NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125

19.10 2015 12:00

Kompaktiškas. Tobulas. Naujas ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125.

ETS EC šlifuokliai garantuoja patogų šlifavimą netgi pakeltomis rankomis. Konstrukcija pasižymi nepriekaištinga ergonomika: įrankį rankoje galite laikyti jums patogiausiu būdu, todėl sakome, kad ETS EC tobulai atitinka jūsų delną.

ETS EC išskirtinumai: nedidelis aukštis, galingas EC-TEC variklis, apgalvota korpuso forma su optimalia svorio centro padėtimi. Su ETS EC 125 ir ETS EC 150 gausite puikios kokybės paviršių, netgi šlifuodami viena ranka.

ETS EC 125/3 ir ETS EC 150/3 su 3 mm šlifavimo eiga yra skirti baigiamajam šlifavimui. ETS EC 150/5 su 5 mm šlifavimo eiga yra skirtas lengvam ir tarpiniam lakuotų, dažytų paviršių šlifavimui.

 • Apsauga nuo atsitiktinio įjungimo/išjungimo. Gerai apgalvotoje vietoje įmontuotas paleidimo mygtukas leidžia išvengti nekontroliuojamo ETS EC įjungimo ar išjungimo.
 • Siurbimo žarną gaubia iš 100 % nailono pagamintas apsauginis apvalkalas, kuris saugo apdirbamą paviršių ir briaunas nuo pažeidimų. Kartu nuo pažeidimų saugomas ir „Plug it“ kabelis.
 • Naujoviška vibracijos kontrolės sistema, automatiškai reguliuojanti sukimosi greitį. Kai tik vibracijų amplitudė pasidaro per didelė, sistema sulėtina sukimąsi. Rezultatas: ramesnis veikimas ir pastebimai didesnis komfortas šlifavimo metu.
 • Garantuotai puikūs rezultatai. Apsaugo ne tik ruošinį, bet ir dirbantįjį. Pado stabdys su kietlydinio detalėmis saugo nuo nekontroliuojamo šlifavimo pado sukimosi tuščiojoje eigoje. Įrankį galima saugiai uždėti bei greitai nuimti, paviršiuje nepaliekant rievių.
 • Siurblio pajungimo kontrolė garantuoja maksimalią dirbančiojo apsaugą nuo dulkių patekimo į plaučius. ETS EC veiks tuomet, kai yra pajungta siurbimo žarna. Reikalui esant, funkcija gali būti išjungta.         
 • Tobulas sistemoje. Šlifavimo padas FUSION-TEC, kuriame naudojamas MULTI-JETSTREAM principas, kartu su šlifavimo popieriumi Granat užtikrina puikų apdirbimo našumą, ilgą tarnavimo laiką, saugo šlifavimo popierių nuo užsikimšimo.

Šlifavimas sistemoje: darbas vyksta sklandžiau, kuomet viskas tarpusavyje suderinta.

ETS EC, kaip ir kitiems "Festool" gaminiams, yra būdingas kiekvienos detalės pagrįstumas ir visiškas atitikimas įvairių vartotojų reikalavimams. Geriausių rezultatų pasieksite, naudodami sistemą. Tinkamų priedų ir reikmenų naudojimas padidins Jūsų darbo efektyvumą ir rezultato kokybę. Su Systaineriais galėsite patogiai pernešti ETS EC ir efektyviau organizuoti savo darbo vietą. Saugų darbą be dulkių užtikrina dulkių siurblių pajungimas prie įrankio. 

 • Nauja kompaktiškų įrankių linija ETS EC: patogaus, saugaus darbo ir aukščiausios paviršiaus apdirbimo kokybės garantija.
 • Siurbimo žarna su apsauginiu apvalkalu ir įmontuotu "Plug it" kabeliu: optimaliai paviršiaus ir briaunų apsaugai, didelio apdirbimo našumo palaikymui ir nepriekaištingam darbo organizavimui.
 • Šlifavimo padas: optimaliai tolygi eiga netgi dirbant 11 000 aps./min greičiu. Trijų kietumų (nuo ypač minkšto iki kieto): optimalus šlifavimo padas kiekvienu atveju. JETSTREAM technologija užtikrina efektyvų dulkių nusiurbimą.
 • Tarpinis padas: idealiai tinka išgaubtoms detalėms. Veikia kaip amortizuojantis elementas tarp šlifavimo pado ir popieriaus.
 • "Festool" šlifavimo popierius: optimaliai dera su šlifuokliais, šlifavimo padais ir dulkių nusiurbimo sistema. Asortimente yra popierius grubiam ir baigiamajam šlifavimui. Pasižymi ilgu tarnavimo laiku, dideliu našumu ir lipniu pagrindu StickFix, kuris leidžia greitai ir paprastai pakeisti šlifavimo popierių.

Techniniai duomenys

 

Nemokamas remontas ir susidėvinčios dalys!

Profesionaliems įrankiams privalomas atitinkamo lygio aptarnavimas. Mūsų garantinių paslaugų paketas "SERVICE all-inclusive" užtikrina profesionalų servisą. Per 30 dienų nuo pirkimo registruokite įrankį kartu su savo prekybos partneriu arba savarankiškai svetainėje www.festool.lt ir užsitikrinkite sau "SERVICE all-inclusive" pranašumus.

Yra papildomų sąlygų. Plačiau www.festool.lt/servisas

Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125/3 EQ, Festool

Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125/3 EQ, Festool

628 €
Klauskite pristatymo laiko
Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125/3 EQ-GQ, Festool

Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125/3 EQ-GQ, Festool

769.2 €
Klauskite pristatymo laiko
Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125/3 EQ-Plus, Festool

Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125/3 EQ-Plus, Festool

663 €
Klauskite pristatymo laiko

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
 • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .