NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

JCB atnaujina ekskavatorinį krautuvą 3CX

06.10 2020 11:13

Pasaulyje pirmaujantis ekskavatorinių krautuvų gamintojas JCB pristatė naują 55 kW 3CX ekskavatorinį krautuvą su varikliu, atitinkantį ES 5 etapo keliamus reikalavimus. Šio krautuvo operatorius gali mėgautis dar didesniu patogumu, be to, jį paprasta valdyti ir jis užtikrina didesnį produktyvumą, našumą bei mažesnes eksploatavimo sąnaudas.


Savybės:
> atnaujinta „Command Plus“ kabina;
> dar didesnį saugumą užtikrinantys integruoti šviesos diodų žibintai ir apšviesti laipteliai;
> didesnis efektyvumas: 3 litrų 5 etapo variklis užtikrina 10 proc. didesnį sukimo momentą ir 7 proc. mažesnes degalų sąnaudas;
> automatinio išlyginimo, automatinio sėdynės parinkimo ir automatinė 2 varomųjų ratų sistema užtikrina dar didesnį produktyvumą.


Dar tobulesnis naujausias JCB 3CX ekskavatorinis krautuvas išsiskiria išmania nauja išvaizda ir atnaujinta „Command Plus“ kabina. Standartiškai ant kabinos stogo įrengti keturi integruoti šviesos diodų švyturėliai, todėl nereikia naudoti magnetinių švyturėlių ar gręžti ant kabinos stogo. Iš visų pusių aiškiai matomi švyturėliai padidina saugumą darbo vietoje, be to, atšalus ar esant lietingam orui, operatoriui nereikia lipti ant krautuvo ir prasidėjus darbo dienai įrenginėti švyturėlio.


„Command Plus“ kabinoje įrengtos aiškiai matomos geltonos rankenos, o už krautuvo pritvirtinti didesni veidrodžiai užtikrina geresnį matomumą manevruojant darbo vietoje ar važiuojant keliu. Dar lengviau reguliuojami atnaujinti kvadratiniai darbiniai LED žibintai ir net 10 pasirenkamų LED žibintų su šviesos diodais maksimaliai apšvies bet kokią darbo vietą.


Kabinos vidus išsiskiria dar didesniu patogumu ir praktiškumu. Kabina yra dviejų spalvų: apatinė kabinos dalis nudažyta tamsesne pilka, o viršutinė – šviesesne pilka spalva. Tokia spalvų kombinacija sudaro erdvumo įspūdį ir padeda užtikrinti ramią bei patogią darbinę aplinką. „Advanced Easy Control“ (angl. AEC) modeliui pritaikyta naujoji sėdynė aptraukta tamsia medžiaga su geltonomis siūlėmis ir turi atramą galvai.


Atnaujinus trijų stipinų vairą, pagerėjo standartiškai 3CX įrengiamo naujojo priekinio ekrano matomumas. Ekrane galima stebėti spidometro rodmenis, visus įspėjamuosius žibintus ir pasirinktą „Powershift“ modelių pavarą. Pirmą kartą JCB įrengė gamykloje sumontuojamą radiją bei su telefonu suderinamas „Bluetooth“ ir USB jungtis. Be to, galima naudoti AUX ir SD korteles. Radijas integruotas kabinos lubose, tačiau jį galima valdyti šoniniame pulte įrengtu pasukamu mygtuku. Be to, naujajame 7 colių šoniniame ekrane galima stebėti ir garso bei telefono funkcijas.
Šis šoninis ekranas suteikia operatoriui galimybę mėgautis dar didesniu funkcijų skaičiumi ir informacijos kiekiu. Ekrano funkcijoms valdyti naudojamas automobilinio stiliaus mygtukas, kuriuo galima greitai perjungti įvairias meniu parinktis.


Dar didesnis produktyvumas


V etapo 55 kW 3CX krautuvo sistema pasižymi daugybe išmanių automatinių funkcijų, padedančių sumažinti operatoriaus nuovargį ir padidinti jo produktyvumą. Į šias funkcijas įtraukta ir automatinio variklio išjungimo funkcija, kuri automatiškai nustato, kada krautuvas nebenaudojamas, ir išjungia jo variklį. Ši automatinio stabdymo funkcija neleidžia varikliui veikti tuščiąja eiga ir sumažina degalų sąnaudas bei emisijos kiekį. Naudodamas kabinoje įrengtą šoninį ekraną, prireikus operatorius gali iš anksto nustatyti, kad išjungimo funkcija būtų atidėta, arba ją reguliuoti.
Krautuvuose, kuriuose įrengta servo svirtis, galima naudoti automatinio sėdynės parinkimo funkciją, automatiškai nustatančią, kuria kryptimi pasukta sėdynė, todėl operatoriui keičiant sėdynės kryptį iš priekinės į galinę nereikia naudoti jokių papildomų funkcijų. Be to, krautuvuose su servo funkcija ir automatiniais stabilizatoriais galima mėgautis ne tik automatinio pakėlimo, bet ir automatine pailginimo funkcija, kuri išsijungia po kojelės sąlyčio su žeme. Dirbant ant nelygaus paviršiaus, automatinio lygiavimo funkcija padeda agregatui greitai rasti horizontalią darbinę padėtį.


Buvo patobulinta ir automatinio vairavimo sistema, suteikianti operatoriui galimybę važiuojant keliu automatiškai pasirinkti norimą variklio greitį. Po krypties pasirinkimo valdikliu įrengta nauja svirtis palengvina sistemos valdymą.
Siekiant sumažinti nereikalingą padangų dėvėjimosi riziką ir degalų sąnaudas, 3CX buvo įdiegta automatinė dviejų varomų ratų sistema. Jei nereikalingas papildomas sukibimas, ši sistema perjungia keturių varomųjų ratų transmisiją į dviejų varomųjų ratų transmisiją. Jei reikia rausti kokios nors medžiagos krūvą ar paviršių ir tam reikalinga maksimali traukiamoji jėga, operatorius gali pasirinkti keturių varomųjų ratų sistemą. Kai krautuvas ima judėti atbuline eiga ir pradeda važiuoti atitinkamu greičiu, transmisija automatiškai persijungia ir įjungia dviejų varomųjų ratų sistemą. Naudodamasis šoninio ekrano meniu, operatorius gali pritaikyti tokio keitimo greitį.
Tam, kad tamsiu paros metu operatoriui būtų lengviau orientuotis, šalia kabinos laiptų buvo įrengti papildomi kabiną iš abiejų pusių apšviečiantys žibintai. Nustačius specialų chronometrą, išjungus krautuvo variklį arba uždarius duris, apšvietimas bus automatiškai sumažintas. 3CX krautuvas taip pat papildytas daugybe standartinių elementų, įskaitant galinių žibintų apsaugas, grąžinimo į kasimo padėtį sistemą, priekinio užsidarančio semtuvo cilindrų apsaugas, krautuvo vamzdžius ir tolygaus važiavimo „Smooth Ride“ sistemą.


5 etapo variklis


55 kW 3CX krautuvas varomas naujausiu JCB 3 litrų dyzelino varikliu (atitinkančiu ES 5 etapą), pakeitusiu ankstesnės kartos 4,4 litro variklį. Kompaktiškas variklis pasižymi 55 kW galia ir 440 Nm siekiančiu sukimo momentu, t. y. 10 proc. daugiau nei ankstesnis modelis. Mažesnė talpa ir didesnis efektyvumas užtikrina iki 7 proc. mažesnes degalų sąnaudas nei įprastai naudojamas 4 etapo 55 kW variklis. Net ir nenaudojant dyzelino kietųjų dalelių filtro (angl. DEF) ar kitų dalelių mažinimo priedų, 3 litrų JCB variklis atitinka ES 5 etapo emisijos standartus.


Variklyje įrengtas kombinuotas dyzelino oksidacijos katalizatorius (angl. DOC) ir dyzelino kietųjų dalelių filtras (angl. DPF), kuriuos galima eksploatuoti 8000 valandų. Esant poreikiui, regeneraciją galima automatiškai valdyti ir stebėti naudojant standartinę JCB „LiveLink“ telematikos sistemą. Visam variklio eksploatavimo laikotarpiui užsandarintas karterio vėdinimo modulis ir hidrauliniai stūmikliai užtikrina, kad jų nereikės reguliuoti rankiniu būdu. Ši savybė padeda sumažinti kliento techninės apžiūros, priežiūros ir eksploatavimo išlaidas.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
OK