NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Gruodžio 8d. dėl inventorizacijos Stokker įrankių centrai nedirbs, atsiprašome už nepatogumus.
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

„Kubota“ M6002 serija: japoniškas efektyvumas Europos laukuose

12.05 2023 16:39

Tai toli gražu ne pirmas kartas, kai kalbame apie „Kubota“ traktorių naujoves apie dėmesio vertą pažangą reikia kalbėti daug ir dažnai!

Gamintojas M6002 traktorių seriją apibūdina kaip skirtą Europos mišriosios žemdirbystės ūkininkams: jei paprastai traktorių gamintojai gamina visiems tinkančius traktorius, tai „Kubota“ traktorių sukūrė atsižvelgdama į vidutinio Europos ūkininko poreikius, nors „Kubota“ pagrindo rėmai, varikliai, pavarų dėžės, kabinos, tilteliai ir t. t. gaminami Japonijoje, akylai stebint inžinieriams gamykloje, esančioje Sakajo mieste.

Svarūs argumentai

Po M6002 serijos traktorių variklio dangčiu slepiasi galingas, modernus „Kubota“ V etapo variklis, kuris, be kitų akivaizdžių privalumų, leidžia traktoriaus gale pakabinamai sistemai pakelti didesnį kaip 7000 kg svorį. 

Nepaisant didelės galios, „Kubota“ M6002 serijos traktoriai yra lengvesni už tos pačios galios klasės konkurentų mašinas – tai akivaizdus privalumas, nes, kaip parodė gyvenimas, traktoriaus svoris yra svarbus dalykas, o dirvos sąlygos arba eismo taisyklės ne visada leidžia naudoti bet kokio svorio mašinas. Tačiau reikalingą papildomą svorį visada galima pridėti. Pavyzdžiui, ant ratų.

Kalbant apie apsisukimą, visi „Kubota“ traktoriai pasižymi itin geru apsisukimo spinduliu, be kita ko, dėl „Kubota“ „Bi-speed“ funkcijos, kurios patentas priklauso „Kubota“ bendrovei. 

„Kubota“ naudoja priekinės ašies kūginių krumpliaračių pavarą, t. y. kampinės transmisijos konstrukciją, dėl kurios priekiniai ratai gali pasisukti daug labiau. Įjungus „Bi-speed“ funkciją, priekiniai ratai pradeda judėti greičiau, todėl galima daryti staigesnius posūkius bei sumažinti posūkio spindulį, ir tai matyti: M6002 serijos modelio posūkio spindulys yra 4,5 m, o tai yra geriausias rodiklis tos pačios galios klasėje.

Standartiniame M6002 serijos komplekte taip pat yra CCLS hidraulinis stūmoklinis siurblys, kuris užtikrina didelį našumą (115 l/min.) ir visišką mašinos valdymą, kartu mažinami galios nuostoliai ir ribojamas alyvos temperatūros kilimas. Be to, „Kubota“ toliau tobulino hidraulinio vairo stiprintuvo sprendimą, kad pagerintų priekinio krovimo įtaiso našumą ir vairavimą. 
Priekinės ir galinės ašies elektrohidrauliniai diferencialų užraktai turi automatinio režimo valdymo funkciją, užtikrinančią dar labiau optimizuotą darbo eigą.

Aiškiai patogesnis darbas laukuose

M6002 serijoje montuojama „Powershift“ pavarų dėžė skirta dideliam greičiui ir didelei apkrovai, todėl puikiai tinka ir transportavimo darbams. 

Tik trys greičio diapazonai leidžia pasirinkti darbui tinkamą pavarą itin patogiai ir greitai. 
Trys greičių diapazonai ir aštuonios pavaros kiekvienoje grupėje nėra visiškai įprasta, tačiau daugeliu atžvilgių ši mechaninė ir patikima pavarų dėžė priartėja prie bepakopės pavarų dėžės patogumo, bet išlaiko mechaninės pavarų dėžės privalumus, dirbant sunkesnius darbus.

Perjungdamas pavaras vairuotojas gali rinktis iš dviejų būdų: perjungti pavaras vienu mygtuko paspaudimu arba tiesiogiai perjungti pavaras daugiafunkce svirtimi. Visur, kur vietovės ir reljefo sąlygos kintančios, automatinis režimas taiko automatinį pavarų perjungimą, kad pasiektų didžiausią įmanomą našumą. Visuose M6002 serijos traktoriuose įdiegta nauja „Xpress restart“ funkcija, leidžianti operatoriui valdyti traktorių nenaudojant sankabos.

Be puikaus matomumo, kabinoje operatorius taip pat turi daug erdvės, puikų komfortą ir ergonomiškai optimizuotą visų padargų išdėstymą, užtikrinantį geriausias sąlygas didžiausiam našumui užtikrinti. 
Į porankį integruota daugiafunkcė svirtis suteikia operatoriui centrinę prieigą prie visų svarbiausių funkcijų – nėra lengvesnio ir ergonomiškesnio būdo traktoriaus funkcijoms valdyti. Darbo kabinoje patogumas yra atskira tema ir jį tiesiog būtina patirti.

M6002 serijos traktoriams pasirenkamas 7 colių „K-Monitor“ – tai patogus naudoti, intuityviai valdomas monitorius, kuriame lengva nustatyti visas reikiamas valdymo funkcijas.

100 proc. ISOBUS suderinamumas reiškia, kad galite be jokių apribojimų naudoti visus rinkoje esančius ISOBUS įrankius ir mašinas. „K-Monitor“ ISOBUS galimybės ir pasirenkama automatinio vairo sistema reiškia, kad šis traktorius yra paruoštas tiksliajai žemdirbystei, nes leidžia tiksliai normuoti sėklas, trąšas ir augalų apsaugos priemones.

Nors tai galinga, kokybiška ir patvari traktorių serija, kiekvienas judantis daiktas dėvisi, todėl visiems M serijos „Kubota“ traktoriams suteikiama 5 metų / 3000 darbo valandų garantija.
Norėdami gauti daugiau informacijos šia tema, kreipkitės į „Stokker“ specialistus.

Iki pasimatymo dirbant laukuose!

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku