NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS siuntoms iki 30 kg, jei užsakymas viršija 49 €
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Geriausias žaizdų tvarsliavos rinkinys - „Cederroth"

06.09 2023 13:05

Visi esame patyrę mažesnių ar didesnių odos sužalojimų, tačiau tinkami metodai ir kokybiškos priemonės gali greitai padėti susidoroti su netikėtu įvykiu. Odos sužalojimai visiems puikiai žinoma tema: nesvarbu, dirbate biure, statybų aikštelėje ar parduotuvėje, retkarčiais kas nors susižeidžia. Tokie incidentai neretai priskiriami neatsargumui, tačiau nedidelių nutikimų pasitaiko net ir saugiausioje darbo aplinkoje.

Daugumoje darbo vietų, tiek patalpose, tiek lauke, būna paruoštos moderniausios pirmosios pagalbos priemonės. Tvarstymo priemonių yra pačių įvairiausių – pradedant nuo paprasčiausių pleistrų ir baigiant lipniaisiais pleistrais gilesnėms žaizdoms tvarstyti. Daugumoje darbo vietų apsiribojama klasikiniu pirmosios pagalbos rinkiniu, kuris laikomas valgomajame arba už biuro saugą atsakingo asmens darbo stalo stalčiuje. Lengva „sutvarkyti“ žaizdą, jeigu yra pagalbos: vienas žmogus atidaro pirmosios pagalbos rinkinį, kitas iš visų daiktų išrenka tinkamiausią, o trečiasis užklijuoja pleistrą. Tačiau ką daryti, jei darbe esate vienas?

Greitis ir paprastumas
Pirmosios pagalbos medikai dirba labai greitai -  jiems  būdingas greitis ir paprastumas. Būtent „Cederroth“ žaizdų tvarsliavos rinkinys sukurtas vadovaujantis tuo pačiu principu.  Dėl kompaktiško dydžio „Cederroth“ žaizdų tvarsliavos rinkinį lengva įrengti netoli vietų, kuriose nuolat kyla lengvo susižeidimo pavojus. Maža to, daugelyje darbo vietų gali būti drėgna, purvina ar dulkėta, todėl dozatorius turi apsauginį dangtelį, kuris padeda žaizdų tvarstymo priemones jo viduje išlaikyti higieniškai švarias.

Rinkinyje yra įvairių dydžių servetėlių žaizdoms valyti, „Salvequick“ pleistrų ir „Cederroth“ minkšto putų poliuretano tvarsčio. Būtent todėl žaizdą galima greitai ir lengvai išvalyti bei sutvarstyti darbo vietoje, o sužeistas darbuotojas gali nedelsdamas grįžti į darbą.

Labai vertinami „Cederroth“ minkštieji putų poliuretano tvarsčiai yra savaime prilimpantys, be to nenusiplauna net sudrėkę.

Svarbu paminėti, kad minkštieji putų poliuretano tvarsčiai taip pat idealiai tinka pirštų žaizdoms tvarstyti, nes gerai prisitaiko prie piršto formos ir vėliau netrukdo dirbti. Be to, tame pačiame rinkinyje esantys „Salvequick“ pleistrai taip pat yra kelių skirtingų dydžių, todėl rinkinys gali būti užpildytas priemonėmis, pritaikytomis pagal konkrečios darbo vietos poreikius.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID

Jei turite „Smart-ID basic“ paskyrą, negalėsite prisijungti. Atnaujinkite ją banke arba naudodami asmens tapatybės kortelę.

Naršydami Stokker internetinėje svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandesnį apsipirkimą. Jeigu pageidaujate slapukų nenaudoti, prašome pasikeisti savo įrenginio naršyklės nustatymus bei ištrinti visus slapukus.
Keisti nustatymus
Sutinku