Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Geriausias statybininko draugas – akumuliatorinė viniakalė Rapid BN64

14.04 2017 10:16

Vis dažniau ir dažniau matome, kad ten, kur esame pratę matyti elektrinius įrankius ilgais laidais, mūsų naudojime atsiranda akumuliatoriniai įrankiai. Tai tapo įmanoma akumuliatorių technologijų tobulėjimo dėka. Akumuliatoriniai įrankiai tapo išmanesni ir gali generuoti didesnę galią. Dėl to jie gali būti naudojami su įrankiais, kurie reikalauja didelės galios.

 

Viniakalės yra dažnai naudojami statybiniai įrankiai, bet iki šiol statybose jas lydėjo griozdiški kompresoriai ir ilgos pneumatinės žarnos. Visa tai apsunkindavo darbą viniakalėmis. Šiandien atsirado sprendimas – akumuliatorinės viniakalės. Darbas šiais įrankiais yra daug paprastesnis, mobilesnis, tylesnis ir patogesnis. Nėra dujinių įrankių kvapų ar kompresorių triukšmo.

 

Rapid viniakalių asortimente yra dvi akumuliatorinės viniakalės su 18V 2Ah ličio jonų akumuliatoriais. Visiškai įkrauta baterija padaro daugiau nei 500 šūvių. Iki 80% įkrovimo lygio pasikrauna per 45 min. Akumuliatorinės viniakalės, tai kompaktiški ir lengvi įrankiai mėgstami profesionalų. Idealūs įrankiai grindjuosčių, interjero elementų ir gipso kartono profilių tvirtinimui.

 

Akcijinius Rapid viniakalių pasiūlymus žiūrėkite čia.

Produktai

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Prisijungti prie e-parduotuvės
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?


Sukurti naują paskyrą
Prisijungti per FacebookPrisijungti per Google