NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

JCB paminėjo 500 000-ojo variklio pagaminimą

15.12 2017 15:47

Pasiekusi tarptautinį pripažinimą, bendrovė „JCB“ šiandien pagamino penki šimtai tūkstantąjį variklį – sustačius tiek variklių į virtinę, jie nusidriektų nuo Londono iki Paryžiaus.
Keturių cilindrų dyzeliniai varikliai „JCB Power Systems“ 2004 m. lapkričio mėnesį pradėti gaminti Derbyje. Tuo metu įmonėje dirbo tik 64 žmonės, o pirmaisiais gamybos metais buvo pagaminta mažiau nei 10 000 variklių. Iš pradžių Fostone įkurta įmonė nuo to laiko labai išsiplėtė – šiuo metu įmonėje dirba beveik 400 darbuotojų. 

Šiandien darbuotojai paminėjo penki šimtai tūkstantojo variklio pagaminimą: visus juos sustačius į virtinę, jie nusidriektų nuo Londono iki Paryžiaus.

Pasak bendrovės „JCB“ pirmininko Lordo Bamfordo: „Per daugelį metų bendrovei pavyko daug pasiekti, o „JCB“ variklių gamyba yra milžiniškos sėkmės pavyzdys. 2004 metais, konstruodami variklius buvome visiškai priklausomi nuo išorės tiekėjų. Šiandien „JCB“ varikliai naudojami daugiau nei 70 proc. bendrovės „JCB“ gaminamų mašinų ir yra sėkmingai parduodami kitiems gamintojams, kurie juos pritaiko įvairioms paskirtims.“

„Kur kas svarbiau yra tai, kad mes visapusiškai kontroliuojame variklių technologijas ir gamybą, taip suteikdami sau laisvę diegti inovacijas ir siūlyti klientams švarius, taupiau degalus naudojančius, lengvai prižiūrimus bei ekonomiškus variklius. Pagaminti pusę milijono variklių – puikus rezultatas, todėl sveikinu visą komandą sulaukus tokio svarbaus mūsų istorijos įvykio.“

Pirmiesiems 200 000 „JCB“ variklių pagaminti bendrovei prireikė aštuonerių metų, o likusius 300 000 variklių sukonstravo per penkerius – tai rodo neįtikėtinai spartų verslo augimą. Plėstis pradėjo ir „JCB India“, variklių gamybą savo būstinėje netoli Delio pradėjusi 2010 aisiais. 

2017 metais „JCB Power Systems“ pasiekė labai daug. Įmonė investavo 10 milijonų svarų į Fostone veikiančią gamyklą, į mechaninių komponentų gamybos programinio valdymo (CNC) staklėmis centrus ir į susijusius automatizuotus procesus. Dėl šios investicijos sukurta apie 30 naujų darbo vietų ir pirmą kartą atsirado galimybė įmonei pradėti pačiai gaminti cilindrų galvutes, variklių blokus bei atramines plokšteles – t. y. pagrindinius variklio komponentus. Taip padidėjo efektyvumas ir užtikrintumas, kad įgyvendinami tikrai labai griežti užsibrėžti tikslai.

Šiais metais taip pat pradėti gaminti visiškai naujos koncepcijos mažiau degalų naudojantys 3 litrų „JCB“ varikliai. Tai 31 milijono svarų investicijų programos kulminacija, kuriai įgyvendinti buvo skirta 4,5 milijono svarų parama iš Vyriausybės regioninio augimo fondo. Tai trečioji „JCB“ variklių gamybos serija nuo gamybos pradžios, kuri papildo jau gaminamus 4,4, 4,8 ir 7,2 litro modelių variklius.

2016 metais įmonė taip pat pelnė du „Queen’s Awards“ ( Karalienės apdovanojimų) nominacijų laimėjimus. Vienas iš jų buvo suteiktas už „JCB EcoMax“ variklio su degimo sistema, išmetančia mažai teršalų, kūrimo inovacijas. Kitas apdovanojimas – už tarptautinę prekybą, skirtas įmonės „JCB“ variklių šeimos trečiųjų užjūrio šalių pardavimo augimui paminėti, kuris nuo 2012 iki 2014 metų padidėjo daugiau nei 325 proc. 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .