NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Tel.informacijai:: +370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kubota išleido visiškai naują M6002 traktorių seriją

09.03 2020 16:39

 

Kubota su didžiausiu malonumu praneša apie naująją M6002 traktorių seriją. Pirmasis koncepcinis modelis buvo pristatytas FIMA 2020 – tarptautinėje žemės ūkio technikos mugėje – Saragosoje, Ispanijoje, 2020 m. vasario 25–29 dienomis. Naująjį traktorių Kubota sukūrė kaip užtikrintą sprendimą pienininkystės ir mišriųjų ūkių poreikiams. Revoliucinę M6002 seriją sudaro trys modeliai: M6122, M6132 ir M6142. Naujosios M6002 serijos technologija sukurta galvojant apie augantį dėmesį tvarumui ir šiuolaikinių ūkininkų poreikius.

M6002 serijos traktoriuose įrengti 4 cilindrų, 6108 V etapo varikliai, kurių naujausia V etapo Kubota technologija pagerina tiek našumą, tiek patikimumą. Galima rinktis iš trijų variklio opcijų (121 AG, 131 AG ir 141 AG) ir papildomo 20 AG galios stiprintuvo transportavimo operacijoms. Dar geresnei eksploatacinei priežiūrai užtikrinti šis variklis pasižymi ilgesniu dyzelino kietųjų dalelių filtro valymo intervalu – nuo 3000 iki 6000 valandų. Be to, jame yra didelis 230 litrų degalų bakas, kad užtektų ilgoms darbo dienoms!

Visiškai nauja transmisija: 8 greičių „Powershift“ transmisijos laipsniškas pavarų perjungimas skirtas dideliam greičiui ir sunkiems vilkimo darbams. Modeliuose su šia transmisija yra ir naujoji „Xpress“ kartotinio paleidimo funkcija, valdanti pagrindinę sankabą nuspaudus stabdžio pedalą. Vairuotojas gali sustabdyti traktorių nenaudodamas sankabos pedalo.

Naujoji didelė šio traktoriaus kabina išsiskiria atnaujintu įspūdingu interjeru ir išore. Joje įrengtas porankis su nauja daugiafunkce svirtimi, sklendės, variklio atminties, prikabinimo įtaiso valdymo ir automatinio pavarų perjungimo funkcijomis. Ergonomiškas šoninis pultas, skirtas visoms pagrindinėms svirties funkcijoms, yra ten pat, kur ir porankis, dešinėje vairuotojo sėdynės pusėje, maksimaliam vairuotojo komfortui užtikrinti. Platus stoglangis užtikrina optimalų matomumą ir yra ypač naudingas dirbant su frontaliniu krautuvu. Kabinoje įrengta 10 standartinių darbinių šviesos diodų žibintų ir 6 pasirenkami papildomi darbiniai žibintai, apimantys 360 laipsnių plotą. Galiausiai, kabinoje įrengta „Premium Grammar“ sėdynė ir mechaninė amortizacija didžiausiam komfortui garantuoti.

Naujosios didelę apkrovą atlaikančios galinė ir priekinė ašys užtikrina didelį važiavimo greitį didesnei naudingajai apkrovai bei sunkiems frontalinio krautuvo darbams. „Bi-speed“ sistema „Kubota“ modeliuose yra standartinė ir užtikrina patobulintą 4,5 m apsisukimo spindulį, todėl M6002 traktorius siaurose vietose dirba geriausiai.

Be to, dėl hidraulinio vairo stiprintuvo sistemos ir 115 l/min. našumu pasižyminčio CCLS siurblio, pagerinančio traktoriaus reaktyvumą, M6002 serija garantuoja dar didesnį darbo našumą.

M6002 serija pasižymi įspūdinga 7000 kg keliamąja galia ir 115 l/min. srautu, kad visus padargus valdytų maksimaliai produktyviai ir našiai.

Kitos savybės:

 • Gerai žinomas 7” ISOBUS „K-Monitor“ (pasirenkamas).
 • Pasirenkamas automatinis vairavimas didesniam našumui užtikrinti.
 • Darbinio veleno greitis 540/540E/1000/1000E (standartinis).
  • Automatiškai moduliuoto valdymo įjungimas švelniam ir lengvam paleidimui.
  • Reguliuojamo sklandaus valdymo įjungimas „K monitor 7”“.
  • Darbinio veleno jungiklio įjungimas ant galinio sparno arba ant porankio.
 • Greitinančiosios pavaros sistema, užtikrinanti mažą triukšmingumą ir degalų sąnaudas, kai greitis 40 km/val., ir esant 1640 sūk./min.
 • Automatinio pavarų perjungimo režimas.
 • Platus 5 modelių frontalinių krautuvų pasirinkimas: nuo „Utility“ iki „Premium“.

Germán Martínez, „Kubota Holding Europe“ traktorių padalinio pardavimų viceprezidentas sakė: „Naujoji M6002 serija yra visiškai nauja Kubota koncepcija. Patvarumo ir patikimumo reputaciją pelniusi „Kubota“ šia serija patenkins daugelio pienininkystės ir mišrių ūkių, ieškančių galios, našumo, mažų eksploatavimo išlaidų, manevringumo, paprasto naudojimo ir komforto poreikius. Su šiuo naujuoju traktoriumi ūkininkai galės išnaudoti puikias savybes, pavyzdžiui, „Xpress“ kartotinio paleidimo funkciją, našiąją naują 8 greičių „Powershift“ transmisiją ir 4,5 m apsisukimo spindulį su patentuota „Kubota“ „Bi-speed“ sistema. Mes tikrai didžiuojamės pristatydami šią naująją M6002 seriją pieno ir mišriems ūkiams bei profesionalioms paslaugų įmonėms.“

Rinkoje pasirodys 2020 m. antrąjį pusmetį.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
 • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.