NAUJIENA!!
Lojalumo programa. Prisijunk!
Open MenuProduktų katalogasOpen CartOpen Search
search
Internet.užsakymai: +370 663 77 385Vilnius: 650 05740Kaunas: 650 05730Klaipėda: 650 05750
Nustatymai
Svetainė (šalis)
Pristatymo šalis
kalba
OutletFinansaiPaslaugosE-parduotuvėKontaktai
Jūsų krepšelis yra tuščias Pridėkite prekę arba eikite į
pagrindinį puslapį
NEMOKAMAS TRANSPORTAS
jei užsakymas daugiau nei 29€
Mano Stokker
Prisijungti
searchIeškoti
Mini krautuvas POWERBOOM 155, JCB
Mini krautuvas POWERBOOM 155, JCB
Mini krautuvas POWERBOOM 155, JCB

Mini krautuvas POWERBOOM 155, JCB

155&JCB , B
 • Unikalus „Powerboom“ krautuvo petys ir šoninio įlipimo konstrukcija
 • 60 % geresnis matomumas, iki 46 % didesnė nei konkurentų kabina
 • Aiškūs ir intuityvūs krautuvo valdikliai ir kabinos išplanavimas
 • Efektyvus JCB „Kohler“ KDI T4F variklis
 • Radialinis kėlimo konfigūravimas
 • Paprastai eksploatuojama ir pakeliama kabina sumažina prastovų skaičių
TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO
×

TEIRAUKITĖS PASIŪLYMO

 • Techninės charakteristikos
  • Variklio galia: 42 kW
  • Mašinos svoris: 2955 kg
  • Važiavimo greitis: 9,0 / 18,5 km/h (Dvigubas greitis)
  • Kėlimo aukštis: 2,84 m
  • Kėlimo tūris: 1406 kg
  Visos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio
  + Parodyti daugiau
 • http://www.jcb.com/
  Visos prekės
 • Nedidelę platformą turintis, 703 kg nominalia eksploatavimo galia pasižymintis radialinio kėlimo mini JCB 155 krautuvas pasižymi unikalia vientisa strėle ir šoninio įlipimo konstrukcija. Sukurti JAV (mini krautuvų gimtinėje) taip, kad būtų patogūs, saugūs, ekonomiški, produktyvūs ir tvirti 155 galingi 42 kW JCB dyzeliniai „Kohler“ varikliai yra išbandyti, patikrinti ir pripažinti. Išskirtiniai mini krautuvai ir kompaktiška vikšrinio krautuvo konstrukcija užtikrina, kad naujoji JCB linija pasižymi unikaliu ir išskirtiniu „Powerboom“ krautuvo pečiu. Panaudodami vientisą krautuvo petį, siekėme, kad galėtumėte mėgautis geriausiu rinkoje produktyvumu, matomumu, saugumu, patogumu, universalumu ir operatoriaus prieiga.
 • 135 & 155 operator entering ca
   • GALIA IR NAŠUMAS
   • OPERATORIAUS PATOGUMAS
   • PATIKIMA INVESTICIJA
   • PRAKTIŠKUMAS
   • TVIRTUMAS IR PATVARUMAS
   • UNIKALI KONSTRUKCIJA
   • Naudojant sklandų važiavimą užtikrinančią JCB „Smoothride System“ (angl. SRS) sistemą, strėlė ir apkrova gali judėti nepriklausomai nuo važiuoklės ir tokiu būdu užtikrinti dar geresnį apkrovos išlaikymą ir didesnį patogumą operatoriui. Savo ruožtu, visa tai užtikrina, kad krovimo ir važiavimo ciklai bus vykdomi dar greičiau. Atskirai įsigyjama lygiagrečiojo kėlimo sistema kėlimo ciklo metu padeda išlaikyti krovinio lygį. Ši sistema yra itin naudinga keliant prie padėklo pritvirtintus krovinius. Standartiniai mechaniniai arba atskirai įsigyjami hidrauliniai greito sukabinimo mechanizmai yra sukurti taip, kad užtikrintų privalomuosius JCB standartus; jie padeda greitai ir efektyviai pakeisti priedus. Didžiausią universalumą užtikrina dideliu srautu pasižyminti hidraulinė sistema, kurią naudodami, galėsite naudoti ir 31 skirtingą priedą. O naudodami atskirai įsigyjamą 7 krypčių daugiafunkcę vairalazdę, operatoriai galės naudoti ir daugiau hidraulinių priedų. Radialinio kėlimo sistema užtikrina dar geresnę kasimo geometriją, be to, įpusėjus kėlimo ciklui, užtikrinamas dar didesnis pasiekiamumas (tai ypač naudinga kasant duobes); tuo tarpu vertikaliojo kėlimo sistema maksimaliame aukštyje užtikrina maksimalų kėlimo našumą ir pasiekiamumą, todėl ši sistema ypač naudinga krovimo ir gabenimo metu.
   • Į JCB 155 mini krautuvą įlipama per daugiau nei dvigubai didesnes nei konkurentų įrenginių duris. Mūsų kabina yra aukštos klasės: mūsų didelę platformą turinti įranga užtikrina 33 % didesnę operatoriui suteikiamą erdvę. Tuo tarpu mažą platformą turinčioje įrangoje įrengėme 46 % didesnę kabiną. Joje yra įrengta visapusiškai reguliuojama mechaninė amortizacinę sistemą turinti ir optimalų patogumą užtikrinanti sėdynė (atskirai galima įsigyti šildomą pneumatinę amortizacinę sistemą turinčią sėdynę). Tuo tarpu nepriekaištinga vėdinimo sistema yra įrengta visuose kabiną turinčiuose modeliuose (vėdinama stumdant kairėje pusėje įrengtą langą). Paprasti naudoti stiprintuvą turintys valdikliai palengvina mini ir kompaktiško vikšrinio krautuvo valdymą. Dešinėje pusėje įrengtas valdymo pultas turi įrenginio diagnostikos sistemą, elektroninę sklendę ir mini krautuvo užvedimo jungiklį. Trys skirtingos parinktys užtikrina, kad operatorius galėtų pasirinkti vairalazdės valdymo jautrumą; tokiu būdu valdiklius galima greitai ir paprastai pritaikyti atitinkamiems darbams ar sąlygoms. Įvairių įrenginio parinkčių valdikliai yra ergonomiškai patogiai įrengti stogo lygyje, operatoriaus regėjimo lauke. Norintiems dar patogesnio ergonomiškumo siūlome įsigyti perjungiamus ISO arba „H“ struktūros valdiklius. O naudodami atskirai įsigyjamą daugiafunkcę vairalazdę, operatoriai galės valdyti daugybę įvairių hidraulinių priedų. Siekdami užtikrinti dar geresnę darbo aplinką, kabinoje, sėdynės kairiajame porankyje, įrengėme patogią daiktadėžę bei 12 V lizdą.
