NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Neoninė geltona arba oranžinė darbo apranga

06.01 2020 17:07

Neoninė geltona arba oranžinė darbo apranga

Mados pasaulyje ruduo visada labai svarbus, tai reiškia naujų mados metų pradžią – saulėtas laikotarpis baigėsi, ir ieškome naujų galimybių, kaip praskaidrinti dieną. „Stokker“ darbo ir saugos drabužių kolekcija šiek tiek prasilenkia su pagrindinėmis mados tendencijomis, tačiau yra labai gerai matoma. Kalbame apie hi-visibility* darbo aprangą.

Geltona arba oranžinė

Gerai matomi drabužiai apsaugo į savo darbą susikoncentravusius darbuotojus. Darbuotojai yra pastebimi ir naktį, ir dieną iš įvairių pusių, taip pat ir iš nugaros. Įsitikinimas, kad „mane ir taip pamatys“ tiesiogiai susijęs su nelaimingų atsitikimų darbe skaičiumi. Situaciją gerinti padeda ryški gerai matoma apranga, nes be jos pavojingoje situacijoje šalių reakcijos laikas būna ilgesnis.

Kurią spalvą pasirinkti?

Labiausiai paplitusios neoninė geltona ir oranžinė spalvos – nors įstatymas nereglamentuoja, kuriai jų teikti pirmenybę, yra nerašyta taisyklė, kad kelininkai vilki oranžinės, o statybininkai – geltonos spalvos aprangą, neatsižvelgiant, ar tai liemenė, švarkas, striukė, ar kombinezonas. O, pavyzdžiui, Suomijoje yra atvirkščiai. Be abejo, vertėtų vadovautis protingais kriterijais: apranga turi išskirti darbuotoją iš aplinkos, todėl dirbant, pavyzdžiui, snieguotoje aplinkoje, dėmesį labiau atkreiptų oranžinė, o ne geltona spalva.

Spalvos, klasės, sertifikatai

Kaip jau buvo minėta, įstatymas nereglamentuoja gerai matomos darbo aprangos spalvos. Tačiau hi-vis drabužiai skirstomi į klases nuo 1-os iki 3-ios, iš kurių 3-ia yra aukščiausia. Apsaugos klasė nustatoma pagal tai, kiek kvadratinių metrų ryškios spalvos medžiagos ir atšvaitų turi darbo apranga.

Gerai matomos darbo aprangos reikalavimai turi atitikti EN ISO 2047 standartą. Verta žinoti, kad dėvint skirtingų klasių drabužius, pasikeičia ir viso komplekto klasė, kitaip tariant, jeigu dėvėsite 1-os klasės kelnes ir 3-ios klasės striukę, atitiksite 3-iai klasei taikomus reikalavimus.

Dar reikėtų atsiminti, kad kaip bet kurį drabužį, taip ir gerai matomą darbo aprangą reikia tinkamai prižiūrėti, kad ilgiau išlaikytų gero matomumo savybes. Skalbdami drabužius, galėsite ilgiau juos dėvėti.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
login-with-smartid*
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.