NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

JCB laimėjo 50 mln. JAV dol. vertės užsakymą!

15.01 2015 10:01

JCB laimėjo 50 mln. JAV dol. vertės užsakymą konkurse dėl Jungtinių Valstijų armijos aprūpinimo greitaeigiais ekskavatoriniais krautuvais

Bendrovė JCB paskelbė laimėjusi 50 mln. JAV dol. vertės užsakymą konkurse dėl Jungtinių Valstijų armijos aprūpinimo greitaeigiais ekskavatoriniais krautuvais. Didelio pravažumo inžinerinius ekskavatorius (angl. HMEE) JCB gamins savo Šiaurės Amerikos gamykloje, esančioje Savanoje (Džordžija), ir armijai pristatys iki 2017-ųjų.

Jungtinių Valstijų armija – pirmoji karinė organizacija, įsigijusi didelio pravažumo inžinerinį ekskavatorių: 2005 m. ji užsisakė 636 mašinas. Tuomet su JCB buvo sudaryta 206 mln. JAV dol. vertės sutartis, tai iki šiol pats didžiausias užsakymas per visą JCB 68 metų veiklos istoriją. Nuo tada bendrovė sėkmingai parduoda šias mašinas karinėms pajėgoms Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Vokietijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir kitose šalyse sąjungininkėse.

JCB generalinis direktorius Graeme Macdonald sako: „Per pastaruosius 30 metų JCB parūpino 57 šalių ginkluotosioms pajėgoms daugiau kaip 4000 mašinų. Džiaugiamės, kad ši sėkminga veikla mums nugrindė kelią ir užtikrino galimybę laimėti naujausią sutartį su Jungtinių Valstijų armija“.

JCB prezidentas ir generalinis direktorius Šiaurės Amerikos šalims Arjun Mirdha papildo: „Tai, kad JAV armija kartą jau pasirinko bendrovę JCB šiai išskirtinei technikai gaminti, yra geriausias JCB didelio pravažumo inžinerinių ekskavatorių kokybės ir novatoriškumo įrodymas. Išties labai didžiuojamės galėdami gaminti mašinas, kurios saugo mus ginančių karių ir kitų karinę tarnybą atliekančių asmenų gyvybę“.

16 tonų sveriantis didelio pravažumo inžinerinis ekskavatorius, suprojektuotas Didžiojoje Britanijoje ir pagamintas JAV, sukėlė revoliuciją karinių inžinerinių užduočių srityje. Ši mašina, gebanti pasiekti iki 96 kilometrų per valandą greitį, gali pati važiuoti neatsilikdama nuo karinių konvojų, todėl nereikia vilkikų jai transportuoti ar žemųjų krautuvų – pakrauti.

Šiomis mašinomis galima labai efektyviai pravalyti kelius, pašalinti kliūtis arba kaip tik užtverti priešams kelią. Visa tai pasiekiama derinant pasaulyje gerai žinomų JCB ekskavatorinių krautuvų ir novatoriško greitojo JCB „Fastrac“ traktoriaus, kuris yra vienintelis traktorius su visiškai amortizuojančiomis priekine ir galine pakabomis ir neužsiblokuojančiais stabdžiais, kasimo ir krovimo funkcijas.

Mašinoje taip pat įrengtos apsaugos nuo sprogimo bangos sistemos, kurios yra tokios veiksmingos, kad ne kartą išgelbėjo ja važiavusių ir su improvizuotais sprogstamaisiais užtaisais susidūrusių asmenų, atliekančių karinę tarnybą konflikto zonose, gyvybę.

Pagal naująją sutartį bus gaminamos HMEE-1 modelio mašinos, pasižyminčios visiškai naujomis jų pergabenimo C-17 transportiniais lėktuvais galimybėmis. Taip pat bus numatyta galimybė šias mašinas gabenti „C130 Hercules“ lėktuvais. Sutartis apima ir mokymus bei priežiūros paslaugas. Mašinose bus įrengtas jokios apsaugos neturinčio A komplekto modelio ir visišką ekipažo apsaugą užtikrinančio B komplekto modelio derinys.

HMEE-1 modelio mašinos varomos 6,7 litro dyzeliniais varikliais, visi keturi jų ratai yra varomieji ir vairuojamieji. Ši mašina pajėgia pakelti 1,8 tonos ir gali kasti iki maždaug 4 metrų gylio. Siūlomas bazinis modelis, visišką ekipažo apsaugą užtikrinantis modelis ir gerokai sustiprintą apsaugą „NATO Theatre Entry Standard“ turintis modelis.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .