota“ rasite apsilankę www.kubota-global.net arba www.kubota-eu.com.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku