NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Diskiniai pjūklai HK 55 IR HK 85

19.10 2015 15:43

Naujieji HK/HKC yra kur kas daugiau nei pjūklai. Tai yra skersinio pjovimo sistema. 

Akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas HKC 55 ir rankiniai diskiniai pjūklai HK 55 bei HK 85 su skersinio pjovimo liniuote FSK. Skersinio pjovimo sistema pasižymi tikslumu, efektyvumu, naudojimo patogumu, ištobulinta ergonomika ir paprastu valdymu.

Geriausius rezultatus užtikrina tokie vartotojų vertinami pjūklų pranašumai kaip pjovimo gylio pasirinkimas, įgilinamo pjovimo funkcija, nuotolinis švytuojančio gaubto valdymas, kreipiantysis pleištas ir FastFix greito pjovimo disko keitimo sistema. Itin tikslius pjūvius užtikrina skersinio pjovimo liniuotė FSK.

  • Lengvas pjovimo gylio nustatymas. Tereikia suspausti svirtį, skalės pagalba nustatyti norimą pjovimo gylį ir atleisti svirtį. Taip pat lengvai ir patogiai galima atlikti nustatyto gylio įgilinamus pjūvius.
  • Švytuojančio gaubto nuotolinis valdymas. Paslankų apsauginį gaubtą galima atidengti, taip užtikrinant gerą pjovimo disko ir ruošinio matomumą. Rankos visada lieka saugiu atstumu nuo pjovimo disko. Ištisinis pjūvio indikatorius dar padidina pjovimo tikslumą.
  • Kreipiantysis pleištas užtikrina saugumą. Kreipiantysis pleištas užtikrina sklandų ir maksimaliai saugų pjovimą. Kadangi jis yra įmontuotas į švytuoklinį gaubtą, jį galima lanksčiai valdyti. 
  • Du įrankiai viename: rankinis diskinis pjūklas ir griovelių frezavimo mašina. Su specialiu komplektu HK 85 diskinis pjūklas-frezeris gali būti perdarytas į skersinių ir išilginių griovelių frezavimo mašiną. Tikras universalas.

Skersinio pjovimo liniuotė FSK.

  • Greitas fiksatorius. Fiksatoriaus pagalba visi trys rankiniai diskiniai pjūklai akimirksniu yra sujungiami su skersinio pjovimo liniuote arba atjungiami nuo jos. Priklausomai nuo to, kaip norite pjauti: su liniuote ar valdydami ranka. Viena sistema viskam.
  • Atramų sistema. Fiksuota ir reguliuojama atramos leidžia atlikti tikslius kartotinius pjūvius nuo -60° iki +60° kampu. Serijinio pjovimo palengvinimui yra numatyta galimybė fiksuoti kampus.
  • Automatinis grįžimas į pradinę padėtį. Skersinio pjovimo liniuotė yra parengta darbui be pertraukų  - joje yra slankiojanti atrama ir guminis varstis, kurie grąžina pjūklus HK 55, HK 85 ir HKC 55 į pradinę padėtį.

Techniniai duomenys

Nemokamas remontas ir susidėvinčios dalys!

Profesionaliems įrankiams privalomas atitinkamo lygio aptarnavimas. Mūsų garantinių paslaugų paketas "SERVICE all-inclusive" užtikrina profesionalų servisą. Per 30 dienų nuo pirkimo registruokite įrankį kartu su savo prekybos partneriu arba savarankiškai svetainėje www.festool.lt ir užsitikrinkite sau "SERVICE all-inclusive" pranašumus. Plačiau

Yra papildomų sąlygų. Plačiau www.festool.lt/servisas

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .