NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 7% nuolaidą pirmajam pirkiniui!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kodėl verta rinktis nulinio apsisukimo spindulio vejos traktorių?

10.05 2023 08:48

Prasidėjo sezonas ir daugelis klientų ėmė apžiūrinėti „Stokker“ parduotuvėse eksponuojamus vejos traktorius. Versija su svirtimis vis dar neginčijamai mėgstamiausias eksponatas, o drąsesnieji klausia, kuo ši mašina pranašesnė už kitus vejos traktoriukus. Paprašėme kategorijos vadybininko Urmaso nurodyti vejos traktoriuko su svirtimis privalumus.

Kodėl verta rinktis nulinio posūkio spindulio vejos traktorių? Jis neatrodo visiškai... įprastai. Palyginti su tradiciniais traktoriais, jo išvaizda gana asketiška. Tradicinio traktoriaus priekyje yra nosis su variklio dangčiu, akceleratoriaus ir stabdžių pedalas bei vairas vejos traktoriukui valdyti, o nulinio posūkio spindulio vejos traktorius viso to neturi. Šiose mašinose minėtiems veiksmams yra tik 2 greičio pasirinkimo, stabdymo ir krypties keitimo svirtys. Nepaisant to, šios vejapjovės daugeliu atžvilgių yra praktiškesnės už savo analogus. Bet dėl ko? 

Tiesa, iš čia kilęs ir bendrinis šių mašinų pavadinimas – nulinio posūkio spindulio traktorius (ZT, zero-turn, „nulinukas“ – geras vaikas turi daug vardų ar ne?). Be karuselinio sukimosi ant žemės savo malonumui, rimtai dirbant ši funkcija suteikia operatoriui puikų manevringumą, kuris ypač praverčia padalintuose plotuose. Tačiau net ir nuolat pjaudamas žolę ištisiniuose plotuose be kliūčių operatorius gali atlikti apsisukimo manevrą daug greičiau nei su įprastu traktoriumi.
Traktorius leidžia gerai apžvelgti teritoriją. Vairuotojas iš savo sėdynės puikiai mato pjaunamą plotą. Be to, žolės pjovimo įrenginys yra pasislinkęs į kairę, todėl žolę galima pjauti kuo arčiau krašto. Ypač dažnai traktorius su priekiniu žolės pjovimo įrenginiu palieka nenupjautą nedidelę žolės krašto juostą, todėl kraštus papildomai reikia pjauti žolės trimeriu. „Cub Cadet“ nulinio posūkio spindulio vejos traktorius visą žolę nupjauna nepriekaištingai.

Šiais traktoriukais patogu naudotis. Iš pirmo žvilgsnio potencialiam naudotojui gali susidaryti įspūdis, kad norint vairuoti ZT reikia turėti tanko vairavimo pažymėjimą. Iš tikrųjų traktoriukas valdomas labai intuityviai – mokomajam važiavimui reikia šiek tiek didesnio ploto be kliūčių, o manevruoti vejapjove galima išmokti per kelias minutes.
Būtent dėl patogumo vairuoti svirtimis daugelis profesionalių žolės pjovėjų nuo vairuojamų mašinų perėjo prie ZT tipo traktorių – rankos nebėra pūslėtos nuo vairo sukimo.
Be to, net ir mažiausia „Cub Cadet“ mašina turi profesionalioms mašinoms būdingas funkcijas, pavyzdžiui, aukštą atlošą su porankiais, minkštą, lengvai reguliuojamą vairuotojo sėdynę, vibraciją mažinantį guminį kilimėlį kojoms ir puodelio laikiklį. O kad vejapjovės galėtų dirbti ir patamsy, jose įrengti ryškūs LED žibintai.

Traktoriukai yra daugiafunkciai. Visi „Cub Cadet nulinio posūkio spindulio vejos traktoriai standartiškai komplektuojami ir su kreipiančiąja pradalgei pjauti, ir su mulčiavimo dangčiu.
Jei pageidaujate, galite įsigyti surinkimo maišą nupjautoms žolėms ar lapams surinkti.
Ir tai dar ne viskas – standartinėje įrangoje taip pat yra jungiamasis kablys, skirtas priedams (priekabai, žolės valcui, lapų rinktuvui, samanų grėbliui...) prijungti.
Tiesa, nepraktiška bandyti sukti traktorių vietoje su prie jo prikabintais priedais, o norint pakeisti kryptį teks suktis šiek tiek didesniu spinduliu.

Traktoriai nereikalauja daug priežiūros. Dėl paprastesnės konstrukcijos jie turi mažiau tepimo mazgų nei įprasti ir „Raider“ traktoriai. Jie taip pat paprastai turi tik 2 pavaros diržus. Dėl to nuolatinė šių mašinų techninė priežiūra yra paprasta ir nebrangi.

Viską apibendrinant: laikas yra pinigai. Nulinio posūkio spindulio vejos traktorius yra protinga investicija.
Įsigiję „Cub Cadet“ nulinio posūkio spindulio vejos traktorių, gausite aukščiausios klasės žoliapjovę su standartine įranga, kuri greitai atliks žolės pjovimo darbą, taupydama jūsų laiką ir neišvengiamas eksploatacines išlaidas.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku