NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Atsiprašome, bet šiuo metu laikinai sustabdėme prekybą respiratoriais. Atnaujinę prekybą pranešime nedelsiant.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kubota investuos 55 mln. EUR į naują traktorių mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros centrą Europoje

19.07 2018 16:04

Veiklą Europoje toliau plečianti bendrovė „Kubota Corporation“ paskelbė, kad šiame žemyne investuos 55 mln. EUR į naują mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros centrą. Jis įsikurs Prancūzijos Valua Krepi komunoje ir pradės veikti 2020 metais.

„Kubota Corporation“ ir toliau smarkiai plečiasi visoje Europoje, o dabar ketina investuoti į visiškai naują tyrimų ir plėtros centrą, kuris bus žemės ūkio traktorių rinkos inžinerijos kompetencijos centras ir bendrovės „Kubota“ traktorių mokslinių tyrimų bazė Europoje regione.

Įkūrusi aukščiausios klasės tyrimų ir plėtros centrą Europoje ir įdiegusi pažangiausias inžinerijos ir kokybės patvirtinimo priemones, „Kubota“ kurs modernias technologijas, skirtas naujų gaminių modeliams, kurie atitiks specifinius Europos ūkininkų reikalavimus ir pasižymės išskirtinėmis įmonių grupės gaminių savybėmis: patikimumu, paprastumu naudoti ir geriausia kaina.

Tęsdama globalizacijos procesą ir siekdama prisitaikyti prie įvairių rinkų poreikių, „Kubota Corporation“ ketina sustiprinti savo produktų kūrimą. Naujasis centras vaidina itin svarbų vaidmenį šiame procese, todėl „Kubota“ toliau plėtos žemės ūkio techniką, veiksmingai pritaikytą vietos augalinėms kultūroms, darbo sąlygoms ir procesams.

Bendrovė „Kubota“, jau veikianti maždaug 100 pasaulio šalių, siekia ir toliau augti tarptautiniu mastu, o naujausia investicija dar labiau pagreitins jos plėtrą ir augimą. Nuo 2017 m., kai buvo įkurta „Kubota Holding Europe B.V.“, bendrovė sustiprino savo identitetą Europoje, o darbuotojai suderino savo procesus ir procedūras, kad visi padaliniai veiklų nuosekliai ir teiktų geriausias paslaugas produktų pardavėjams ir galutiniams vartotojams.

2017 m. „Kubota“ traktorių pardavimai Europoje augo, o bendrovės gaminiai laimėjo prestižinius europietiškus prizus ir apdovanojimus, įskaitant FIMA TECHNICAL NOVELTY apdovanojimą, kuris bus skirtas autonominiam traktoriui „Agri Robo“, ir TRACTOR DE ESPAÑA apdovanojimą „Specialty Tractor“ kategorijoje, skirtą M5101 modeliui „Narrow Advance Cab“.

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.