   • JCB „Tier 4i EcoMAX“ variklis naudoja iki 9 % mažiau degalų nei ankstesnieji „Tier 3“ varikliai, ir tokiu būdu mažina jūsų išlaidas. Be to, šis variklis didžiausią sąsūką pasiekia tada, kai yra naudojamas nedidelis sūkių skaičius, todėl užtikrina, kad transmisija ir hidraulinė sistema degalus naudos veiksmingai. Kadangi „EcoMAX“ varikliams nereikalinga brangi papildoma išmetamųjų teršalų apdorojimo sistema ar karščiui atspari tepalinė alyva, jie padeda sumažinti techninei apžiūrai skiriamas išlaidas. Be to, šį variklį galima iš naujo kartografuoti ir tokiu būdu pritaikyti jį naudoti žemos kokybės degalus, o tai reiškia, kad galėsite perparduoti krautuvą skirtingose teritorijose, bei sumažinti likučių kiekį. Atskirai įsigyjama 2 greičių transmisija užtikrins, kad jūsų mini ar kompaktiškas vikšrinis krautuvas važiuos greičiau ir bus greičiau atliekami ciklai. Itin efektyvi aušinimo sistema žemesnės temperatūros orą traukia per aušinimo pakuotės viršų ir išstumia jį per šonus ir galą; tokiu būdu pagerindama bendrą našumo kokybę. Pasirinkite vieną mažesnių mini ar kompaktiškų vikšrinių krautuvų ir mėgaukitės „Kohler“ KDI T4F variklio teikiamais privalumais: šis variklis pasižymi techninės priežiūros nereikalaujančiu dyzeliniams varikliams skirtu oksidacijos katalizatoriumi (angl. DOC) ir geresne sąsūka, be to, jis ekonomiškai naudoja degalus. KDI varikliuose yra įrengta pažangi degimo sistema, kuri akivaizdžiai sumažina emisijos kiekį ir degalų sąnaudas; kaip ir JCB „EcoMAX“ varikliai, šie varikliai neturi papildomų išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemų (pavyzdžiui, kietųjų dalelių filtro), todėl jums nereikia niekuo rūpintis. Dėl šios priežasties užtikrinamos mažesnės eksploatavimo ir techninės priežiūros išlaidos. „ECOMAX“ VARIKLIS: įranga su ratais: 225, 260, 280, 300, 330 įranga su vikšrais: 225T, 260T, 300T, 320T „KOHLER“ VARIKLIS: įranga su ratais: 135, 155, 175, 190, 205 įranga su vikšrais: 150T, 190T, 205T
   • JCB „EcoMAX“ variklis naudojamas be kietųjų dalelių filtro (angl. DPF), todėl palengvėja jo techninė priežiūra ir sumažėja eksploatacinės išlaidos. Mažą platformą turinčiuose mini ar kompaktiškuose vikšriniuose krautuvuose yra įrengtas „Kohler KDI T4i“ variklis, pasižymintis techninės priežiūros nereikalaujančiu dyzeliniams varikliams skirtu oksidacijos katalizatoriumi (angl. DOC). Visus krautuvo kasdieninės techninės priežiūros reikalaujančius taškus nesunku pasiekti atidarius dideles galines techninės apžiūros dureles. Hidraulinėje sistemoje naudojami paviršiniai „O“ formos žiedų sandarikliai, be to, joje yra 38 procentais mažiau detalių nei kitų įrenginių sistemose. Visa tai padeda mažinti prastovų skaičių. Kalbant apie sudėtingesnę techninę priežiūrą, pakreipus kabinos konstrukciją, paprasta pasiekti pagrindines sudedamąsias detales. Norėdamas pasiekti mini ar kompaktiško vikšrinio krautuvo vidines dalis, kabiną pakelti gali ir vienas žmogus. Kad tokie svarbūs elementai, kaip aušinimo blokas, neužsiterštų, galite naudoti reversinį ventiliatorių, kuris kas 30 minučių automatiškai pakeičia oro srauto kryptį. Šią funkciją galima valdyti kairėje pusėje įrengto valdymo pulto mygtuku. Visuose didesniuose mini ir kompaktiškuose vikšriniuose krautuvuose yra įrengta įsiurbiamo oro valymo sistema, kuri iki minimumo sumažina oro filtre besikaupiančių nešvarumų kiekį. Tokiu būdu techninę apžiūrą reikia atlikti rečiau.
   • Unikalia konstrukcija pasižyminti vienpusė, sutvirtinta, iš tempimui atsparaus plieno pagaminta specialias, dar didesnį tvirtumą užtikrinančias, vidines plokšteles turinti „PowerBoom“ svirtis, kurią gaminant, plieno buvo panaudota 20 % daugiau nei konkurentų dvigubų pečių konstrukcijose, mūsų mini JCB 155 krautuvas tapo dar galingesnis. Dėl išskirtinės „PowerBoom“ konstrukcijos, kuri puikiai apsaugo hidraulines žarnas nuo pažeidimų važiavimo metu. Siekdami apsaugoti degalų baką, įrengėme jį krautuvo konstrukcijos viduje; taip pat įrengėme ir lengvai pasiekiamą skysčių išleidimo angą. Norėdami užtikrinti optimalų tikslumą ir tinkamą konstrukcijos kokybę, gamindami pagrindines sudėtines detales, naudojome pažangius gamybos ir surinkimo metodus. JCB variklių technologijų privalumai jau yra išbandyti ir patvirtinti; nuo 2004 metų pagaminome 200 000 DIESELMAX variklių. Siekdami užtikrinti vienodą ilgaamžiškumą, „EcoMAX T4i“ ir 3B etapo varikliai buvo bandomi sudėtingiausių darbų ir sąlygų metu 110 000 valandų, naudojant juos 70 skirtingų mašinų. Didelis krautuvo peties skersinė dalis užtikrina dar didesnį tvirtumą, kuris yra itin svarbus naudojant standartinį mechaninį greito sukabinimo mechanizmą arba atskirai įsigyjamą hidraulinį elementą. Tvirtos ir patvarios mini ar vikšrinio krautuvo durys specialiai pagamintos taip, kad dar labiau sutvirtintų bendrą mašinos konstrukciją. Dar didesnį tvirtumą ir ilgesnį eksploatavimo laikotarpį užtikrina vienguba važiuoklė. Be to, įrenginyje yra sumontuota patvarios kaltinio plieno ašys ir tvirta grandinė (LP modeliuose – 100 HS, SP modeliuose – 80 HS).
   • Dėl išskirtinės kairėje pusėje įrengtos JCB įlipimo sistemos jūsų mini ar kompaktiško krautuvo operatorius gali patekti į mašiną nelipdamas per didelius ir gremėzdiškus priedus ir nelįsdamas po nepritvirtinta strėle. JCB 155 avarinis išlipimas yra įrengtas mašinos priekyje, todėl, priešingai nei tradicinėse dvigubą petį turinčiose mašinose, nereikia lipti per mažą galinį langą. 270° matymo lauką užtikrinantys krautuvai, lyginant su konkurentų mašinomis (kurios užtikrina tik maždaug 165° matymo lauką), pasižymi iki 60 % geresniu matomumu. Kadangi unikali vertikaliojo kėlimo modelių JCB „PowerBoom“ konstrukcija neturi galinio sukimo momento ribotuvo, užtikrinamas dar geresnis matomumas. Vietoje stiklo pluošto tinklelio panaudojome sluoksniuotą stiklą ir tokiu būdu užtikrinome, kad operatoriai galėtų mėgautis nepriekaištingu įvairiapusiu matomumu. O kad galinę mašinos dalį matyti būtų dar paprasčiau, operatoriaus akių lygyje įrengėme ir standartiškai montuojamą galinio matymo veidrodėlį. Vieną petį turinti žemai kabinama „PowerBoom“ konstrukcija užtikrina nepriekaištingą mini ar vikšrinio krautuvo kairės ir dešinės pusės matomumą. Iš dalies tokį gerą mini ar kompaktiško vikšrinio JCB krautuvo matomumą užtikrina tai, kad „EcoMAX“ varikliui nereikalingas nepatogus papildomas apdorojimas, todėl įranga yra dar kompaktiškesnė.
 
 
 
 
 
 
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, sužinoję apie visus geriausius pasiūlymus. Mėnesio naujienos, profesionalų patarimai ir geriausi pasiūlymai jūsų pašto dėžutėje.
 
 
Ar žinote, kad iš 100 klientų 92 rekomenduotų Stokker draugams ir pažįstamiems
Ära vajuta
Mano Stokker
El. paštas
SmartID
Facebook/Google
Nežinote slaptažodžio arba norite jį keisti?
login-with-smartid*
Nesate StokkerPRO? Daugiau informacijos rasite čia. Tapkite StokkerPRO nariu.