NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Paruoškite vejos robotą pavasariui!

27.03 2020 14:20

Paruoškite vejos robotą pavasariui!

Metas pabusti iš žiemos miego! Šie paprasti žingsniai padės paruošti jūsų vejos robotą, kad veja atrodytų tiesiog nepriekaištingai!

Patikrinkite įkrovimo stotelę.

Žiemos metu jūsų įkrovimo stotelė galėjo pavirsti lizdu ar urvu. :) Tad atjunkite krovimo stotelę, apžiūrėkite ją ir kruopščiai išvalykite šepetuku. Taip pat pažiūrėkite, ar stotelė vis dar lygiai gula ant jūsų vejos – tik taip užtikrinimas tinkamas kontaktas su krovimo jungtimis. Veja po žiemos sniego (šią žiemą - lietaus) gali priminti mėnulio paviršių. 

Patikrinkite kabelį visame perimetre

Kabelis galėjo būti netyčia pažeistas darbuojantis kirtikliu ar kastuvu. Tokiu atveju, vejos robotas pradės dirbti netinkamai, o jo ekrane/mobiliojoje aplikacijoje matysite klaidas. 

Patikrinkite pjovimo peilį

Jeigu to dar nespėjote padaryti, savo robotą peilių pakeitimui galite pristatyti į Stokker įrankių centrą – taip būsite tikri, kad robotas tinkamai atliks savo darbą visą ateinantį sezoną! 

Pirmasis vejos roboto įkrovimas

Priklausomai nuo to, kaip dažnai krovėte savo vejos robotą, jo baterija gali būti nepilnai įkraunama. Patarimas – prieš pirmąjį pjovimą vejos robotą įkrovimo stotelėje palikite bent kelioms valandoms!

Atnaujinkite roboto programinę įrangą

Nors vejos robotai ilsisi visą žiemą, tačiau Ambrogio, Worx, Cub Cadet ir kiti gamintojai nesnaudžia. Įsitikinkite, kad jūsų vejos robote įdiegta naujausia programinės įrangos versija, su kuria gausite klaidų pataisymus bei naujausias funkcijas. 

Sutvarkykite savo veją prieš pjovimą

Prieš pradėdami pjovimą nuo vejos pašalinkite visas kliūtis – šakas, lapus ar šiukšlės, kad vejos robotas galėtų dirbti netrukdomas. Patikrinkite perimetro kraštus – juk laidai galėjo apaugti augalais!

Kada pjauti?

Nei per vėlai, nei per anksti. Skamba sudėtingai? Tuojau paaiškinsime! Ankstyvas vejos pjovimas gali pažeisti veją ir pabudinti jos šaknis. Vejos auginimo ekspertai rekomenduoja pjauti tik tada, kai veja užauga bent 5 cm aukščio! 

Kaip reikia pjauti? 

Iš pat pradžių pjovimo peilį reikėtų pakelti kiek įmanoma aukščiau ir per ateinančias savaites jį po truputį nuleisti, kol veja bus norimo ilgio. Pagrindinė taisyklė – nerekomenduojame nupjauti daugiau nei trečdalio vejos ilgio vienu pjovimu. Kodėl? Tai lemia kelios priežastys: aukštesnė žolė turės stipresnes šaknis, didesnį šešėlį dirvožemio dengimui, taip pat geriau išlaiko šilumą, apsaugo nuo piktžolių augimo, o trumpos vejos nuopjovos yra lengviau kompostuojamos. 

Atsinaujinote? 

Jeigu atnaujinote savo kiemą ar sodą (nauja gėlių lysvė, naujas batutas ir pan.), nepamirškite, jog pagal tai reikia atnaujinti ir vietomis perkloti perimetro laidą. Susisiekite su mumis – mes padėsime užtikrinti nepriekaištingą roboto darbą visam sezonui! 

 

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.