NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Darbo vietose, kuriose yra akių traumų rizika, tinkamas akių ploviklis yra gyvybiškai svarbus

19.04 2022 15:59

Nelaimingas atsitikimas darbo metu man nėra baisus, kai turime akių plovimo stendą.

Regėjimas - svarbiausias iš penkių žmogaus juslių, nes jo dėka jaučiame 80% mus supančios aplinkos, tačiau kaip elgtis, jei darbo vietoje kyla nelaimingų atsitikimų pavojus ?

Statistiškai nelaimingų atsitikimų darbe mažėja. Šis rezultatas be jokios abejonės nuteikia optimistiškai, tačiau tai nereiškia, kad galima prarasti budrumą. Visų rizikų numatyti neįmanoma.

Švarios akys

Nepaisant darbo įpatumų visi kogero galime sutikti, kad regėjimas mums yra ypač svarbus. Juk net puodelį arbatos pasigaminti užsimerkus būtų sudėtinga, tad tikrai nebūtų juokinga, jei darbo vietoje staiga susilpnėtų regėjimas.

Situaciją apsunkina ir tai, kad akys – ypač trapus organas. Pažeidimai jose gali atsirasti itin greitai ir lengvai. Vieną tokių pavyzdžių galime rasti pas mūsų kaimynus esančius šiaurėje.

Rūkymo krosnelių valymas yra kasdienybė Suomijos žuvies perdirbimo įmonėje “Kalavapriiki Oy”. Valymo metu netikėtai nutrūkus viena iš žarnų jungčių įmonės darbuotoją aptaškė labai ėsdinančios valymo priemonės purslais, kurie prasiskverbė už apsauginių akinių, tačiau greitos kolegos reakcijos dėka darbuotojo regėjimą pavyko išsaugoti.

cederroth silmaloputusjaam

CEDERROTH akių plovimas

CEDERROTH akių plovimo stendas atliko svarbų vaidmenį minėtoje situacijoje. Šis stendas - tai plastikinė dėžutė pritvirtinta prie sienos darbo vietoje, kuri galėtų kelti klausimą: kam ji reikalinga, jei netoliese iš čiaupo teka vanduo ? Tačiau šis klausimas būtų neapgalvotas.

Darbo vietose, kur yra didelė akių pažeidimo rizika, pavyzdžiui statybų aikštelėse, sandėliuose, komercinėse virtuvėse, pramonėje, laboratorijose ir t.t. itin svarbu turėti tinkamas pirmosios pagalbos akims priemones. Dar svarbiau yra greita ir paprasta prieiga prie jų, naudojimo paprastumas ir pirmosios pagalbos priemonių efektyvumas. Tai pagrindiniai aspektai, į kuriuos atsižvelgiant buvo kuriami šie akių plovimo stendai.

Cederroth silmapesu

Jei į akis patenka ėdančių, ar kitų pašalinių medžiagų – svarbiausiu faktoriumi tampa laikas, kai skaičiuojama kiekviena sekundė. Štai kodėl CEDERROTH Akių valymo tirpalo buteliukas atsidaro iškart. Siekiant užtikrinti optimalų tekėjimą buteliuke yra specialus akių plovimo dangtelis dar labiau supaprastinantis procesą. Jo pagalba plaunant akis užtikriniamas optimalus skysčio tekėjimas, išlaikomi atviri vokai ir išplaunamas bet koks svetimkūnis ar pašalinės medžiagos. CEDERROTH akių plovimo tirpalas neutralizuoja bet kokius šarmų ar rūgšties lašus patekusius į akį. Paprasti, tačiau svarbūs principai norint išsaugoti regėjimą pavojingoje situacijoje.

Visą gaminių asortimentą rasite ČIA

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Prisijunkite prie StokkerPRO ir mokėkite mažiau.
Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku