NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen SearchOpen Account
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385
Lietuvių
location
Šalis
language
OUTLETPaslaugosNaujaAkcijosStokker finansavimo sprendimaiKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 49€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Apie elektrinius grandininius pjūklus

19.01 2015 10:12

Elektriniai pjūklai yra pigesni ir lengvesni už atitinkamus benzininius modelius. Jų priežiūra irgi yra gerokai paprastesnė, nes juose nėra oro ir kuro filtrų. Nereikia gaišti laiko su benzino ir tepalo mišiniu ir, be paprasto nuvalymo ar grandinės pagalandymo, beveik nėra kuo rūpintis.  Be to, joks benzininis pjūklas nėra toks tylus, o tai reiškia, kad darbus juo galima dirbti ir sekmadienio rytą, nesulaukiant irzlių kaimynų žvilgsnių.

Jei pjūklu naudojatės prie namų ir turite lengvai pasiekiamą elektros šaltinį, rekomenduojame išbandyti elektrinių įrenginių privalumus. Šiuolaikiniai benzininiai ir elektriniai pjūklai yra labai panašaus galingumo. Naudojimo paprastumu elektrinis įrenginys yra ženkliai pranašesnis už benzininį analogą. Geras masės ir galios santykis paverčia šį įrenginį labai praktišku. Paleidimui reikalingas tik vienas mygtuko paspaudimas, o tai ypatingai patogu dirbant vyresnio amžiaus žmonėms.

Kiek kainuoja elektrinis pjūklas? Tai priklauso nuo parduotuvių. Dideliuose prekybos centruose galima rasti itin pigių gaminių, o specializuotose parduotuvėse – rimtesnių ir brangesnių. Mes tikrai nerekomenduojame dairytis į nežinomus gaminius remiantis tik kaina. Žinant, kad elektriniai įrenginiai ir taip yra santykinai pigesni, verčiau rinktis brangesnį, bet patikimesnį pjūklą. Jei kokybiškas benzininis pjūklas kainuoja 700 litų ar daugiau, tai aukštos kokybės elektrinį pjūklą įsigysite ir už 500.

Kokią galią rinktis? Paprastai rimti elektriniai pjūklai būna 1800W ar 2000W. Galios. Jei manote, jog pjaustyti teks ir rimčiau, verta įsigyti 2,400 W galios modelį, kuris bus juntamai našesnis. Taisyklė čia paprasta – kuo galingesnis variklis, tuo greičiau ir lengviau atliksite pjovimo darbus.

Kur dar naudojami elektriniai pjūklai? Jei ketinate naudotis pjūklu statybose ar pastatų viduje, elektrinis pjūklas yra vienintelis protingas pasirinkimas. 2400W grandininis pjūklas turi ne tik pakankamai daug galios, bet ir neskleidžia taršių dūmų patalpose. O mažesnis skleidžiamas triukšmas ir maža masė leidžia patogiau ir lengviau dirbti bet kokioje padėtyje.

Apibendrinimas
Prieš įsigydami pjūklą gerai pasvarstykite kur ir kiek ketinate juo dirbti. Jei dirbsite tik prie namų, ir jums reikalingas paprastai naudojamas ir nesudėtingas įrenginys – rinkitės elektrinį pjūklą. Jis pigesnis, lengvesnis, paprasčiau naudojamas ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Jums tereikia elektros šaltinio ir alyvos grandinei.

www.sodoekspertai.lt

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.