NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogas0Open CartOpen Search
search
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
0
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ,
jei užsakymas daugiau nei 49€
Prisijungti
Arba susikurkite paskyrą
searchIeškoti
search
LIVE apžvalga, naujausių prekių naujienos ir patarimai, teisingo naudojimo ir techninės priežiūros gudrybės.

5 metų garantija – ranka pasiekiamas pažadas

19.02 2019 16:20

Nesvarbu, kas gamintojas, garantija įrangos pirkėjui suteikia pasitikėjimo, taip pat jį informuoja apie tai, kad naudodamas pirkinį jis, tikėtina, turės daugiau arba mažiau vargo, arba kitaip sakant: garantijos trukmė tiesiogiai nurodo, ar įrankis yra kokybiškas. Ir nors žadama 5 metų garantija gali sudaryti įspūdį, kad tai tik pirkėjo budrumą migdantis rinkodaros triukas, žinokite, kad Echo įrankiai yra tikrai kokybiški.

Puikus būdas dirbti

Tikriausiai viena iš priežasčių, kodėl Echo įrangai teikiama pirmenybė – tai 5 metų garantinis laikotarpis, kuriuo mūsų regione daugelis gamintojų suteikti nesutinka, nes ši garantija yra savotiškas pažadas, kad įrankį bus galima naudoti ilgai. Bet Echo šį iššūkį priėmė ir laikas parodė, kad rizika atsipirko.


 
Ši garantija ypač patraukli, nes mūsų įrangos apžiūra yra nemokama. Perkant iš Stokker kurį nors Echo įrankį, pirkėjui taip pat suteikiama teisė vieną kartą per metus šį įrankį nemokamai patikrinti Stokker priežiūros tarnyboje siekiant laiku pašalinti darbo efektyvumą mažinančias priežastis. Žinoma, tai galima suprasti kaip įsipareigojimą, kuris apsisprendimą pirkti gali paveikti kaip šaltas dušas, tačiau, kita vertus, niekas negali apsieiti be priežiūros – nei profesionalas, nei mėgėjas. Bet kokiu atveju kartą per metus tai daryti būtina.

Tai nesudėtinga

Taigi, jeigu kartą per metus bus atlikta bet kurios Echo įrangos priežiūra, privataus asmens įsigytam Echo vidaus degimo variklį turinčiam įrankiui bus suteiktas 5 metų garantinis laikotarpis, kuri suteiks gamintojas. Privataus asmens įsigytiems akumuliatoriniams įrankiams pretenzijoms pateikti suteikiamas 2 metų laikotarpis, o akumuliatoriams galioja ta pati sąlyga. Visai geras sandoris, palyginti su gamintojais, kurie akumuliatoriams siūlo 6 mėnesių ar iki vienų metų garantiją.

Peržiūros metu aptikus kokį nors rizikos veiksnį arba gedimą, Stokker įrankį sutaisys greitai ir patogiai: jeigu Stokker pasiūlyta kaina Jūsų piniginei tiks, tik ką atsiradusi problema bus greit išspręsta.


 
Žinoma, niekas negali sutrukdyti įrankio savininkui jį pačiam remontuoti, tačiau nereikėtų pamiršti, kad dėl to įrankiui sugedus, tikėtina, kad ekspertų sprendimu garantijos suteikimo įsipareigojimas būtų atmestas.

Artimiausią priežiūros vietą patogiai rasite čia.

Naujienos

Visos Naujienos
 
 
  • Klientų aptarnavimas I-V 8.00-17.00
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Prisijungti
El. paštas
Mobilusis parašas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
Prisijungimas mobiliu parašu

PRISIJUNGTI SU SMART-ID
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia.Arba susikurkite paskyrą .