NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Bendrovė Kubota laimėjo 2017 m. iF Design Award apdovanojimus

29.03 2018 12:05

Bendrovė „Kubota“ laimėjo prestižinį „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimą už savo sukurtą traktorių M7001. Šis traktorius įvertintas šiuo apdovanojimu transporto priemonių kategorijoje.

Traktoriaus M7001 su itin veiksmingu varikliu, pasiekiančiu iki 170 CV, pranašumą pripažino komisija, kurią sudarė 58 nepriklausomi ekspertai iš viso pasaulio. Konkurencija buvo didžiulė: kūrėjai iš 59 šalių pristatė daugiau nei 5 500 gaminių, tikėdamiesi gauti jų kokybės patvirtinimą.

Kiekvienais metais Hanoveryje įsikūrusi „iF International Forum Design“, GmbH, – seniausia Vokietijos nepriklausoma dizaino organizacija – išdalija „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimus. Per pastaruosius 60 metų „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimai tapo išskirtinio dizaino kokybės garantu. Ženklu „iF“ visame pasaulyje žymimos išskirtinės dizaino paslaugos, o „iF DESIGN AWARD“ apdovanojimas – vienas svarbiausių prizų už dizainą pasaulyje.

„Didelė garbė gauti „iF Design Award“ apdovanojimą – visame pasaulyje pripažįstamo meistriškumo simbolį. Sukūrę traktorių M7 žengėme pirmą žingsnį siekdami, kad prekės ženklas „Kubota“ taptų gerai žinomas visame pasaulyje. Inovatyvus dizainas mums padės stiprinti savo prekės ženklą ir kurti gaminius, kuriais pasitikės vis daugiau klientų“, – sakė bendrovės „Kubota“ Dizaino centro generalinis direktorius Hisato Kato.

Prancūzijoje gaminami, tiksliajam ūkininkavimui pritaikyti traktoriai M7001 išsiskiria savo patogumu, keliamąja galia ir universalumu. Bendrovės „Kubota“ traktoriuose M7001 taip pat įrengtos inovatyvios SCR ir DPF technologijos, 6,1 l dyzelinis variklis ir efektyvi oro filtravimo sistema, mažinanti emisijas žymiai labiau, nei numatyta IV stadijos emisijos standartuose. Be to, garantuojame, kad šie traktoriai nekenkia aplinkai.

Visuose šio itin našaus traktoriaus modeliuose įrengta „Power Boost“ sistema, padedanti pasiekti iki 130 / 150 / 170 AG ir 20 / 20 / 5 AG – tobulas pasirinkimas sunkioms apkrovoms. Tikslumą pagerina ir galimybė pasirinkti galios perdavimo įrenginio greitį bei automatinis šio įrenginio sukibimas. Ūkininkams sutaupyti degalų ir dirbti paprasčiau padeda efektyvi greitinančiosios pavaros technologija, kuri esant poreikiui sumažina variklio sukimosi greitį. Traktoriai M7001 pasižymi ir komfortu, pvz., kintama transmisija ir patogiomis kabinomis. Šie inovatyvaus dizaino traktoriai sukurti bendrovės „Kubota“ Dizaino centre, Osakoje (Japonija).

2014 m. gruodį įkurtas Dizaino centras kuria bendrovės gaminių dizainą ir stiprina jos prekės ženklo strategiją. Inovacijos, pvz., traktorių „M5001 Narrow“ ir modelio MGX III atnaujinimai, įrodė bendrovės „Kubota“ įsipareigojimą žengti į pasaulinę žemės ūkio rinką.


Apie bendrovę „Kubota“
Bendrovę „Kubota Corporation“ 1890 m. įkūrė p. Gonshiro Kubota. Šiuo metu ji veikia daugiau nei 110 šalių, o 2015 m. pardavė gaminių už daugiau nei 1,5 trilijono jenų. Bendrovė gamina ūkio ir kompaktišką įrangą, variklius, statybos įrenginius, taip pat įvarius su vamzdžiais susijusius gaminius, daugiausia stipriojo ketaus vamzdžius, ir su aplinkosauga susijusius gaminius, pvz., aplinkos kontrolės įrangą. Bendrovė registruota Japonijoje šiuo adresu: 2-47, Shikitsuhigashi 1-chome, Naniwa-ku, Osaka 556-8601, Japan.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .