NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Karcher garų valytuvai prieš koronavirusą

10.04 2020 14:50

Karcher garų valytuvai prieš koronavirusą

Kärcher pasirūpino, kad garo valytuvų efektyvumas kovoje su virusais būtų išbandytas nepriklausomoje laboratorijoje. Rezultatas: tinkamai naudojant, įrenginiai nuo kietų paviršių pašalina iki 99,999% apgaubtų virusų*, tokių kaip koronavirusas ar gripas, ir 99.99% įprastų namų bakterijų*. Kadangi šiuo metu dezinfekavimo priemonės pirmiausia teikiamos ambulatorinei ir stacionariai priežiūrai, garų valytuvai gali svariai prisidėti prie bendros higienos – tiek privačiuose namų ūkiuose, tiek komerciniais ir pramoniniais tikslais. 

Laboratoriniai tyrimai

Apgaubtus virusus, tokius kaip koronavirusas SARS-CoV-2, galima neutralizuoti su aukšta temperatūra. Kadangi virusai nėra mikrobai ar gyvi organizmai, ekspertai taip pat kalba apie virusų inaktyvavimą. Laboratorijoje, ant kieto paviršiaus buvo paskirstytas sertifikuotas bandymo virusas (Modified-Vaccinia-Ankara-Virus), kuris yra būdingas apgaubtiems virusams. Tada ši sritis buvo nuvalyta su garų valytuvo rankiniu antgaliu ir tinkama mikropluošto šluoste. Įrodyta, kad esant didžiausiam garų slėgiui ir 30 sek. valymo trukmei vienoje srityje, virusų kiekį galima sumažinti iki 99.999%. 

Kärcher patikrino buitinius garų valytuvus, taip pat ir profesionaliam naudojimui skirtus įrenginius. Nesvarbu, ar garai gaminami katile, ar vandens šildytuve, tai neturi įtakos kovai su virusu; abi technologijos laboratorijoje pasiekė palyginamą rezultatą.

*Testai parodė, kad Kärcher garų valytuvais valant vienoje vietoje 30 sek. su maksimaliu garų srautu, 99,999% apgaubtų virusų, tokių kaip koronavirusas ar gripas (išskyrus Hepatitis-B virusą) gali būti pašalinami nuo įprastų kietų lygių buities pavršių (bandymo mikrobas: Modified-Vaccinia-Ankara-Virus). 

**Kruopščiai valant su Kärcher garų valytuvu, 99.99% visų įprastų namų bakterijų gali būti sunaikinamos nuo įprastų kietų lygių buities paviršių, jei valymo greitis bus ne didesnis kaip 30 cm/s su maksimaliu garų srautu (bandomasis mikrobas: Enterococcus hirae). 99.999% su profesionaliais garų valytuvais SG(V) pagal EN 16615:2015-06, PVC grindys, bandomasis mikrobas: Enterococcus hirae ATCC 10541.

Šaltinis - kaercher.com/lt.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.