NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search

Naujienos

search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

Akumuliatorius, tinkantis skirtingų gamintojų įrankiams. Ar tai įmanoma?

12.10 2018 12:02

Kelionėse papildomų rūpesčių dažniausiai kelia tai, kad būtina pasiimti skirtingus telefono ir kompiuterio kroviklius. Ir vargas, jei vieną jų pamiršote ir negalite įkrauti išmaniojo prietaiso. Aišku, galima teigti, kad reikėtų mėgautis kiekviena atostogų akimirka ir tuo metu telefono net nereikia. Tačiau būtų daug patogiau, jeigu visiems telefonams tiktų vienas kroviklis ir akumuliatorius, kuriuos pagal poreikį galėtų naudoti tiek jūsų sutuoktinis, tiek draugas ar vaikas.

Taip pat būtų gerokai patogiau dirbti, jeigu visiems akumuliatoriniams įrankiams tiktų tas pats akumuliatorius. Vykstant į objektą nereikėtų rūpintis, kad kiekvienam įrankių komplektui būtų paruoštas tinkamas akumuliatorinis komplektas. Iki šiol kiekvienas gamintojas naudojo tik savo įrankiams tinkamus akumuliatorius ir kroviklius, o dabar CAS (Cordless Alliance System) sukurtoje belaidėje sistemoje naudojami „Metabo“ gaminami akumuliatoriai. Taigi tas pats 18V akumuliatorius tinka kelių gamintojų akumuliatoriniams įrankiams. Dabar dirbti galima daug lanksčiau ir patogiau, nes visi 18 V „Metabo“ akumuliatoriai tinka ir kitų gamintojų įrankiams.

Akumuliatorines technologijas „Metabo“ kuria jau daugelį metų. Įmonei pavyko sukurti kelis revoliucinius šios srities sprendimus, tad dėl sukauptos patirties ji gali siūlyti geriausius akumuliatorius. Neseniai „Metabo“ išleido antros kartos 18 V „LiHD“ akumuliatorius, įskaitant dviejų eilių 8,0 Ah talpos akumuliatorius, kurių dėka įrankiai gali pasiekti iki 1600 W galią. Taigi akumuliatoriai turi pakankamai energijos, kad būtų patikimi pagalbininkai atliekant pačius sunkiausius darbus. Beje, šios įmonės gaminamas 4,0 Ah LiHD yra vienintelis plonasis akumuliatorius, kurio elementai išdėstyti vienoje eilėje!

Naudotojui patogiausia sistema

„Metabo“ akumuliatorinių technologijų kokybe pasitiki jau 8 įmonės: „Rothenberger“, „Mafell“, „Eisenblätter“, „Collomix“, „Haaga“, „Starmix“, „Eibenstock“ ir „Steinel“.

„Rothenberger“ yra Vokietijos įmonė, kurios specializacija – vamzdžių įrankių gamyba. Visos kitos taip pat yra Vokietijos įmonės, veikiančios jau keliasdešimt metų. „Mafell“ gamina medienos apdirbimo įrangą, „Collomix“ – įvairią statybinę ir dažymo įrangą, „Eisenblätter“ – metalo pramonei skirtą šlifavimo įrangą. „Eibenstock“ yra tradicinių elektrinių įrankių, skirtų profesionalams, gamintoja; „Starmix“ siūlo platų pramoninių dulkių siurblių ir pūstuvų asortimentą; įmonės „Haaga“ specializacija – gatvių valymo įrangos gamyba, o „Steinel“ gamina naujoviškus jutiklius, kaloriferius ir karštų klijų pistoletus. Praktika rodo, kad naudojant vieną CAS akumuliatorių galima dirbti daugiau kaip su 110 skirtingų įrankių.

Jeigu perkate iš „LiHD Partner“ pardavimo atstovo „Metabo“ akumuliatorinį įrankį, akumuliatorių arba kroviklį, gausite 36 mėnesių All-in Service paslaugą, o tai reiškia, kad nusidėvėjusios dalys bus keičiamos ir remontuojamos visiškai nemokamai. Neturi reikšmės, ar įranga sugedo dėl įprasto nusidėvėjimo, ar dėl defekto!

Produktai

Akumuliatorius 10,8 V 2,0 Ah Li-ion, Metabo

Akumuliatorius 10,8 V 2,0 Ah Li-ion, Metabo

44 €
StokkerPRO kaina 41.79 €
Akumuliatorius 10,8 V 4,0 Ah Li-ion, Metabo

Akumuliatorius 10,8 V 4,0 Ah Li-ion, Metabo

85 €
StokkerPRO kaina 80.76 €
Akumuliatorius 18 V 5,5 Ah LiHD, Metabo

Akumuliatorius 18 V 5,5 Ah LiHD, Metabo

199 €
StokkerPRO kaina 189.05 €
Akumuliatorius 18V 3,5 Ah LiHD, Metabo

Akumuliatorius 18V 3,5 Ah LiHD, Metabo

119 €
StokkerPRO kaina 113.05 €
Akumuliatorius 18V 4,0 Ah LiHD, Metabo

Akumuliatorius 18V 4,0 Ah LiHD, Metabo

129 €
StokkerPRO kaina 122.55 €
Akumuliatorius 10,8 V / 5,2 Ah Li-Ion, Metabo

Akumuliatorius 10,8 V / 5,2 Ah Li-Ion, Metabo

112 €
StokkerPRO kaina 106.4 €

Naujienos

Visos Naujienos
 

Prisijunk prie 25000 profesionalų ir mėgėjų bendruomenės

Kiekvieną savaitę naujienos, patarimai ir pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
Prenumerata sėkminga
 
 
 
 
 
 
Ära vajuta
Prisijunk prie StokkerPRO
El. paštas
Socialiniai tinklai
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Dar nePrisijunk prie StokkerPRO.
Safety+Winter+2019+POPUP