NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
+370 65 006 000
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Apie akumuliatorių paleidiklius nuo A iki Z

21.02 2019 14:53

Užvedamo automobilio akumuliatorius trumpam patiria didelę apkrovą, kai jis per trumpą laiką turi tiekti didelį kiekį elektros energijos. Akumuliatorius turi sugebėti starteriui tiekti tokio galingumo srovę, kad to pakaktų bent dviem pirmiesiems automobilio variklio degimo taktams. Kuo labiau atšąla orai, tuo dažniau matome stovinčius automobilius, kurių savininkai vargsta su sušalusiu akumuliatoriumi. Todėl automobilio akumuliatorių reikia reguliariai tikrinti ir, jeigu reikia, jį pakeisti nauju, tačiau gali būti naudingas ir išsikraunančio akumuliatoriaus paleidiklis.

Akumuliatorius-starteris
Paaiškinimas tiems, kurie apie tai dar nesusimąstė: akumuliatoriaus paleidiklis turi kompensuoti srovę, reikalingą automobiliui užvesti. Akumuliatorių paleidikliai (angl. booster) skirstomi į du tipus: akumuliatorių krovikliai-paleidikliai bei akumuliatoriai-starteriai.

Šių įrenginių veikimo principas iš esmės yra toks pats: tiekti iš karto didelį kiekį elektros energijos, tačiau jų paskirtis skiriasi: akumuliatoriais-starteriais galima ne tik automobilius užvesti, bet ir įkrauti akumuliatorinius prietaisus (pvz., mobiliuosius telefonus) (žr. Telwin Drive 13000), nes akumuliatorius-starteris turi tiek paleidimui reikalingus „krokodilus“, tiek USB jungtis, kurios puikiai tinka daugeliui elektroninių prietaisų.


 
Itin pajėgūs įrenginiai taip pat yra patogūs naudoti, o jų matmenys ir svoris pritaikyti nešioti kišenėje – šiek tiek storesnis ir sunkesnis, tačiau planšetės dydžio įrenginys pajėgus paleisti beveik kiekvieno vartotojo transporto priemonės variklį. Kuo didesnis akumuliatorius ir transporto priemonės elektros srovės poreikis, tuo didesnio reikia akumuliatoriaus paleidiklio, tačiau kiekvienai tokio tipo problemai bus surastas tinkamas sprendimas. Stokker pardavėjai visada pasiruošę duoti vertingų patarimų.

Akumuliatoriaus paleidiklis (angl. booster)
Taip pat galima įsigyti galingų akumuliatorių paleidiklių, kurie yra gerokai našesni nei kompaktiški akumuliatoriai-starteriai. Dideli paleidikliai skirti automobiliams tiek su 12 V, tiek ir 24 V akumuliatoriais užvesti (žr. Telwin StartZilla). Tai reiškia, kad juos galima naudoti ir paleidžiant sunkiąją techniką. Didelių paleidiklių akumuliatorių talpa taip pat yra didesnė ir jie yra tinkami įrenginiai esant didesniam automobilių parkui, nes gali kaupti energijos didesniam užvedimų skaičiui. Tačiau jų matmenys ir svoris yra gerokai didesni nei kompaktiškų akumuliatorių-starterių.

Superkondensatoriai
Atskirą akumuliatorių paleidiklių klasę sudaro neakumuliatoriniai starteriai, kurie nėra populiarūs, tačiau tikėtina, kad po kelerių metų jie nugvelbs iš įprastų akumuliatorių paleidiklių didelę rinkos dalį (žr. Telwin Flash Start). Taip tikriausiai atsitiks dėl to, kad superkondensatorius bus patogu naudoti, nes, palyginti su šiuo metu rinkoje siūlomais gaminiais, belaidė srovės bandiklio dydžio dėžutė reikš didelį šuolį į priekį. Skirtingai nei įprastas akumuliatorių paleidiklis, kuris efektyviam darbui reikalingą papildomai gautą energiją kaupia savo akumuliatoriuje, superkondensatorius sugeba maksimaliai panaudoti silpname akumuliatoriuje esančią elektros srovę kaupdamas ją savyje, o prireikus ją atiduoti pats papildomai negaudamas energijos.
 
Tai ne mokslinė fantastika, nes energijos tvermės dėsnis galioja ir čia – jeigu akumuliatoriuje nėra pakankamai energijos ir nėra jokio būdo jos išgauti, variklis neužsiveda. Tačiau išmanusis įrankis gali užfiksuoti akumuliatoriuje esančią srovę ir, jeigu srovė yra pakankamai stipri, ją optimaliai panaudoti užšalusiam automobiliui užvesti.
 
Žiūrėkite visą akumuliatorių paleidiklių asortimentą čia.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .