NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Tel.informacijai:: +370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Kaip vejos traktoriaus surinkimo kančią paversti džiaugsmu?

23.04 2020 14:29

Kaip ir kiekvienais metais, veja mano kieme ir vėl netikėtai užauga - tiek daug reikalų, kad jau spėjau pamiršti, jog atėjo tikrasis pavasaris. Dabar jau tikrai turiu nupjauti veją. Bet kada, kaip ir su kuo?

Šiandien apsipirkti internetu yra kaip niekada paprasta. Man net nereikia atsikelti iš lovos. Tereikia paskaityti internetinius forumus ar kitą lengvai prieinamą informaciją ir išsirinkti norimą pardavėją ir vos keliais pelės paspaudimais atlikti pirkimą. Juk patogu, ar ne? Diena, dvi laukimo ir prekės atkeliauja tiesiai į mano kiemą. Sutartu metu atvažiuoja kurjeris, keltuvo pagalba iškelia pirmąjį mano vejos traktorių, paprašo pasirašyti, paduoda pirkimo kvitą ir palinki geros dienos. 
 

Apima pasididžiavimas - įvyko kai kas labai didingo. Bet kažkas su vejos traktoriumi atrodo ne taip. Technika - gražiai, kruopščiai supakuota ir apsaugota nuo galimų pažeidimų. Jokių problemų, juk turiu kojas ir rankas, išpakuoti traktorių nėra sunku. Kadangi išpakavimui reikia įrankių, pirminę euforiją keičia atkaklios kirvio ar atsuktuvo, kuriuos nedelsiant pasitelksiu į pagalbą, paieškos. Po valandos vejos traktorius yra išlaisvintas iš savo medinio „narvo“. Nors po tokio darbo ant pirštų iššoka bent kelios pūslės, o atsuktuvas visiškai prarado savo pirminę formą, juk liko daug medienos, kurią bus galima kūrenti žiemą! Likusios atliekos keliauja tiesiai į šiukšlių dėžę.


Ir štai pamatau JĮ. Geltoni traktoriuko dažai tiesiog spindi kaitrioje pavasario saulėje. Esu tikras, kad tai yra geriausias traktorius visame rajone! O gal net ir regione. Teliko uždėti sėdynę, vairą ir galima pradėti pjauti. Velnias, man dar reikia varžto ir poveržlės, kad galėčiau uždėti vairą. Vairo privirtinimas yra bene svarbiausias dalykas - juk nenoriu, kad man bevažiuojant vairas tiesiog išsimautų ir aš įvažiuočiau į tvorą. 
 

Viskas, dabar jau tikrai galima užvesti. Kažkodėl visas šis procesas man primena vaikystę. Nors naudotojo vadovas yra tik silpniems, bet čia aš galiu surasti visą informaciją, kaip reikia užvesti traktorių ir juo teisingai naudotis. Perskaitęs vieną kartą nedvejodamas išmetu tiesiai į šiukšlių dėžę, nes juk man jo TIKRAI daugiau neprireiks. Aha! Pamačiau, kad akumuliatorius turi būti pripildytas rūgštimi ir prijungtas prie elektros sistemos. Vienu įgudusio barmeno rankos mostu supilu rūgštį į bakelį ir pripildau akumuliatorių. Šiek tiek rūgšties aptaško kelnes ir veją. Nieko tokio, nes dėl pageltonavusios vejos ir vėl galėsiu apkaltinti kaimynų šunį. 

Ką gi, traktoriaus surinkimą galiu laikyti pabaigtu. Kadangi atidžiai perskaičiau visą vartotojo vadovą, dabar puikiai suprantu, ką darau. Atsisėdu į vairuotojo vietą, nuspaudžiu stabdžio pedalą ir pamėginu užvesti traktorių. Traktorius pradeda skleisti garsus, starteris sukosėja, tačiau variklis neužsiveda. Ką daryti? Gal reikėtų patikrinti alyvos lygį? Panašu, kad su ja viskas yra gerai. Tuo pat metu pastebiu kažkokį iki tol nematytą baltą indą po gaubtu. Hm, manau, kad norėdamas užvesti traktorių, tą baltą indą, dar vadinamą degalų baku, turiu užpildyti degalais.


Staiga suskamba mano telefonas ir prabundu iš miego. Pasirodo, visa tai tebuvo blogas sapnas ir man palengvėja. Skambina kurjeris - ką tik atvežė naująjį vejos traktorių tiesiai iš Stokker! Kol traktorių kelia iš sunkvežimio, man neramiai dreba širdis. Prieš akis vis dar matau tą šviežią košmarą. Matau, kaip iš tamsos išnyra naujutėlaitis traktorius! Pasirašau dokumentus ir patvirtinu jo priėmimą. Ir tai yra viskas! Traktoriukas - surinktas, benzinas ir alyva bakuose, NEMOKAMAI pristatytas tiesiai į mano kiemą. Galiu užvesti ir iš karto pradėti dirbti. Nes tai yra sodo technika, paruošta darbui. 

Paruošta darbui sodo techniką galite išsirinkti ČIA!

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.