NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Įsigaliojus naujoms pandemijos valdymo priemonėms nuo rugsėjo 13 d. keisis Stokker įrankių centrų darbo sąlygos.
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Tel.informacijai:: +370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kiekviename ECHO įrenginyje - ilgaamžis variklis!

25.02 2019 11:03

Kiekvieno benzininio įrenginio širdis – variklis. Nuo jo komponentų kokybės ir tikslumo priklauso viso teisingai naudojamo įrenginio ilgaamžiškumas bei charakteristikos. ECHO, skirtingai nei kiti gamintojai, pagrindines variklių dalis gamina patys. Tik taip galima užtikrinti geriausią kokybės kontrolę ir greičiausiu įmanomu būdu įdiegti naujausias technologijas.

Kiekvienas ECHO variklis gimsta išlydant ir išliejant reikiamos sudėties lydinius Yokosukoje (Japonija) esančioje ECHO gamykloje. Apskaičiuoti išlydyto metalo srautų kryptis, susitraukimo sukeliamus pokyčius bei išvengti oro burbulų susidarymo padeda unikali ECHO kompiuterizuota sistema, tiksliai paskaičiuojanti formų padėtį bei temperatūros pokyčius liejimo metu. Cilindro kokybę tiesiogiai nusako jo artimumas tobulam apskritimui, todėl ECHO neleidžia didesnių nuokrypių nei 1,2 mikrono (0,0012mm).

Vidinių cilindro sienelių padengimas – dar viena unikalių technologijų visuma, kurioje ECHO pasiekimai yra itin aukšti. Priklausomai nuo variklio paskirties, ECHO cilindrai dengiami unikalia ir itin patvaria plieno danga, arba patentuota chromo danga. Kiekviena jų savo charakteristikomis ženkliai lenkia įprastines chromo ar nikasilo dangas.

Šios technologijos ir gamybos standartai naudojami gaminant visus ECHO variklius – jie neskirstomi į mėgėjiškus ir profesionalius. Kiekviename ECHO įrenginyje įmontuotas pagal aukščiausius standartus pagamintas ilgaamžis variklis, todėl gamintojas neabejodamas visiems ECHO motoriniams įrenginiams suteikia 5 metų garantiją.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.