NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

GPPH – kiekvieno suvirintojo svajonė

13.01 2022 16:14

Nors nedideli suvirinimo darbai tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme gali būti atliekami ir ant kelių, geriausi rezultatai vis dėlto pasiekiami ant tinkamo darbinio paviršiaus.

Montavimas ir suvirinimas nėra raketų mokslas, tačiau tam tikrų žinių, tvirtų rankų ir patirties šiam darbui reikia tikrai daugiau nei vidutiniškai reikėtų dirbant kitoje srityje.
Didžiąją rezultato dalį lemia meistro patirtis ir gebėjimas profesionaliai valdyti temperatūrą, įtempius ir medžiagas. Didelę sėkmės dalį čia taip pat garantuoja darbo įrankiai – šiuo atveju tai yra specialus suvirinimo darbams naudojamas stalas. 

Patikimiausias darbo partneris

Kalbant apie darbinį paviršių, modernus GPPH suvirinimo stalas yra pagamintas iš azotuoto paviršiaus S355J2+N plieno. Toks medžiagos pasirinkimas ir itin preciziškas įrangos veikimas meistrui suteikia pasitikėjimo, kad tai ne šiaip pagalbinė priemonė suvirintojui mėgėjui, kuri tiesiog neatlaikytų intensyvaus darbo tempo. Tai suvirinimo stalas, kurio patvarumu gali neabejoti net ir suvirinimo profesionalai, šį įrankį naudojantys kasdien.

Be natūraliai patvarios medžiagos, azotuotas paviršius stalui suteikia ir daug geresnį atsparumą purslams bei rūdijimui. Be to, gamintojas teigia, kad dėl to stalo paviršius bus geriau apsaugotas nuo gilių įbrėžimų. Be abejonės, darbinius paviršius tikslinga apsaugoti ir papildoma apsaugos priemone.
Stalas gaminamas pagal ISO 2768-1 standarto reikalavimus, todėl tokie darbiniai paviršiai atlaiko ir pačius griežčiausius tarptautinius reikalavimus. 

Be suvirinimo staluose naudojamų medžiagų, gamintojas atsižvelgė ir į numatomus darbo procesus bei patogumą naudotojui, viršutinę stalo dalį ir šonus padengdamas priedams pritvirtinti reikalingais paviršiais. O tai tik dar padidina stalo patikimumą.

Išsirinkite savo mėgstamiausią

GPPH suvirinimo stalai yra skirstomi į skirtingas serijas – „Eco“, „Plus“ ir „Pro“, – taigi kiekvienas meistras gali pasirinkti suvirinimo stalą pagal savo nuožiūrą, planuojamų darbų apimtį ir suvirinamų objektų svorį. Asortimente yra daugiau nei 30 stalų modelių, taip pat platus įvairių priedų pasirinkimas. Dar reikėtų pastebėti, kad, nors kiekvienas „Stokker“ asortimente esantis GPPH gaminys yra parduodamas atskirai, skirtingi GPPH suvirinimo stalai tarpusavyje dera kaip blokeliai, dar išplėsdami gamintojo nurodomas suvirinimo stalų galimybes – GPPH stalus galima nesunkiai sujungti vieną su kitu, naudojant tvirtinimo kaiščius.

Jei Jums nepakanka šios informacijos, vertėtų tiesiogiai susisiekti su „Stokker“ specialistais, kurie galėtų atsakyti į sudėtingesnius klausimus. Ne visi GPPH produktai – tokie yra, pavyzdžiui, moduliniai suvirinimo stalai – prieinami „Stokker“ interneto svetainėje.
Atskirai tai niekur neminima, bet, nepriklausomai nuo serijos, visi stalai yra labai stabilūs. Viena vertus, stabilumą užtikrina sunki medžiaga, iš kurios gaminamas stalas. Kita vertus, stabilumą garantuoja gerai apgalvota konstrukcija bei galimybė patiems reguliuoti kojų aukštį ir tokiu būdu sukurti plokštumas.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Privatumo politika
OK