NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125

19.10 2015 12:00

Kompaktiškas. Tobulas. Naujas ekscentrinis šlifuoklis ETS EC 125.

ETS EC šlifuokliai garantuoja patogų šlifavimą netgi pakeltomis rankomis. Konstrukcija pasižymi nepriekaištinga ergonomika: įrankį rankoje galite laikyti jums patogiausiu būdu, todėl sakome, kad ETS EC tobulai atitinka jūsų delną.

ETS EC išskirtinumai: nedidelis aukštis, galingas EC-TEC variklis, apgalvota korpuso forma su optimalia svorio centro padėtimi. Su ETS EC 125 ir ETS EC 150 gausite puikios kokybės paviršių, netgi šlifuodami viena ranka.

ETS EC 125/3 ir ETS EC 150/3 su 3 mm šlifavimo eiga yra skirti baigiamajam šlifavimui. ETS EC 150/5 su 5 mm šlifavimo eiga yra skirtas lengvam ir tarpiniam lakuotų, dažytų paviršių šlifavimui.

 • Apsauga nuo atsitiktinio įjungimo/išjungimo. Gerai apgalvotoje vietoje įmontuotas paleidimo mygtukas leidžia išvengti nekontroliuojamo ETS EC įjungimo ar išjungimo.
 • Siurbimo žarną gaubia iš 100 % nailono pagamintas apsauginis apvalkalas, kuris saugo apdirbamą paviršių ir briaunas nuo pažeidimų. Kartu nuo pažeidimų saugomas ir „Plug it“ kabelis.
 • Naujoviška vibracijos kontrolės sistema, automatiškai reguliuojanti sukimosi greitį. Kai tik vibracijų amplitudė pasidaro per didelė, sistema sulėtina sukimąsi. Rezultatas: ramesnis veikimas ir pastebimai didesnis komfortas šlifavimo metu.
 • Garantuotai puikūs rezultatai. Apsaugo ne tik ruošinį, bet ir dirbantįjį. Pado stabdys su kietlydinio detalėmis saugo nuo nekontroliuojamo šlifavimo pado sukimosi tuščiojoje eigoje. Įrankį galima saugiai uždėti bei greitai nuimti, paviršiuje nepaliekant rievių.
 • Siurblio pajungimo kontrolė garantuoja maksimalią dirbančiojo apsaugą nuo dulkių patekimo į plaučius. ETS EC veiks tuomet, kai yra pajungta siurbimo žarna. Reikalui esant, funkcija gali būti išjungta.         
 • Tobulas sistemoje. Šlifavimo padas FUSION-TEC, kuriame naudojamas MULTI-JETSTREAM principas, kartu su šlifavimo popieriumi Granat užtikrina puikų apdirbimo našumą, ilgą tarnavimo laiką, saugo šlifavimo popierių nuo užsikimšimo.

Šlifavimas sistemoje: darbas vyksta sklandžiau, kuomet viskas tarpusavyje suderinta.

ETS EC, kaip ir kitiems "Festool" gaminiams, yra būdingas kiekvienos detalės pagrįstumas ir visiškas atitikimas įvairių vartotojų reikalavimams. Geriausių rezultatų pasieksite, naudodami sistemą. Tinkamų priedų ir reikmenų naudojimas padidins Jūsų darbo efektyvumą ir rezultato kokybę. Su Systaineriais galėsite patogiai pernešti ETS EC ir efektyviau organizuoti savo darbo vietą. Saugų darbą be dulkių užtikrina dulkių siurblių pajungimas prie įrankio. 

 • Nauja kompaktiškų įrankių linija ETS EC: patogaus, saugaus darbo ir aukščiausios paviršiaus apdirbimo kokybės garantija.
 • Siurbimo žarna su apsauginiu apvalkalu ir įmontuotu "Plug it" kabeliu: optimaliai paviršiaus ir briaunų apsaugai, didelio apdirbimo našumo palaikymui ir nepriekaištingam darbo organizavimui.
 • Šlifavimo padas: optimaliai tolygi eiga netgi dirbant 11 000 aps./min greičiu. Trijų kietumų (nuo ypač minkšto iki kieto): optimalus šlifavimo padas kiekvienu atveju. JETSTREAM technologija užtikrina efektyvų dulkių nusiurbimą.
 • Tarpinis padas: idealiai tinka išgaubtoms detalėms. Veikia kaip amortizuojantis elementas tarp šlifavimo pado ir popieriaus.
 • "Festool" šlifavimo popierius: optimaliai dera su šlifuokliais, šlifavimo padais ir dulkių nusiurbimo sistema. Asortimente yra popierius grubiam ir baigiamajam šlifavimui. Pasižymi ilgu tarnavimo laiku, dideliu našumu ir lipniu pagrindu StickFix, kuris leidžia greitai ir paprastai pakeisti šlifavimo popierių.

Techniniai duomenys

 

Nemokamas remontas ir susidėvinčios dalys!

Profesionaliems įrankiams privalomas atitinkamo lygio aptarnavimas. Mūsų garantinių paslaugų paketas "SERVICE all-inclusive" užtikrina profesionalų servisą. Per 30 dienų nuo pirkimo registruokite įrankį kartu su savo prekybos partneriu arba savarankiškai svetainėje www.festool.lt ir užsitikrinkite sau "SERVICE all-inclusive" pranašumus.

Yra papildomų sąlygų. Plačiau www.festool.lt/servisas

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.