NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 7% nuolaidą pirmajam pirkiniui!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kubota elektrinė nulinio apsisukimo Ze serijos vejapjovė

15.11 2023 11:44

Kubota visiškai palaiko idėją, pagal kurią iki 2050 m. pasaulio aplinką siekiama paversti visiškai tvaria ir be didėjančio anglies dioksido kiekio. Taigi, atsižvelgdama į taršos neišskiriančios produkcijos poreikį, bendrovė užsibrėžė tikslą savo klientams pristatyti našią, efektyvią ir ilgai eksploatuojamą mašiną. Elektrinės nulinio pasisukimo spindulio vejapjovės Ze serijos modeliai ne tik atitinka visus našumo reikalavimus, bet ir pasižymi mažesniu triukšmingumu bei mažesne vibracija. Būtent dėl šių savybių vartotojams su šiomis vejapjovėmis dirbti yra daug maloniau.

 

Be kita ko, šios vejapjovės buvo sukurtos specialiai klientams, kuriems rūpi aplinkos apsauga ir gerovė, t. y. savivaldybėms, profesionaliems rangovams ir nuosavų namų savininkams, kurie savo didelius vejų plotus nori prižiūrėti naudodami patogią, paprasčiau valdomą ir daug techninės priežiūros nereikalaujančią techniką.

 

Nuotrauka: Ze serijos modeliuose maksimalų komfortą užtikrina prabangi sėdynė su aukštu atlošu, reguliuojama padėtimi, porankiais ir papildoma juosmens atrama.

 

 

 

Ze serijos modelių inžinerinis tobulinimas prasidėjo dar 2017 m. Vis dėlto pagrindiniai reikalavimai vejapjovei visuomet išliko tie patys: išskirtinė pjovimo kokybė, vejapjovės veikimas visą darbo dieną ir nepriekaištingo komforto vairuotojui suteikimas. Siekiant užtikrinti, kad vejapjovės veikimas, nepaisant to, ar ji naudojama šlapiai, sausai ar kietai, ilgai ar trumpai žolei pjauti, išliktų pastovus, visoje Europoje buvo atliekami bandymai.

 

Tyli, bet galinga

 

Ze serijos modelių „širdis“ yra 48 V / 10 kW akumuliatorius, įrengtas vejapjovės galinėje dalyje, panašioje vietoje, kur turėtų būti ir variklis. Su įkrautu akumuliatoriumi galima nupjauti didesnį nei 15 tūkst. m² (1,5 ha) plotą.

 

Ze serijos modeliai išsiskiria unikalia savybe -  akumuliatorių galima greitai ir lengvai išimti ir įdėti kitą pilnai įkrautą bateriją. Turint antrą akumuliatorių ir montavimo vežimėlį, operatorius gali nepertraukiamai dirbti intensyvaus žolės pjovimo sezono metu.

 

Akumuliatorių galima įkrauti dviem būdais: išėmus nuo vejapjoves arba per apačioje vejapjovėje esančią, specialiai tam skirtą jungtį. Svarbu paminėti, kad vejapjovės komplekte yra Europos bei JK buitinių kištukų standartus atitinkantis įkroviklis. Akumuliatorius visiškai įkraunamas per maždaug penkias valandas.

 

Varymas elektra

 

Ze serijos vejapjovėje iš viso yra trys elektriniai varantieji varikliai. Du iš jų skirti ratams varyti, o trečiasis – pjaunamajam agregatui. Pjaunamojo agregato varomąją jėga galima reguliuoti atsižvelgiant į darbo sąlygas. Būtent ši savybė leidžia optimizuoti akumuliatoriaus veikimą, t. y. taupyti energiją. Vartotojas gali rinktis iš trijų darbo režimų – ekologiškojo (angl. EKO), standartinio (angl. Standard) ir sparčiojo (angl. Boost), – kurie skiriasi ašmenų sukimosi greičiu. Režimą vartotojas turėtų rinktis atsižvelgdamas į darbo pobūdį.

 

Aukštos kokybės pjovimas bet kokiomis sąlygomis

 

Šios vejapjovės visais aspektais įkūnija bendrovės „Kubota“ sukauptas praktines žinias ir technologijas. Puikus pavyzdys būtų K-sense. Vejapjovės važiavimo greičio santykis su pjovimo agregato veikimo greičiu yra nuolat kontroliuojamas, taip užtikrinant optimalius darbo rezultatus. Tais atvejais, kai pjovimo agregatas yra intensyviau apkraunamas, tai kompensuojama sumažinant važiavimo pirmyn greitį, kad veja visada būtų nupjaunama nepriekaištingai kokybiškai. O sumažėjus apkrovai, važiavimo greitis automatiškai padidinamas vėl.

 

Ze serijos vejapjovės pagamintos su 107 cm arba 122 cm šoninio žolės išmetimo pjovimo agregatais. Abu agregatai gali būti montuojami kartu su mulčiavimo rinkiniu.

 

Paprastumas ir patogumas – neatsiejamas dalykas

 

Pjovimo agregato pakėlimą ir nuleidimą galima reguliuoti lengvai valdomu pedalu. Pjovimo agregato aukštį galima greitai ir paprastai keisti pasukant tam skirtą rankenėlę. Pavarų perjungimo svirtims, naudojamoms vejapjovės judėjimui reguliuoti, grįžus į neutralią poziciją, įsijungia automatinis stovėjimo stabdys ir tuomet naudotojas gali saugiai išlipti iš vejapjovės.

 

Siekiant užtikrinti aukščiausios klasės komfortą darbuotojui, vejapjovėje įrengta prabangi sėdynė su aukštu atlošu, reguliuojama padėtimi bei porankiais ir papildoma juosmens atrama.

 

Nuo pat šių vejapjovių kūrimo pradžios inžinieriai žinojo, kad, siekdami užsibrėžtų aplinkosauginių tikslų, jie negali pabloginti jos eksploatacinių savybių ar mažinti našumo ir patogumo. Ir taip jie sukūrė Ze serijos vejapjoves, kurios ne tik nekenkia aplinkai, bet ir atitinka visus nepriekaištingos kokybės standartus.

 

Pirmą kartą šie nauji gaminiai bus pristatyti Jungtinėje Karalystėje rengiamoje parodoje „Saltex“, Vokietijos prekybos parodoje „Agritechnica“ ir Prancūzijos prekybos parodoje „Paysalia“. Šias mašinas bus galima įsigyti nuo 2024 m. balandžio.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku