NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Į ką atsižvelgti renkantis aukšto slėgio plovimo įrenginius

17.05 2019 16:18

Priekabą arba traktorių įmanoma nuplauti ir nedidele aukšto slėgio plovykla, bet tokiu atveju verta iš anksto paruošti piniginę, nes taip naudojamo įrenginio veikimo trukmė gali sutrumpėti – kiekvienam darbui reikia tinkamos įrangos ir tinkamų darbo metodų.

Nuolat pabrėžiame, kaip svarbu yra nustatyti tinkamą darbo pobūdį. Aukšto slėgio plovyklos taip pat nėra išimtis, nes ir šiuo atveju be galo svarbu, kur, ką ir kaip plauti.

Rinktis trečiosios ar septintosios serijos įrenginį?

Stokker“ siūlomi „Kärcher“ aukšto slėgio plovimo įrenginiai pagal paskirtį skirstomi į dvi grupes: buitinio plovimo ir profesionalius įrenginius. Kaip matyti iš pavadinimo, pirmuoju atveju tai namų sąlygoms pritaikytos plovyklos, kurių kasdien daug nenaudojame. „Kärcher“ profesionali serija (HD ir HDS) skirta specialistams, kuriems plovyklos yra kasdienis palydovas.

Buitinio plovimo įrenginiai pagal galingumą ir paskirtį dar skirstomi į serijas, pavyzdžiui, antrosios ar trečiosios serijos mašinos puikiai tinka sodo baldams plauti, o didžiausios – septintosios – serijos slėginio plovimo įrenginiai tinkamiausi akmens takeliams arba namų fasadams plauti. 

Ne paslaptis, kad su galingesne mašina paprastai galima nuplauti ir mažesnio galingumo mašinai tinkamus objektus, tik reikia atkreipti dėmesį, kad pernelyg aukšto slėgio vandens srovė nepažeistų objekto paviršiaus! 

Atskira tema yra aukšto slėgio plovyklų antgaliai. Negalime jų visų išvardinti, nes internetinio puslapio erdvė ribota, bet būtina pasakyti, kad kuo tikslesnis yra kliento plovimo planas (žinoma, ką planuojama plauti), tuo geresnius sprendimus gali pasiūlyti „Stokker“ specialistai – „Kärcher“ asortimente gausu įvairių papildomų prietaisų.

Naudokite tinkamai

Viena pagrindinių problemų, kurias turi spręsti „Stokker“ serviso komanda, yra pernelyg apkrautas ir perdegęs variklis. Nors įsigyta maža plovykla geba nenutrūkstamai atlikti darbą ir taip sudaryti įspūdį, lyg tai būtų jos įprastas darbo tempas, apie per didelę apkrovą iškart neįspėjama, o tai gali atsiskleisti panaudojus kelis mėnesius.

Užbėgant tam už akių verta prisiminti, kad prie mašinos pridėta naudojimo instrukcija nėra tik dėl grožio, vertėtų atidžiai ją perskaityti. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad daugeliu atvejų mažesnės aukšto slėgio plovyklos negalima nepertraukiamai naudoti ilgiau kaip 30 minučių?

Be galo svarbi ir naudojamo vandens kokybė, nes būna situacijų, kai kelis kartus panaudojus užsikemša įrenginio pompa. Kuo toliau centralizuotas vandentiekis, tuo klausimas aktualesnis – kai kurie slėginio plovimo įrenginiai geba reikiamą vandenį sugerti iš kibiro arba, pavyzdžiui, iš upės.

Siekdami išvengti probleminių situacijų, „Stokker“ priežiūros dirbtuvių darbuotojai rekomenduoja naudoti vandens filtrą, kuris ypač sumažina riziką. Naudojant centrinio vandentiekio vandenį filtras taip pat nepakenks.

Panaudoto slėginio plovimo įrenginio nereikia plauti, bet baigus darbą rekomenduojama nuo srovės ir vandens tinklo atjungtoje mašinoje spustelėti paleidimo mygtuką – taip iš plovyklos išeis likęs slėgis.

Žiemos metu nenaudojamą plovyklą reikia laikyti šiltoje ir sausoje vietoje. Žiemą rekomenduojame maždaug 15 sekundžių variklį palaikyti įjungtą be vandens. Taip iš sistemos išbėgs vanduo. Jei plovimo įrenginį laikysite šaltoje patalpoje, kurioje temperatūra nukrenta žemiau nulio, į įrenginio pompą įpilkite antifrizo. Kaip tai padaryti, žiūrėkite vaizdo įrašą ČIA.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
OK