NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Perkant internetu atsiėmimas paštomate bei pristatymas yra NEMOKAMI! Įrankių centruose taip pat įrengti bekontakčiai atsiėmimo taškai. DAUGIAU>>
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
6OUTLETAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 0€
Prisijunk prie Stokker
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Į ką atsižvelgti renkantis slėginius plovimo įrenginius

17.05 2019 16:18

Į ką atsižvelgti renkantis slėginius plovimo įrenginius

Priekabą arba traktorių įmanoma nuplauti ir mažo slėgio plovimo įrenginiu, bet tokiu atveju verta iš anksto paruošti piniginę, nes taip naudojamo plovimo įrenginio veikimo trukmė gali sutrumpėti – kiekvienam darbui reikia tinkamos mašinos ir tinkamų darbo metodų.

Nuolat pabrėžiame, kad reikia nustatyti tinkamą darbo pobūdį. Slėginiai plovimo įrenginiai taip pat nėra išimtis, nes ir šiuo atveju be galo svarbu, kur, ką ir kaip plauti.

Rinktis trečiosios ar septintosios serijos vokišką įrenginį?

Vokiečių kokybė puikiai žinoma ir mums, nes aptariamos mašinos, arba – šiuo atveju – „Kärcher“ slėginiai plovimo įrenginiai, yra vokiečių kilmės prekės ženklas.

Nuo netinkamų darbo metodų nėra apsaugota nė viena mašina ir net brangiausią darbo įrankį netrukus gali prireikti remontuoti. Stokker“ siūlomi „Kärcher“ slėginio plovimo įrenginiai pagal paskirtį skirstomi į dvi grupes: buitinio plovimo ir profesionalius įrenginius. Kaip matyti iš pavadinimo, pirmuoju atveju tai namų sąlygoms pritaikytos mašinos, kurių kasdien daug nenaudojame. „Kärcher“ profesionali serija (HD ir HDS) skirta specialistams, kuriems slėginis plovimas priverčia širdį plakti smarkiau. 

Buitinio plovimo įrenginiai pagal galingumą ir paskirtį dar skirstomi į serijas, pavyzdžiui, antrosios ar trečiosios serijos mašinos puikiai tinka sodo baldams plauti, o didžiausios – septintosios – serijos slėginio plovimo įrenginiai tinkamiausi akmens takeliams arba namų fasadams plauti. 

Ne paslaptis, kad su galingesne mašina paprastai galima nuplauti ir mažesnio galingumo mašinai tinkamus objektus, tik reikia atkreipti dėmesį, kad pernelyg aukšto slėgio vandens srovė nepažeistų objekto paviršiaus. Silpnesnė mašina galingesnei negali sudaryti jokios konkurencijos.

Atskira tema yra slėginių plovimo įrenginių antgaliai. Nepradėsime jų vardyti, nes internetinio puslapio erdvė ribota, bet būtina pasakyti, kad kuo tikslesnis yra kliento plovimo planas (žinoma, ką planuojama plauti), tuo geresnius sprendimus gali pasiūlyti „Stokker“ atstovas – „Kärcher“ asortimente gausu įvairių papildomų prietaisų.

Naudokite tinkamai

Viena pagrindinių problemų, kurias turi spręsti „Stokker“ priežiūros dirbtuvių komanda, yra pernelyg apkrautas ir perdegęs variklis. Nors įsigyta maža mašina geba nenutrūkstamai atlikti darbą ir taip sudaryti įspūdį, lyg tai būtų jos įprastas darbo tempas, apie per didelę apkrovą iškart neįspėjama, o tai gali atsiskleisti panaudojus kelis mėnesius.

Užbėgant tam už akių verta prisiminti, kad prie mašinos pridėta naudojimo instrukcija nėra tik dėl grožio, vertėtų atidžiai ją perskaityti. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad daugeliu atvejų mažesnio slėginio plovimo įrenginio negalima nepertraukiamai naudoti ilgiau kaip 30 minučių?

Be galo svarbi ir naudojamo vandens kokybė, nes būna situacijų, kai kelis kartus panaudojus užsikemša slėginio plovimo įrenginio pompa. Kuo toliau centralizuotas vandentiekis, tuo klausimas aktualesnis – kai kurie slėginio plovimo įrenginiai geba reikiamą vandenį sugerti iš kibiro arba, pavyzdžiui, iš upės.

Siekdami išvengti probleminių situacijų, „Stokker“ priežiūros dirbtuvių darbuotojai rekomenduoja naudoti vandens filtrą, kuris ypač sumažina riziką. Naudojant centrinio vandentiekio vandenį filtras taip pat nepakenks.

Panaudoto slėginio plovimo įrenginio nereikia plauti, bet baigus darbą rekomenduojama nuo srovės ir vandens tinklo atjungtoje mašinoje spustelėti paleidimo mygtuką – taip iš mašinos išeis likęs slėgis.

Žiemos metu nenaudojamą slėginio plovimo įrenginį reikia laikyti šiltoje ir sausoje vietoje. Žiemą rekomenduojame maždaug 15 sekundžių variklį palaikyti įjungtą be vandens. Taip iš sistemos išbėgs vanduo. Jei plovimo įrenginį laikysite šaltoje patalpoje, kurioje temperatūra nukrenta žemiau nulio, į plovimo įrenginio pompą įpilkite antifrizo. Kaip tai padaryti, žiūrėkite vaizdo įrašą ČIA.

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijunk prie Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Dar nePrisijunk prie StokkerPRO.
Bekontaktis+atsi%C4%97miams+popup+2020+03